Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Szybkie pytanka

1459 odpowiedzi w tym temacie
JaramTenSmak
  • Członkowie społeczności
  • 496 postów
  • Srebro III
  • Last active: 15 cze 2017 15:26

Czy aura locketa się stackuje? Przykład: gram adc, sam w sobie mam 30 magic resistów, Locket złoży support i jungler - aury się nastackują i będę miał 70 czy nie i będzie to 50?

Aura działa jedna, lecz aktywy Locketa działają dwa.

• 1

babiniu
  • 792 postów
  • Seria do złota
  • Last active: 12 cze 2016 21:11

Wiecie może jak budować kayle na jungle pod tego devourera ? 

Zbudowalem devourera>buty jonianki>nashor tootha>rylaike i nie starczylo mi czasu do konca gry ale mialem zamiar zbudowac jeszcze rabbadona i botrka

Z tymi 4 itemami moja kayle miala kosmiczny dmg z AA niestety nie wiedzialem zbytnio co budowac dalej

• 0

GNAAAAAAAAAAAAAAR! 

Irelia2Win :)

JaramTenSmak
  • 496 postów
  • Srebro III
  • Last active: 15 cze 2017 15:26

Botrk nie zbyt :D wit's end jest spoko, void i litch bane.

• 0

babiniu
  • 792 postów
  • Seria do złota

Botrk nie zbyt :D wit's end jest spoko, void i litch bane.

Napisałem że zastanawialem sie bo z tym sated devounerem mogloby to nawet spoko dzialac

Po za tym na probuilds to zobaczylem takze chyba dziala :D

@up a zamiast berserkow to nie lepiej jonianki ?

Wtedy masz 40 cdra bo z masterek masz dodatkowe 5

@topic

Wie ktoś kiedy budować huracana na kayle ?

To jest chyba do lepszego splitpushu ale nawet bez tego kayle ma bardzo szybki clear

• 0

GNAAAAAAAAAAAAAAR! 

WarCrimer
  • 161 postów
  • Brąz I
  • Last active: 19 lut 2016 15:21

Czy Księżycowa Kaskada (diana) obsorbuje DMG zadawany przez wszytko np. magiczne, AOE, w zwarciu itp??

Bo ostatnio lux strasznie mnie obijała Świetlistą Osobliwością, tak samo Brand swoją Pożogą.

Dopiero zaczynam grać Dianą.

• 0

Kordylian
  • 439 postów
  • Prawie poeta
  • EUNE Nick:Kordylian
  • Last active: wczoraj, 16:04
Powinna absorbować każdy dmg. I mi się wydaje, że wszystko gra. Może po prostu tarczę miałeś za słabą. Na pierwszym poziomie to daje gdzieś tak 50 i drugie 50 po wybuchu kulek.
  • 0

"Zanim siądziesz na kibel, sprawdź, czy masz papier" ~ Sedes z Ebonitu

Jako że chyba najbardziej się udzielam na "Podaj nutę", to macie tu moją rozpiskę ocen:

Spoiler

babiniu
  • 792 postów
  • Seria do złota

Wracam z kolejną porcją pytań:

1.Kiedy budujemy Tasak a kiedy trinity na Xin Zhao ?

2.Czym sie różni kayle devourer od kayle runeglavie ?

3.Czy tryndamere na topie jest nadal dobrą postacią ? Bo pograłem sobie nim pare gierek i za każdym razem mialem to samo wrażenie... Wrażenie że irelią czy jaxem zrobiłbym dużo więcej z tym 2/0...

• 0

GNAAAAAAAAAAAAAAR! 

Ha1rless
  • 348 postów
  • Srebro V
  • Last active: 26 lis 2016 00:36

1. Trinity feed tasak nie, ale na xinie ogólnie wolałbym tasak, sa championy w jungli które zbierają lepsze profity z tri i bardziej je na to stać z racji stylu gry ( vide udyr i jego potencjał do farmy, splitpushu )

2. Kayle devourer to as-on hit, kayle runeglavie to zwykly ap, z devourerem silniejsza

3. Trynda to król soloq ale jest jak nasus, trudny taktycznie. 

• 0

twitch.tv/Ha1rless

Guest_TakDlaChomików_*
  • Goście
  • Last active:

Trynda ma inny gameplay od Ireli. Tryndą splitpushuję się 24/7 przez co jest bardzo frustrujący dla przeciwników.

• 0

Guest_Meh_*
  • Goście
  • Last active:
3.Czy tryndamere na topie jest nadal dobrą postacią ? Bo pograłem sobie nim pare gierek i za każdym razem mialem to samo wrażenie... Wrażenie że irelią czy jaxem zrobiłbym dużo więcej z tym 2/0...

Trynda ma splitpushować 24/7, jak masz szczęście do krytów i zdobędziesz ze dwa kille to tylko jakieś Jaxy czy inne Malphity mogą cię zatrzymać (ewentualnie jakieś cholerstwo z chorym waveclearem, ale wtedy dive z ultem i po problemie). Irelka po Triforcie ma się wbić na tyły i zdjąć carrych na combo, splitpusherka z niej jest imho średnia. Jax w sumie może robić to samo co Trynda, ewentualnie wbić się w odpowiednim momencie w tfie i posprzątać.

• 0

babiniu
  • 792 postów
  • Seria do złota

2. Kayle devourer to as-on hit, kayle runeglavie to zwykly ap, z devourerem silniejsza

3. Trynda to król soloq ale jest jak nasus, trudny taktycznie. 

Czyli jakby devourer jest na tanki, a runeglaive na papierki ?

Chodziło mi bardziej o gameplay... Grając jaxem masz wywalone na typa... Idziesz w tanka i mozesz robić 1v2

Tryndamerem tak nie możesz... Bo jestes strasznie squishy

Także odniosłem wrażenie że:

albo to słaba postać albo po prostu ja za malo gier zagralem jako tryndamir

@up z irelii też jest spoko splitpusher bo clear ma całkiem niezły, a po za tym może grac nawet 1v2 if fed

Problem jest taki

Na irelii robie 2/0 i czuje że mam te 2 kille, a gram trynda i jakby nic sie nie zmienia...

Może to wina buildu czy cos...

• 0

GNAAAAAAAAAAAAAAR! 

Ha1rless
  • 348 postów
  • Srebro V

Nie, czyli devourer w przypadku Kayle jest zawsze najlepszy;d 

• 0

twitch.tv/Ha1rless

babiniu
  • 792 postów
  • Seria do złota

Nie, czyli devourer w przypadku Kayle jest zawsze najlepszy;d 

Pragne zauważyć że devourera trzeba wystackować żeby coś z tym robić

Z runeglaivem mamy obrazenia troche wczesniej na niekorzyść w late (a bynajmniej tak sądze)

Po za tym dzieki runeglaivowi nie mamy problemow z mana w jungli.

Chociaż nie wiem czy jest sens o tym mowic (chyba musze zrozumiec ze devourer>runeglaive), po filmiku po prostu sie zastanowilem nad tym

Spoiler

• 0

GNAAAAAAAAAAAAAAR! 

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 mar 2017 21:17
Runeglaive to teraz taki slabszy lichbane, ktorego na Kayle nie oplaca sie w ogole skladac (chyba, ze gdzies tam na ostatni item). Rzeczywiscie zapewnia mana sustain w lesie, ale z devourerem nie potrzebujesz many, bo odpalasz e i czyscisz kampy zanim do Ciebie podejda :v + ganki ma imo lepsze niz jakis yi/shyvana/udyr, bo ma zasieg, slowa, przyspieszenie i ulti stworzone do divowania. Ogolnie zawsze devourer >> runeglaive na kayle, bo ona sie opiera na aa i attack speedzie.

Co do Tryndy, to nie mozna nazwac squishy postaci, ktora ma chory lifesteal, potworny dmg i 5 sekund niesmiertelnosci. W sytuacji 1v2 trynda zabija jednego i z latwoscia ucieka (z reguly, z odpowiednimi itemami).
  • 0

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

babiniu
  • 792 postów
  • Seria do złota

Co do Tryndy, to nie mozna nazwac squishy postaci, ktora ma chory lifesteal, potworny dmg i 5 sekund niesmiertelnosci. W sytuacji 1v2 trynda zabija jednego i z latwoscia ucieka (z reguly, z odpowiednimi itemami).

Tak szkoda że nim trynda zdobędzie te przedmioty to taka irelia go zaora i wysnowballuje gierke...

Chodzi mi o to że:

-gram tą postacią i mimo tego że wygrywam linie 2/0 w większości gier to tego nie czuje... i nie wiem czy to jest wina tego że po prostu za malo gier gralem trynda i nie umiem tego wykorzystac czy po prostu dlatego ze to juz taka postac jest...

• 0

GNAAAAAAAAAAAAAAR! 

Ha1rless
  • 348 postów
  • Srebro V

Trynda early moze zaorac kazdego a irelke to wgl;d

• 0

twitch.tv/Ha1rless

Guest_Meh_*
  • Goście
  • Last active:

Trynda vs Irelka to skill matchup, przy czym Irelia nie musi polegać na szczęściu do krytów. Co nie zmienia faktu, że jeden kill w jedną czy drugą stronę w tym przypadku ustawia linię. Jednak problem z Tryndą jest taki, że nie możesz zostawić go samego, bo zaraz nie będziesz miał inhiba.

Może problem kolegi polega na tym, że Trynda nie bardzo ma się jak wykazać, bo non stop siedzi na topie i pushuje, a Irelia może wbić, zabić squisha i jeszcze przytankować.

• 0

Ha1rless
  • 348 postów
  • Srebro V

Early jeśli zużyjesz swoje e a ja tryndą mam ciągle swoje, jesteś martwy albo palisz flasha, co zasadniczo oznacza ze lapiesz free autosy na sobie;]

• 0

twitch.tv/Ha1rless

babiniu
  • 792 postów
  • Seria do złota

Early jeśli zużyjesz swoje e a ja tryndą mam ciągle swoje, jesteś martwy albo palisz flasha, co zasadniczo oznacza ze lapiesz free autosy na sobie;]

Zakładając że irelia nie będzie robić campa...

Jeśli zrobi to jak by nie patrzeć ty tryndą mnie zapushowywujesz pod wieże co uniemożliwa ci zabicie mnie pre 6

Po 6 mam silniejszego all ina i moge sie z łatwością snowballować na tobie

• 0

GNAAAAAAAAAAAAAAR! 

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 mar 2017 21:17

Silniejszego all ina od postaci z 5 sekundowa nieśmiertelnością? Jak Ty to widzisz? :o

• 0

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych