Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Nowe lore Varusa - i nowy bohater?

11 odpowiedzi w tym temacie
tomangelo
  • Członkowie społeczności
  • 661 postów
  • Srebro I
  • Last active: wczoraj, 22:10

https://how2win.pl/v...ietliste-serce/

https://how2win.pl/h...ala-odkupienia/

Tak więc Varus to od teraz w 2/3 gay, walczący z Darkinem o kontrolę nad sobą. Fajnie. Niby z jednej strony już dawno był łączony do trójkąta z Ezem i Tariciem, ale teraz wychodzi na to że Varus to chodzący trójkącik. Ehm...

Zastanawia mnie ostatnie zdanie

Varus westchnął. — Gdzie jesteś, siostro? — rzekł.

Czyżby zapowiedź pani Darkinowej?

• 3

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V
  • Last active: wczoraj, 20:06

Pewnie tak. Fajnie, że jest rozwijany wątek Darkinów. Miało być ich pięciu w Runterze, ale Rito może postanowi się to zmienić.

Darkini zdają sie być wojownikami połączonymi ze swoimi brońmi (i w wypadku Rhaasta i Varusa zaklętymi w broń - lore Aatroxa pewnie też zostanie zupdate'owane).

Na tą chwilę mamy:

Aatroxa z Freljordu

Rhaasta z Noxusu

Varusa z Ionii

W opowiadaniu napotykamy na "siostrę", czyli najpewniej darkinkę. Z opisu czuć egipskim klimatem, więc możliwe, że 4ty Darkin będzie z Shurimy.

Pozostają Góra Targon, Demacia, Zaun, Piltover, Shadiw Isles(to by musiało wyglądać epicko), Bilgewater, Bandle City(stawiam na to gówno, z którego Teemo strzela, Teemo nigdy nie był normalny, a i zawsze się wydawał jakiś podejrzany) i Pustka(raczej impossible). Pytanie tylko, czy Riot zdecyduje się na trzymanie 5ciu darkinów, czy też może da po darkinie na miasto/państwo

Po zakończeniu Wojny Darkinów królowa zawiozła łuk do kraju, który w przyszłości został nazwany Ionią.

Do tego każdy z Darkinów powinien prezentować inną broń (może w pewnym stopniu powiązaną z danym krajem). Np. Kosa jest dość brutalną bronią - Noxus, Varus był łucznikiem, ale takim bardziej łotrzykiem (Ionia to kraj ninja i ogólnie taki daleki wschód). Shurima może będzie miała jakąś Glewię, czy inną broń długą?

A co do historii Varusa - wolałem historię strażnika, który ochraniając świat przed złem musiał po to zło sięgnąć. Jakoś nie kręcą mnie wątki miłosne, a i często wciskane na siłę negatywnie wpływają na fabułę (i to nie tylko w grach, ale i reszcie popkultury).

• 0
Tutturu

tomangelo
  • 661 postów
  • Srebro I

W opowiadaniu napotykamy na "siostrę", czyli najpewniej darkinkę. Z opisu czuć egipskim klimatem, więc możliwe, że 4ty Darkin będzie z Shurimy.

Góra Targon, Demacia, Zaun, Piltover, Shadiw Isles(to by musiało wyglądać epicko), Bilgewater, Bandle City(stawiam na to gówno, z którego Teemo strzela, Teemo nigdy nie był normalny, a i zawsze się wydawał jakiś podejrzany) i Pustka

Siostra Varusa była zaklęta w latarnię którą posługuje się Jax.

Reszta artefaktów - korona Ao Shina, różdżka Lux, trzecia ręka Viktora, latający garnek sprzedawcy z HA, łopata Yoricka, grzyby Teemo i siostra Kassadina. Rozgryzłem wszystkie artefakty. Dziękuję.

• 2

Annie z brązowego wzgórza
  • 188 postów
  • Brąz I
  • Last active: 12 gru 2017 21:01

Czekam z zaciekawieniem na nową bohaterkę - ciekawe co też Riot wymyśli. Boże, Shurima + Darkin + kobieta naprawdę mi się podoba. Oby nie spartolili roboty. (chociaż nie powinni, jeśli ta Darkinka to będzie kolejny bohater, ponieważ jej autorem będzie pan od Xayah)

Co do lore Varusa to tak sobie. Nie nęci mnie wątek miłosny, a z kolei wątek walki wewnętrznej jest w miaaarę okeeej, chociaż jakby nie patrzeć mamy już Kayna czyli koncept taki trochę świeżo-zużyty.

• 0

iO6sIwS.png

tomangelo
  • 661 postów
  • Srebro I

Tylko jak wytłumaczyć że pojedynczy łotrzyk umiałby oprzeć się potędze Darkina? Tutaj mamy 2 ludzi którym zależy na sobie. IMHO trochę pojechali z tym homo, mogli to być po prostu 'bros' w żołnierskim znaczeniu, takim też zależałoby na sobie, ale niby można uwierzyć w wątek że to "najsilniejsze z uczuć jest jedynym orężem 2 zwykłych myśliwych przeciwko potędze Darkina". Kayn ma nie tylko jakąś wiedzę i charakter zdolny przeciwstawić się sile Rhaasta, ale jest też cały czas pod własną kontrolą (no, dopóki kosa mu się nie wyrwie). W przypadku Varusa Darkin prawie wygrał i 2 losowych gości którzy się nie znają zupełnie padliby ofiarą jak gość którego wchłonął Aatrox, poza tym Darkin ma większy wpływ na czyny, a jak widać w lore "każde zabójstwo osłabiało śmiertelne dusze".

• 1

Mortyr
  • 844 postów
  • Placementy
  • EUNE Nick:MORTYR1
  • Last active: wczoraj, 23:14

Uwialbiam Darkinów, mają szalenie ciekawą historię i bardzo mi się podobają. Wszyscy. Więc czas chyba zakupić Varusa, hyhy.

Darkini zdają sie być wojownikami połączonymi ze swoimi brońmi (i w wypadku Rhaasta i Varusa zaklętymi w broń - lore Aatroxa pewnie też zostanie zupdate'owane).

Lore Aatroxa już zostało zaktualizowane i widnieje w kliencie gry. Ogólnie to został zaklęty w swoim mieczu i czekał na żywiciela. Gdy taki się pojawił, został spaczony przez ostrze i darkin się odrodził.

Ps. Aatrox również kieruje się rządzą zemsty, podobnie jak Varus.

• 0

"Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, są skazani na jej powtarzanie." ~George Santayana.

Snîgønas
  • 1 578 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: wczoraj, 23:20

Shurima może będzie miała jakąś Glewię, czy inną broń długą?

Egipskie klimaty? Chopesz!

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V
  • Last active: wczoraj, 20:06

Egipskie klimaty? Chopesz!

Chopesz byłby chyba zbyt podobny do broni Diany.

• 0
Tutturu

Snîgønas
  • 1 578 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: wczoraj, 23:20

Bo sama Diana ma właśnie chopesz, jeno bardziej zakrzywiony. Normalny miałby trochę dłuższy fragment głowni wychodzącej z trzpienia i mniejsze zakrzywienie ostrza, aczkolwiek sam chopesz mi pasuje najbardziej do Shurimo-egipskich klimatów.
Insygniów koronacyjnych faraona jako przechowalni darkina nie uczynią, za bardzo z Azirem mogłoby się to kojarzyć, mimo że sam gołomb ich nie ma. c:
A sam topór który ewoluował w chopesz już jest używany w wersji z dość długim drzewcem przez Nasusa. 
No chyba, że projektanci z Rito się wysilą i zrobią coś ciekawego. :P

Poza tym wspomniana przez Ciebie glewia jest bronią raczej charakterystyczną dla średniowiecznej Europy, a nie Egiptu. :D

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Fan Superluxów
  • 264 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 12 gru 2017 21:53

Dziwnie, że akurat biorą się za zmienianie lore, które było lepsze, zdecydowanie wołałem starą historię Varusa, nowy bohater czemu nie zwłaszcza z Shurimy, ale moim zdaniem jakoś ostatnio dużo rito ich wydało i tak w sumie lepiej by były lepiej przemyślane np ta zoe jakoś mnie nie "porwała", wyglada jakby sie urwała z "animu" a jej skille są dziwnie niezbalansowane, może tym razem się bardziej postarają.

• 0

Mortyr
  • 844 postów
  • Placementy
  • EUNE Nick:MORTYR1
  • Last active: wczoraj, 23:14

Jeśli już o tym mówimy, to wolałbym dostać więcej reworków. Jest mnóstwo postaci, które od 8 lat wyglądają dokładnie tak samo...

• 0

"Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, są skazani na jej powtarzanie." ~George Santayana.

tomangelo
  • 661 postów
  • Srebro I

Na reddicie poruszono temat nowych dialogów dla Varusa, Rioterzy twierdzą że mają to w planach, aczkolwiek mają już obecnie kilka innych postaci które już wcześniej miały zapowiedzianą aktualizację wypowiedzi (Aatrox, MF) i prawdopodobnie Varus jeszcze sobie trochę poczeka.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych