Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Zmiany na forum

13 odpowiedzi w tym temacie
Edi
  • Administratorzy
  • 914 postów
  • Złoto V
  • Last active: dziś, 14:35

Jak pewnie już zauważyliście, zostałem administratorem.

Jest to w dość dużym stopniu powiązane z powstrzymaniem spamu, który pewnie już zdążyliście zauważyć.

Jako, że mam nową władzę, to grzechem byłoby jej nie wykorzystać, dlatego powołałem do kadry moderatorskiej Euphranora. Trochę się tutaj udziela i pisze artykuły na stronę H2W.

Na tą chwilę powinien wystarczyć, w przyszłości jeszcze kogoś się dobierze, ale to już dam o tym znać.

Zmian od razu się nie spodziewajcie, jednak będę się starał z czasem robić postępy i może jakoś się uda rozkręcić choć trochę forum.

Pamiętajcie jednak, że forum, to nie tylko administracja i moderacja, ale przede wszystkim WY, użytkownicy. Każda wasza aktywność jest jak jeden ucisk klatki piersiowej, jak jedno podlanie usychającego kwiatka.

Dodatkowo chciałbym was prosić, byście pisali mi na pw (w ten sposób najłatwiej mi to będzie uporządkować) swoje porady, sugestie pomysły.

Gdyby forum stawało w ogniu lub było napierane przez armię chińską po raz kolejny, tym bardziej piszcie pw (o tym już wspominałem na shoutboxach) – to pozwala mi na jak najszybsze zapoznanie się z problemem.

• 9
Tutturu

Nocny Łowca Naskar
  • Członkowie społeczności
  • 494 postów
  • Srebro III
  • Last active: wczoraj, 21:01

Ok,gratuluje nowemu modowi,Tobie zresztą też bo nie wiem czy Ci gratulowałem.

Może to forum ma faktycznie szanse na reinkarnację.

Nie zaglądałem na stronę główną h2w ale może warto bylo by dać wzmiankę o zmianach na forum i zachęcić do odwiedzania?

• 1

Annie z brązowego wzgórza
  • 186 postów
  • Brąz I
  • Last active: dziś, 11:36

Gratulacje i powodzenia ;P

• 0

46e192f4b15cd41fb2912cd44172c3b9-darzhql

Kordylian
  • 472 postów
  • Prawie poeta
  • EUNE Nick:Kordylian
  • Last active: dziś, 14:18

Od Naczelnego Klapka do Następcy Shina, gratulacje. Strach pomyśleć, co by się działo, gdybyś i Ty odszedł.

ZRÓBMY Z TEGO FORUM JESZCZE LEPSZE FORUM NIŻ BYŁO. NIECH CI, KTÓRZY ODESZLI, PLUJĄ SOBIE W BRODĘ, ŻE OPUŚCILI TAK PIĘKNE MIEJSCE.

• 3

"Zanim siądziesz na kibel, sprawdź, czy masz papier" ~ Sedes z Ebonitu

0U4lnT.gif

Jako że chyba najbardziej się udzielam na "Podaj nutę", to macie tu moją rozpiskę ocen:

Spoiler

tomangelo
  • 657 postów
  • Srebro II
  • Last active: dziś, 12:58

Gratulacje dla obu awansujących.

d18.gif

IMHO na głównej przydałoby się więcej informacji że jest coś takiego jak forum. Nie wiem jak wyglądają statystyki odwiedzin, ale zakładam że główna lepiej stoi pod tym względem, stąd warto byłoby spróbować przekierować trochę osób tutaj. Najpierw jednak trzeba wykombinować jak już utrzymać tych co tu zajrzą, co z tego że przyjdą i zobaczą, skoro pójdą i nie wrócą.

Może jakieś forumowe pojedynki w grze? Niekoniecznie typu Liga H2W, może coś mniejszej skali, nie wiem. Może regularnie mniejsze ligi? 5v5 i zapisy na zasadzie kto pierwszy ten lepszy? Albo po prostu wspólne granie normali/customów dla rozrywki? (rzucam pomysłami, może kogoś zainspiruje do lepszego pomysłu)

Z technicznych spraw to przydałoby się ogarnąć shoutboxa.

• 1

Mortyr
  • 841 postów
  • Placementy
  • EUNE Nick:MORTYR1
  • Last active: dziś, 07:53

Dawno temu były pojedynki moderatorów z użytkownikami, warto byłoby to wskrzesić. Tylko trzeba by ogarnąć moderatorów. I użytkowników. No a awans Ediego zasłużony, moim zdaniem nawet bardzo.

• 1

"Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, są skazani na jej powtarzanie." ~George Santayana.

cyngiel
  • 266 postów
  • Sam seks
  • Last active: wczoraj, 18:25

Dawno temu były pojedynki moderatorów z użytkownikami, warto byłoby to wskrzesić. Tylko trzeba by ogarnąć moderatorów. I użytkowników. No a awans Ediego zasłużony, moim zdaniem nawet bardzo.

ZRÓBMY NOWĄ LIGĘ H2W 

• 3

oIVOR14.png

tomangelo
  • 657 postów
  • Srebro II
  • Last active: dziś, 12:58

Jeśli kolejna edycja miałaby powtórzyć błędy poprzednich (rozwlekające się terminy, problemy techniczne, etc) to nie wiem czy to byłby dobry pomysł.

Z drugiej strony teraz są powtórki, więc byłoby trochę mniej problemów, sędzia nie musi być obecny w trakcie gry, gracze toczyliby walkę kiedy tylko by zechcieli, a potem podsyłałoby się powtórkę.

Tak czy inaczej pojedynki użyszkodniki vs moderacja czy liga 1v1 mogłyby zachęcić trochę nowych osób

• 0

cyngiel
  • 266 postów
  • Sam seks
  • Last active: wczoraj, 18:25

Napisałem to ironicznie.

• 1

oIVOR14.png

osa21c
  • 274 postów
  • Gnar z Powołania
  • Last active: wczoraj, 21:02

Oho, przegapiłem coś...wielce zaskakującego. Gratuluję! :)

• 0

XM9000
  • 649 postów
  • Srebro II
  • Last active: wczoraj, 21:50

Same znajome twarze w tym temacie, jak miło. Powodzenia w dalszej pracy.

Jeszcze nie usuwam swojego konta na tym forum, choć pewnie do niczego mi się już nigdy nie przyda. A pewnie gdy je usunę to nie planowo, ale po prostu któregoś dnia stwierdzę tak i to zrobię bez namysłu w chwilę. Takie życie. Pozdrawwiam Was i przebaczcie mi wszystko to co złe z mojej strony Was spotkało. Byłem głupcem. Nadal nim jestem.

• 1

"Cause I'm only a crack
 In this castle of glass."

giphy.gif

Bill
  • 1 241 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: wczoraj, 16:22

留学归国办理【美国安德鲁大学假文凭】多少钱+(Q/微信...

Nie wiem czy w dobrym temacie ale... co te dziwne znaczki robią 30x [jako tematy] w dziale ,,zmiany w grze"?

• 1

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

osa21c
  • 274 postów
  • Gnar z Powołania
  • Last active: wczoraj, 21:02

留学归国办理【美国安德鲁大学假文凭】多少钱+(Q/微信...

Nie wiem czy w dobrym temacie ale... co te dziwne znaczki robią 30x [jako tematy] w dziale ,,zmiany w grze"?

Obstawiam jakiegoś spam bota :/

• 0

Snîgønas
  • 1 576 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: dziś, 14:47

Spam bot(y), Edi nie zawsze ma czas żeby wszystko usunąć. c:

• 2

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych