Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Zimowa mapa Ligi Legend

1 odpowiedź w tym temacie
adamjackson
  • Członkowie społeczności
  • 10 postów
  • Brąz V
  • Last active: 10 paź 2017 08:03
Cześć wszystkim :> W związku ze zbliżającymi się świętami, pierwszymi opadami śniegu i ogólną, zimową atmosferą, przychodzę do Was - drodzy przywoływacze - z zapytaniem :)
Jak zapewne niektórzy z Was już się domyślili (zapewne przez przeczytanie tytułu tematu^^) chodzi mi o zimową mapę w Lol'u !!111oneone
Wie ktoś coś na ten temat, pojawi się tej zimy ? Ja osobiście bardzo miło wspominam Rift pokryte białym puchem jakieś 2-3 lata (?) temu. :)
Jeśli ktoś coś słyszał, przeczytał, lub po prostu zna chociażby jakąś wzmianke, byłbym wdzięczny jeśli się z nami (bo chyba nie tylko ja mam cichą nadzieję) podzieli

• 0

Annie z brązowego wzgórza
  • Członkowie społeczności
  • 170 postów
  • Brąz I
  • Last active: dziś, 19:52

Rok temu przecież było zimowe SR, a na informacje o evencie jeszcze poczekamy przynajmniej z bity miesiąc. Riot raczej skupi się na przedsezonie i nowych systemach run/niebieskiej esencji/zmianach w statystykach bohaterów. Poza tym, z tego co pamiętam, eventy sezonowe zostały przesunięte w tym roku w czasie (np. nie było nawet nic związanego z Pool Party w tym roku) (zeszły Snowdown rozpoczął się znacznie później niż przedtem) więc jak na chwilę obecną nie liczyłabym na żadne potwierdzone informacje. Jedynie może być szansa na przecieki, ale jest ona bardzo mała.

• 0

46e192f4b15cd41fb2912cd44172c3b9-darzhql

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych