Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Dramy Youtubowe

8 odpowiedzi w tym temacie
Annie z brązowego wzgórza
  • Członkowie społeczności
  • 186 postów
  • Brąz I
  • Last active: dziś, 11:36

Witam, widzę że jako takiego tematu na dramy i ploteczki nie ma więc założyłam.

Chciałam poruszyć temat pewnej streamerki - tzw. Swisness, która zdradziła Diendrisa z Disem. 

Osobiście potępiam zachowanie jej podobnych i czekam na moment wypłynięcia jej nudesek i zawalenia się kariery youtubowo/streamowej. Szkoda mi też tego chłopaka, bo widać, że spoko z niego koleś...

Co sądzicie o takim zachowaniu? 

• 1

46e192f4b15cd41fb2912cd44172c3b9-darzhql

Nocny Łowca Naskar
  • 494 postów
  • Srebro III
  • Last active: wczoraj, 21:01

Szkoda mi też tego chłopaka, bo widać, że spoko z niego koleś...

[...]zniszczcie ją jakoś

No naprawdę spoko xD

Dla mnie nie widzę sensu robienia z tej dramy zbiegowiska.Nie od dzisiaj takie rzeczy się dzieją a nikt nie gada o tym o tak skali.Dla mnie to są rzeczy prywatne,mogliby to załatwić jakoś między sobą jak normalni ludzie.Kolejna drama dla fejmu.

Na wczorajszym livie dis opowiadał o tym,przyznał się że to nie było fajne ale powiedział że gdybyśmy wiedzieli wszystko o tej sytuacje to nasze opinie zmieniły się w dużej skali.A ja mu wierzę.I to nie tak że ja pochwalam takie zachowanie-przeciwnie.Ale ja nie znam całej historii,dlatego nie powinienem się w to mieszać.Poza tym rzadko kiedy zdrada jest spowodowana błedem jednej osoby.Często to nawet ta druga osoba jest w pewnym stopniu tego winna-nie wiem jaka i czy w ogóle była wina po stronie Diendrisa,bo to jest(jeszcze raz powtórzę) ich prywatna sprawa.Poza tym jeśli zdradziło go teraz z Disem to prawdopodobnie zrobiłaby to samo z kimś innym w przyszłości.IMO nawet lepiej że coś takiego miało miejsce teraz niż za kilka lat gdy np mieliby dziecko.Do tego zachowanie Diendrisa też nie jest spoko-niepotrzebne robienie dramy,straszenie Disa znajomością jego adresu(xD?),chęć zagłady Swisness.W pewien sposób go rozumiem,jednak nie pochwalam.

Moim zdaniem wina leży po każdej stronie.I takie założenie powinni mieć wszyscy co nie znają szczegółów(a raczej nikt nie zna)

BTW to nie powinien być temat a osobny dział w offtopicu :)

• 0

Jan Rengar Drugi
  • 927 postów
  • Ten typ co gra kotem
  • EUNE Nick:Dforak
  • Last active: 03 lis 2017 18:07

Lód za żelka?

• 1

Nocny Łowca Naskar
  • 494 postów
  • Srebro III

Mogą być Haribo?

• 0

Edi
  • Administratorzy
  • 914 postów
  • Złoto V
  • Last active: dziś, 14:35
W tej dramie nie ma nikogo po dobrej stronie mocy.

Dis - nie powinien się dobierać do Swisness
Diedris - nie powinien prać brudów publicznie (aaaaa swiss robiła u mnie kupę dwa razy aaaa). Wiadome tylko, że na tym zyska. Jak i masa osób co się postawi się po diedrisowej stronie mocy.
Swiss - nieuczciwa, zdradziła, z tego co słyszę, to zdradzenie diedrisa nie było tak złe, jak to, że jakiś przyjaciel dał znać diedrisowi, że go zdradzała.

Dramy są jednak potrzebne, żeby zrobić małą roszadę. I przede wszystkim, żeby przypomnieć, że ich idole których oglądają w internecie też mają wady i to często większe niż mogło by się im zdawać, a to co jest pokazane, to wyidealizowany wizerunek mający przyciągnąć jak największe ilości widzów i idące z tym pieniążki.
  • 2
Tutturu

Kordylian
  • 472 postów
  • Prawie poeta
  • EUNE Nick:Kordylian
  • Last active: dziś, 14:18

@offtop, ale muszę. Brzmi to trochę jak tytuł kolejnej książki Olgi Tokarczuk.

• 0

"Zanim siądziesz na kibel, sprawdź, czy masz papier" ~ Sedes z Ebonitu

0U4lnT.gif

Jako że chyba najbardziej się udzielam na "Podaj nutę", to macie tu moją rozpiskę ocen:

Spoiler

XM9000
  • 649 postów
  • Srebro II
  • Last active: wczoraj, 21:50

Gdyby Gordeł nie odszedł to napisałby #How2Pudelek

Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni. Kto z Was jest beez grzechu niech pierwszy rzuci kamień.

• 0

"Cause I'm only a crack
 In this castle of glass."

giphy.gif

Nocny Łowca Naskar
  • 494 postów
  • Srebro III

301404f859b0ba293c552ec2fbac1e55.jpg

• 0

Annie z brązowego wzgórza