Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Problem z podłączeniem do serwerów

2 odpowiedzi w tym temacie
blackcats
  • Członkowie społeczności
  • 16 postów
  • Brąz V
  • Last active: 28 mar 2018 10:41

Witam. Przedwczoraj zainstalowałem lola i teraz mam takie problemy, że to chuj. Kiedy klikam na ikonke gry na pulpicie włącza się z klient ale jest problem z zalogowaniem gdyż wg klienta "Nie możemy Cie zalogować ponieważ możesz nie mieć połączenia z internetem", szukalem solucji na internecie w sprawie ów błędu, jedna z nich bylo jakies usuwanie czegos tam w pliku -> nie działa, odpalenie gry poprzez lol.launcher.admin nie działa w sensie jest inny błąd, pokazuje sie mini logo gry, po czym wyskakuje błąd że program PVP.net patcher kernel coś tam coś tam, jak poczekam to że rads, probowalem roznymi metodami w grze za chua nie daje rady. Dodatkowo problem mam też z RL tibią, mianowicie jak się klika na ikonkę to się włącza okno gry, więc, u mnie tak nie ma, w ogole sie okno gry nie wlacza, tylko mały prostokąt z tłem i napisalem Cipsoft, napisalem o tym bo moze to jakos powiązane.

więcej: dự án 17 phạm hùng vimefulland, iris garden

• 0

Jan Rengar Drugi
  • Członkowie społeczności
  • 948 postów
  • Ten typ co gra kotem
  • EUNE Nick:Dforak
  • Last active: 24 kwi 2018 18:11

Podaj model zasilacza.

• 1

Nys
  • Moderatorzy