Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Co z tymi permami?

18 odpowiedzi w tym temacie
MrPatryk
  • Członkowie społeczności
  • 5 postów
  • Unranked
  • Last active: 15 lis 2017 21:12

Witam, mam pytanie odnośnie permbanów. Otóż czy był ktoś kogo riot odbanowal? Ktoś ze sceny esportowej? Kto ktokolwiek? Bo oglądając tzw streamy można zobaczyć nie raz jak takowy gracz pisze nawet na czacie nie odpowiednie słowa, a mimo to riot nic z tego sobie nie robi mimo tego, że to nie trafia tylko do 9 graczy ale i do widzów :D 

• 0

osa21c
  • 274 postów
  • Gnar z Powołania
  • Last active: 24 lis 2017 15:50

https://support.riot...zawieszone#h1q2

Szanse na unban zazwyczaj są raczej marginalne. A jeśli chodzi o streamy, cóż, moim zdaniem każdy taki "delikwent" w końcu się doigra :D

• 0

MrPatryk
  • 5 postów
  • Unranked

"w końcu się doigra" :/ niektóre osoby cały czas wyzywają na czacie, a jak nie to zachęcają innych do tego itp i nic nie widać aby riot działało. Działa na małe jednostki bo oczywiście co taki zwykły Kowalski może zrobić. A taki ktoś ze sceny to i promuje ich grę, i jest sponsorowany przez nich... Grając od 3 sezonu w lola strasznie to widać jak traktowani są zwykli gracze a jak tacy, którym riot coś zasługuje/ma korzyści jakieś. 

• 0

Mortyr
  • 844 postów
  • Placementy
  • EUNE Nick:MORTYR1
  • Last active: wczoraj, 23:14
Incarnation został odbanowany po bodajże dwóch latach, nie wiem czy ktoś jeszcze, chyba nie.
  • 0

"Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, są skazani na jej powtarzanie." ~George Santayana.

tomangelo
  • 661 postów
  • Srebro I
  • Last active: wczoraj, 22:10

Forgiven czy Nukeduck nie mieli przypadkiem bana?

• 0

MrPatryk
  • 5 postów
  • Unranked

Z tego co widzę podani gracze albo dostali unbana albo zmienili nick na stary (co chyba jest nie mozliwe bo zbanowane konto nie jest usuwane i nadal mozna je ogladac po nicku heh). Cos tu riot kręci. Normalny gracz dostaje bana i cisza, a ci z esportowej sceny grają jak gdyby nigdy nic nadal na swoich kontach. Tak btw ile to w necie przykładów jest jak dany gracz (taka gwiazdka) flami publicznie, a nawet nie dostanie bana na czat -.- może riot nie może tego zobaczyć? Wątpie... Stworzyli system autobanowania jeżeli ktoś zostanie zgłoszony itd bo sami nie mogliby znaleźć flamera, ale jak mają takiego na tacy, na nagraniu podanego to co robią? Udają, że nie widzą. 
ps. temat jest tu z czystej ciekawości jak dużo osób dostało 2 szanse od riot :D 

• 0

Fan Superluxów
  • 264 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 12 gru 2017 21:53

Osobiście słyszałem tylko o jednym przypadku takiego odbanowania i to na dodatek chyba po paru latach, także raczej nie ma co liczyć.

• 0

MrPatryk
  • 5 postów
  • Unranked

pytanie czy to była normalna osoba, czy ktoś znany

• 0

Fan Superluxów
  • 264 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 12 gru 2017 21:53

Raczej riot nie lubi odbanowywać normalnych ludzi bo się nimi nie przejmuje, ktoś bardziej znany, nie jestem pewien czy to ten sam co Mortyr wspomniał bo nie pamiętam nicku.

• 0

MrPatryk
  • 5 postów
  • Unranked

widziałem rozmowę szarego człowieka z supportem o odbanowanie :D i na argument czemu inaczej traktują esportowców czy streamerów to oni "każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie" xd jakby nie miało znaczenia to, że jedna osoba jest znana i afera bd jak dostanie bana a o drugiej nawet nikt nie pamięta, nic nie słyszał. Heh rito

• 0

Mortyr
  • 844 postów
  • Placementy
Sprawa z incarnationem była rok-dwa lata temu bardzo głośna, warto sobie wygooglać o nim imo. Był najlepszym graczem solo kolejki, nie wiem czy nadal nim jest. Nawet jakaś profesjonalna drużyna wzięła go do teamu, ale nie znam dalszej historii.
  • 0

"Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, są skazani na jej powtarzanie." ~George Santayana.

Snîgønas
  • 1 578 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: wczoraj, 23:20

@Up, Incarnati0n kilkanaście razy przrzebił próg 1,5k punktów w Challengerze na SoloQ, pzy tym będąc bardzo toksycznym. W końcu na każde konto dostał bana, po jakimś czasie dołączył jako coach do C9, po roku chyba trenowania teamku Rito zdjęło mu bana i pozwoliło normalnie grać, wtedy też dołączył do C9 na mida, na następny split zmienił nick z Incaranti0n na Jensen od swojego imienia. c:

• 2

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Mortyr
  • 844 postów
  • Placementy

Dzięki Snigo za wyjaśnienie, nie miałem nawet pojęcia, że wciąż gra pod znanym mi nickiem.

• 0

Serdeczny Wilk
  • 527 postów
  • Piekarz Ciastkarz
  • Last active: wczoraj, 13:50

Ktoś ze sceny esportowej - nie wiem, nie wypowiadam się.

Ktoś popularny - tyler1 ostatnio dostał unbana.

Ktoś mały - nasz kochany Bulbi the Anemostat.

• 0

y5FRS7Z.png

Mortyr
  • 844 postów
  • Placementy

Jak to możliwe, że tyler dostał unbana? Przestał być w ogóle toksyczny?

• 0

Serdeczny Wilk
  • 527 postów
  • Piekarz Ciastkarz
  • Last active: wczoraj, 13:50

Czy na 100% zerwał z toksycznością można poddać pod wątpienie, ale faktem pozostaje, że poprawił się na tyle, iż dostał wymarzonego unbana i może teraz legalnie grać w LoL'a.

• 0

y5FRS7Z.png

Euphranor
  • Moderatorzy
  • 82 postów
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Last active: 12 gru 2017 21:30

Ktoś ze sceny esportowej - nie wiem, nie wypowiadam się.

Ktoś popularny - tyler1 ostatnio dostał unbana.

Ktoś mały - nasz kochany Bulbi the Anemostat.

Jak to możliwe, że tyler dostał unbana? Przestał być w ogóle toksyczny?

Chwila chwila, Tyler1 wcale nie dostał unbana. Tyler1 ma nadal ID bana, czyli każde jego konto (nawet takie na którym nie jest toksyczny/intuje/w/e) dostaje perma, gdy tylko Riot dowie się, że to jego konto (co nie było zbyt trudne bo często streamował). Ostatnimi czasy Riot widząc nieco poprawę Tylera, na jego kontach, które oczywiście tak czy siak banowali, dali mu szansę. Jeżeli grając w Ligę do lutego/stycznia (nie jestem dokładnie pewien) nie dostanie bana za toksyczność/intowanie/w/e, przemyślą cofnięcie jego ID bana, nadal jednak obecnie każde jego konto, które Rioterzy dowiedzą się, że jest jego jest banowane, ale ma on szansę na odkupienie swoich win. W dodatku ma szansę na cofnięcie ID ban, żadne z permanentnie zbanowanych kont nie zostanie odbanowane ani nic takiego. 

A co do reszty, większość osób piszących tutaj myli bany takie jak ma Tyler1, czy Incarnati0n aka Jensen (który miał bana na udział w rozgrywkach profesjonalnych), z banami za flame/bycie toksycznym/intowanie. O ile mi wiadomo to sam Riot podchodzi do toksyczności profesjonalnych graczy w bardziej surowy sposób (Svenskeren, Road, Mithy, Nukeduck, IWD, czy YoDa) i z tego co mi wiadomo żaden z profesjonalnych graczy, nie dostał unbana na konto, tylko dlatego, że jest profesjonalnym graczem. Większość z tych graczy dostało swoje kary na konta, a do tego zostało ukarane w sposób, zabraniający im gry profesjonalnej przez pewien okres. Zresztą odnośnie streamerów, nawet "przesławny" Norbert Dis Gierczak, dostał permabana za bycie toksycznym i mimo płaczu do supportu niewiele to pomogło. kappatwitchtv.gif?1

• 2
Dołączona grafika

Mortyr
  • 844 postów
  • Placementy

Incarnation miał id bana podobnie jak tyler, jestem tego pewien.

• 1

Euphranor
  • Moderatorzy
  • 82 postów
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Last active: 12 gru 2017 21:30

Incarnation miał id bana podobnie jak tyler, jestem tego pewien.

Tak tu akurat muszę przyznać Ci rację, mój błąd. http://forums.euw.le...d.php?t=1122163
  • 0
Dołączona grafika

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych