Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Mój nowy kanał "Definitely Vel'koz"

4 odpowiedzi w tym temacie
Definitely Vel'koz
  • Członkowie społeczności
  • 5 postów
  • Unranked
  • Last active: 20 paź 2017 22:08

WSTĘP

Witajcie forumowicze How2Win! Właśnie wystartował mój kanał na Youtube, dlatego chciałbym wam przedstawić moje cele i plany. Liczę, że po tym wpisie na forum osiągnę choć w części mój pierwszy, aktualny cel, czyli znalezienie odbiorców. Kocham montować filmy a potem oglądać je z dumą, ale o wiele bardziej uszczęśliwia mnie jeśli komuś moją pracą sprawię przyjemność, np. rozśmieszając go. To dla mnie bardzo satysfakcjonujące, więc mam nadzieję, że w twoim przypadku uda mi się wywołać takiego rodzaju reakcje na widok moich "dzieł". Jednak dość o mnie, ponieważ przyszedł czas na naszego głównego bohatera kanału... Vel'koza, więc oddajmy mu głos.

Witajcie istoty żywe. Przybyłem do was prosto z pustki .Trafienie na ten kanał, to była jeden z najlepszych zbiegów okoliczności w czasie trwania twojej egzystencji. Masz szansę razem ze mną odkrywać tajemnice, które skrywa Runeterra (dobrze przy tym się bawiąc), poprzez masową dezintegrację wszystkiego co stanie nam na drodze. Zostań moim asystentem, będziemy chłonąć wiedzę poprzez liczne badania i testy. Mam tendencję do pełnego eksploatowania i niszczenia swoich królików doświadczalnych, a jeśli nie spełnisz moich wymagań staniesz się jednym z nich...

Jak widzicie Vel'koz, aż pali się do współpracy. Dlatego razem z nim bardzo liczę na was i wasze wsparcie w dążeniu do naszego celu. W obecnym stanie rzeczy każdy widz jest dla nas na wagę złota. Jeśli zdecydujesz się nam pomóc, to poniżej umieszczam link do kanału na którym możecie już znaleźć zwiastun. Z niecierpliwością czekamy na was!

Link do kanału

• 1

Pan Brzoza
  • 76 postów
  • Brąz III
  • Last active: 11 gru 2017 16:29

polecam :)

• 1

Annie z brązowego wzgórza
  • 188 postów
  • Brąz I
  • Last active: 12 gru 2017 21:01

Na razie wydaje się ok. Czekam na więcej ;)

• 1

iO6sIwS.png

XM9000
  • 649 postów
  • Srebro II
  • Last active: 04 gru 2017 20:23

Dlaczego mając sam zwiastun kanału uzyskałeś 16 subskrypcji, a ja po kilkunastu filmach (z czego jeden ma 1500 wyświetleń) mam 10 (z czego 3 moje i 1 kolegi czyli 6 realnych). XDDDD

Dałem Ci 17.l suba i może zaraz dam 18 i 19.

Pozdrawiam. Tak trzymaj.

• 2

"Cause I'm only a crack
 In this castle of glass."

giphy.gif

Definitely Vel'koz
  • 5 postów
  • Unranked
  • Last active: 20 paź 2017 22:08

Witajcie drogie Istoty Żywe! W moim pierwszym badaniu przedstawię wam główną zasadę, którą należy stosować w trakcie pracy, czyli nie zawierzanie losu bitwy w cudze ręce. Jako, że to tak naprawdę jedyna zasada postanowiłem przedstawić wam ją na dobry początek. W kolejnych już w całości oddamy się potrzebie kompletnej, masowej i niekontrolowanej eksterminacji naszych królików doświadczalnych.
Miłego oglądania.
- Vel'koz
Ps: Poniżej zamieściłem dla was małe podsumowanie naszego pierwszego doświadczenia.
Numer badania: 001
Zadanie: Dezintegracja
Cel: Badanie istot żywych
Komplikacje w trakcie badań:
Utrudnione przeprowadzanie badań. Brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony sprzymierzeńców.
Wyniki:
Badanie zakończone niepowodzeniem.
Wnioski:
Te istoty są prymitywne. W trakcie kolejnych badań polegaj wyłącznie na sobie.

LINK

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych