Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Szukam kogoś do duo ( pomogę wyjść z brązu lub silvera )

2 odpowiedzi w tym temacie
Robstar
  • Członkowie społeczności
  • 6 postów
  • Unranked
  • Last active: 11 gru 2017 21:49

Hej hej wszystkim.
Szukam partnera do duo ponieważ nie lubię grać samotnie na niskim elo. Chętnie wyciągnę kogoś z "ellohell". Aby zostać moim partnerem duo musisz spełnić następujące warunki: 
1. Nie bądź toksyczny tzn. bycie miłym dla mnie oraz drużyny i przeciwników ( nawet jeśli oni nie są dla ciebie )
2. Musisz mieć przynajmniej jakiekolwiek pojęcie o grze ( nie chcę talonów na suporcie xD ) 

3. Przynajmniej 16 lat 

4. Chłopak lub dziewczyna. Bez różnicy

Moje główne konto to : http://eune.op.gg/su...erName=Robstar   ( jestem one trick pony Ahri :P ,ale potrafię grać wszystkimi postaciami )
Mój smurff na ,którym będę grał to: http://eune.op.gg/su...rName=Sylar1996

Na poziomie aż do golda mogę grać na każdej pozycji, więc mi bez różnicy na jakiej będzie grał mój duo partner/ka .

Przez pracę mam czas na granie dopiero od 19:30 max 3 gry. W dni wolne mogę maniaczyć :P

Napiszcie coś o sobie lub po prostu podajcie nick z gry na Eune. Zgłoszę się na lolu lub na forum i ustalimy szczegóły :P 

Do zobaczenia na rift :D

• 0

Gość od Talona
  • 875 postów
  • Seria do złota
  • Last active: 10 gru 2017 22:45

Talon na supporcie lepszy niż Ahri na midzie pozdro i życze na wpadniecie na mnie na soloq :D

• 0

i6tS5NV.png

Robstar
  • 6 postów
  • Unranked
  • Last active: 11 gru 2017 21:49

Nie powiedziałbym ;d

Jeśli się spotkamy to dopiero na początku 8 sezonu ;d Do tego czasu radzę nabrać trochę pokory bo trafi kosa na kamień :P

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych