Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Przedsezon 2017/2018

8 odpowiedzi w tym temacie
tomangelo
  • Członkowie społeczności
  • 657 postów
  • Srebro II
  • Last active: dziś, 12:58

Porozmawiajmy sobie o zmianach w tym przedsezonie: nowe runy, kapsuły i co jest teraz OP a co przestało być grywalne.

• 0

Edi
  • Administratorzy
  • 914 postów
  • Złoto V
  • Last active: dziś, 14:35

Najbardziej na tą chwilę podobają mi sie runki supportowe(darmowe buty, życie na kredyt i przede wszystkim kleptomania - tyle golda! MANA POTIONY!111jedenjedenoneone)

no i przy okazji znalazłem taką stronkę na reddicie - może się przydać

http://runeforge.gg/

• 1
Tutturu

Snîgønas
  • 1 576 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: dziś, 14:47

>Ikonka skończonego no-life

>13500 NE

> Graves z Chromami

Podobają mi się runki ogólnie. Szczególnie na adc. Tristana i Kog'maw mogą się cieszyć z tej ilości as. <3

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Bill
  • 1 241 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: wczoraj, 16:22

Fajny patch, dostałem warda.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Fan Superluxów
  • 261 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: dziś, 14:36

Niektóre nowe kluczowe runy/ masteriesy czy jak je tam zwać są moim zdaniem troche bezwartościowe albo odstające od pozostałych mimo oferowania ciekawych mechanik, system miał być bardziej przystępny, ale żeby złożyć coś z większym sensem trzeba pomyśleć już bardziej niż dodać sobie 5% as i 3 ad. Wardy są w porządku, szkoda tylko że esencji nie dostaje się za mecze, także jak komuś wypadnie z kapsuły nunu, soraka i sivir to jest troche w plecki, zbyt duży rozrzut przyrostu NE jak na moj gust.

• 0

Nocny Łowca Naskar
  • 494 postów
  • Srebro III
  • Last active: wczoraj, 21:01

Niektóre nowe kluczowe runy/ masteriesy czy jak je tam zwać są moim zdaniem troche bezwartościowe albo odstające od pozostałych mimo oferowania ciekawych mechanik, system miał być bardziej przystępny, ale żeby złożyć coś z większym sensem trzeba pomyśleć już bardziej niż dodać sobie 5% as i 3 ad. Wardy są w porządku, szkoda tylko że esencji nie dostaje się za mecze, także jak komuś wypadnie z kapsuły nunu, soraka i sivir to jest troche w plecki, zbyt duży rozrzut przyrostu NE jak na moj gust.

Ja dostając 4 najsłabsze shardy dostałem coś koło 900NE,za postać 6300 jest 1100NE,za postać 1350+3150 jest coś koło tysiąca.Nie jest to duża różnica,poza tym słyszałem że riot ma coś zmienić z tym dostawaniem esencji bo to jest troszke faktycznie irytujące,mimo że teraz NE dostaje się tyle samo co wcześniej ip,może jakieś niewielkie różnice zależne od częstotliwości gierek(np teraz grając 4 gry na boty dla first wina dostaje się więcej niż wcześniej 4 gry na boty z first winem)

A co do tych run,to jest dopiero pierwszy tydzień i wszystko się zmieni.IMO kleptomancy i predator dostaną na 100% zmiany,z tym że będzie je ciężko zbalansować(jeśli chodzi o predatora to wystarczy tylko zmniejszyć mu nawet cd na początku i powinien być na takim samym poziomie co reszta run,z kleptomancy może być problem bo tylko dwie postacie z tego korzystają,tylko tak korzystają że są za silne)

Ale cóż,dalej pozostaje granie i wypróbowanie miliona kombinacji run,może uda się stworzyć coś broken

• 0

Edi
  • Administratorzy
  • 914 postów
  • Złoto V
  • Last active: dziś, 14:35

Kleptomania może dostanie cdki (dla mnie jest to chyba najbardziej fun runka - nigdy nie wiadomo co się dostanie).

Co do NE ponoć ma być wprowadzona zmiana - za pierwszą wygraną dnia będzie się dostawało bodajże 400 zamiast 575 expa i do tego będzie dochodzić 50NE.

Co w sumie nadal wychodzi średnio, jeśli będziemy chcieli zdobyć wybranych bohaterów - szczególnie tych droższych.

• 0
Tutturu

Bill
  • 1 241 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: wczoraj, 16:22

Kleptomania może dostanie cdki (dla mnie jest to chyba najbardziej fun runka - nigdy nie wiadomo co się dostanie).

Co do NE ponoć ma być wprowadzona zmiana - za pierwszą wygraną dnia będzie się dostawało bodajże 400 zamiast 575 expa i do tego będzie dochodzić 50NE.

Co w sumie nadal wychodzi średnio, jeśli będziemy chcieli zdobyć wybranych bohaterów - szczególnie tych droższych.

Zostały mi do kupienia tylko postaci za 4800, jinx i ta nowa. Na razie kupuję sobie tą tajemniczą postać ze sklepu esencji. Ale jak to usuną będzie rzeczywiście trudno coś kupić.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Fan Superluxów
  • 261 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: dziś, 14:36

Ja już się nie przejmuje NE tak w sumie, bo do kupienia to mam coś koło 20 postaci których tak w sumie nie potrzebuje, kupuje po randomowym championie i kiedyś się uzbiera wszystkie.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych