Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Szybkie pytanka

1461 odpowiedzi w tym temacie
Transire
  • Członkowie społeczności
  • 892 postów
  • Miszcz Bajta
  • Last active: dziś, 11:51

Co kontruje Yasuo?

Yasuo... ew Annie lub Swain, a z ad to Darius, Jax
  • 0

file.gif

Wujcio Wojcio
  • 473 postów
  • Srebro III
  • Last active: wczoraj, 18:03

Trynda, chyba najlepsza kontra.

• 0

Fosiak
  • 896 postów
  • hey
  • EUNE Nick:Dearger
  • Last active: dziś, 12:07

Co kontruje Yasuo?

onkologia 

• 9

tanya.png

Serdeczny Wilk
  • 505 postów
  • Piekarz Ciastkarz
  • Last active: dziś, 14:38

Co kontruje Yasuo?

Bulbi grający tymże Yasuo. Chłop zagrał jedną grę - dostał bana :P

• 2

y5FRS7Z.png

Tsushima Yoshiko
  • Moderatorzy
  • 1 367 postów
  • Złoto II
  • Last active: 11 cze 2017 17:27

Tnx, myślę, że przebiorę się w cosplay bulbiego, biegając w kółko w butach tabi z umówioną wizytą u onkologa grając malzaharem z mieczem riven i ultem kayle, który potrafi stawać się niewidzialny, a do tego nieśmertelny.

+ wygram mentalnie, bo jestem lepsza. :^) Dzięki za pomoc przyjaciele.

• 0

hvcHNSG.pngphoto-158.png?_r=1492777233

WEAVE THESE STRANDS OF ASH

TOGETHER 

WARM OUR HANDS ON THE EMBERS OF

TIME

Edi
  • Moderatorzy
  • 874 postów
  • Sokuł
  • Last active: wczoraj, 21:10

Jaka key masterka na Illaoi?

Bloodlust wydaje się trochę nie ten zważywszy na jej sustain.

Z tego co widziałem to sporo osób gra DFT (co jest dla mnie trochę dziwne).

Co z fervorem i graspem?

Co z thunderlordem?

Czy może iść yolo windspeakerem #JanioGwiazdeczka?

• 0

Tutturu

Serdeczny Wilk
  • 505 postów
  • Piekarz Ciastkarz

Warolord istotnie wydaje się nie mieć sensu. Chyba, że to Illaoi Bot (jest taki, w ogóle?), bo Rito mocno spieprzyło keystone'y u AI.
DFT nie jest taki tępy, jak Ci się wydaje, bo atakowanie E wkłada DFT w cel umiejętności. Nawet, jeżeli sojusznik uderzy Spirit'a, twój DFT wchodzi normalnie.
Fervor i Grasp zawsze były i będą dobre na juggernautów, w tym Illaoi.
Thunderlord zawsze poamagał i będzie pomagać w burstowaniu, ale IMO nie jest to coś dla Illaoi. Fervor, Grasp i DFT są lepsze.
YOLO Windspeaker, tak naprawdę działa przy buildzie pod leczenie (się), więc przede wszystkim DD i MoM. Cóż, miękka Illaoi jest miękka.

• 0

y5FRS7Z.png

Finito
  • 368 postów
  • Srebro IV
  • EUNE Nick:Fíníto
  • Last active: 03 kwi 2017 07:31
Grasp>DFT>>>Fervor>>>cała reszta. Grasp jest bezkonkurencyjny nie tylko przez swoją własną siłę, ale także dobrą synergię Illaoi z całym 3 drzewkiem masterek gdzie wkładamy 18 punktów w choćby bonus resisty, zwiększenie heala czy częstszy flash.
  • 0

Serdeczny Wilk
  • 505 postów
  • Piekarz Ciastkarz

sVDAMsM.png

Przykładowe masterki na Illaoi, pod Fervor, z uwzględnieniem drzewka dla tanków. Biorąc Fervor/DFT przy masterkach 18/0/12 dostaje się trochę armor pena (i Fervor, czyli bonus AD, razy Illaoi wychodzi poj*bany demedż; albo DFT, razy Illaoi, wychodzi poj*bany poke) za cenę czego? Mercury Threads'ów lub pasywu Wukonga (i Graspa, który był dawno temu nerfiony i wcale taki super OP już nie jest). Gdyby nie to Tenacity w prawym drzewku, Grasp byłby gorszy od Fervora, a tak dałbym wszystkie te masterki (wliczając DFT) na równi i wybierał sytuacyjnie, w zależności od własnego i przeciwnego team compu.

• 0

y5FRS7Z.png

Janiś
  • 115 postów
  • Seventy again
  • Last active: wczoraj, 21:08

Jaka key masterka na Illaoi?

Bloodlust wydaje się trochę nie ten zważywszy na jej sustain.
Z tego co widziałem to sporo osób gra DFT (co jest dla mnie trochę dziwne).
Co z fervorem i graspem?
Co z thunderlordem?
Czy może iść yolo windspeakerem #JanioGwiazdeczka?

Windspeaker op, ale tylko dla wprawionych w boju mistrzów hentai, nie grałem nigdy Illaoi od jej wyjścia(XD), ale najczęściej grajo DFT i Graspa, Fervora prawie wgl nie widuje. To taki champ, że właściwie tylko 2 masterki nie pasują na niego, a to co ma robić to i tak bedzie robił nie ważne, pod która z nich bedziesz grać, wszystko zależy od plejstajlu.
  • 0

Transire
  • 892 postów
  • Miszcz Bajta
  • Last active: dziś, 11:51
Co wy macie do tego DFT? Przecież to się wgl z nią nie skaluje. W late jak ma 135 bonus ad to jest dobrze => DFG dmg = 22 magic dmg per sec... Nie rozumiem po co to brać... Już colosus jest bardziej usefull, bo przynajmniej enemy będzie leżał przed kompem śmiejąc się z waszego wyboru ;D

Ostatni raz, gdy nafeedowana illaoi zjedła mnie 100 -> 0 to w okienku pośmiernym miałem ciekawe liczby:
• Macki: 1500
• Illaoi: 500
• DFT: 20

Jestem pełny uznania do tej masterii, no chyba że skrywa przede mną jakieś nieznane mi oblicze. Jeśli tak to proszę mi to wytłumaczyć...

Jak dla mnie to Grasp był najlepszy ale w poprzednim patchu, bo aktualnie spokojnie może z nim konkurować Fevor, który potrzebuje od Illaoi tylko 4xAA do full stacków, a przypominam, że W liczy się jak AA, przez co nakłada 2 stacki.
  • 0

file.gif

MisterSatuk
  • 412 postów
  • Srebro IV
  • Last active: dziś, 09:52

Co wy macie do tego DFT? Przecież to się wgl z nią nie skaluje. W late jak ma 135 bonus ad to jest dobrze => DFG dmg = 22 magic dmg per sec... Nie rozumiem po co to brać... Już colosus jest bardziej usefull, bo przynajmniej enemy będzie leżał przed kompem śmiejąc się z waszego wyboru ;D

Ostatni raz, gdy nafeedowana illaoi zjedła mnie 100 -> 0 to w okienku pośmiernym miałem ciekawe liczby:
• Macki: 1500
• Illaoi: 500
• DFT: 20

Jestem pełny uznania do tej masterii, no chyba że skrywa przede mną jakieś nieznane mi oblicze. Jeśli tak to proszę mi to wytłumaczyć...

Jak dla mnie to Grasp był najlepszy ale w poprzednim patchu, bo aktualnie spokojnie może z nim konkurować Fevor, który potrzebuje od Illaoi tylko 4xAA do full stacków, a przypominam, że W liczy się jak AA, przez co nakłada 2 stacki.

Mam te same zdanie co do DFT i też tego nie rozumiem :<.

Pjona!

• 0

Slave Knight Gael
  • 931 postów
  • Złoto V
  • Last active: 24 cze 2017 18:53

Na Illaoi to imo Grasp najlepszy. 

• 0

MisterSatuk
  • 412 postów
  • Srebro IV
Da się wyciszyć jakiś temat na forum? Przez 1 temat mam cały dział oznaczony jako nieprzeczytany, a nie wiem czy mam wchodzić do tego działu, bo może jest nowy post poza tym tematem.Co z tym zrobić?
  • 0

• 484 postów
  • Srebro III
  • Last active: 29 mar 2017 14:07

Jest taka czerwona kropka po lewej stronie,jak ją naciśniesz to wszystkie tematy tego działu oznacza ci jak przeczytane

• 0

c1b2ae04c2ddd.jpg

Spoiler

MisterSatuk
  • 412 postów
  • Srebro IV

To jest to samo co po prostu przeczytanie tematu, a mi chodzi o to, żebym nie widzial tego tematu tak jakby.

• 0

• 484 postów
  • Srebro III
  • Last active: 29 mar 2017 14:07

czy jeśli shen zultuje tfa przed tym jak on się tepnie z rki to czy shen teleportuje sie razem z tfem?

• 0

c1b2ae04c2ddd.jpg

Spoiler

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 mar 2017 21:17
Jak sie zgraja w czasie odpowiednio to ofc tak. To samo jest z shenem i ultujacym pantheonem (panth spada, shen sie pojawia na nim).
  • 0

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

Skips
  • 381 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: 24 cze 2017 04:34

Czy ramka z kolejki flex będzie widoczna też w innych kolejkach?

• 0

SODxAif.gif

Ravens and crows have one thing in common- both get mistaken for the other one.

Noone is actually afraid of ravens, but they seem to remind people of death..       .....Especially if that raven is eating eyes out of a dead body.                                                                                                                                   

Once there was a king, but then the king was killed.. So the king lived no more.

Finito
  • 368 postów
  • Srebro IV
  • EUNE Nick:Fíníto
  • Last active: 03 kwi 2017 07:31
Chyba nie, podobnie jak teraz ramka z teamówek 3v3 nie jest widoczna na solo/flexq i odwrotnie.
  • 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych