Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Dobieranie przeciwników na normalach

3 odpowiedzi w tym temacie
Gość od Talona
  • Członkowie społeczności
  • 867 postów
  • Seria do złota
  • Last active: 08 paź 2017 17:21

Chciałbym się dowiedzieć jeśli ktoś gdzieś coś przeczytał co się do cholery zepsuło. Expie teraz 30 lvl, mam 23 lvl i ciągle natrafiam na 30 lvl'e często z platynami i diamentami... Do pewnego czasu to było do zniesienia bo jeszcze kilka osób poniżej 30 cierpiało z tego powodu ze mną w grze. Ale ostatnia przeszła moje oczekiwania xD.

https://imgur.com/a/h7zJcWidać tu, że mam 30 lvl ze mna w drużynie są 2 goldy, 4 i 5 no spoko do tego p2 i d4. Tutaj już można zauważyć brak innego kolegi poniżej 30 pomimo, że gram solo. 

Tutaj mamy przeciwna drużynę:

https://imgur.com/a/Dv0ut

Tak dokładnie 3 osoby z diamentu 4 i 5 ale zawsze do tego g4 i s4.

Proszę nie odbierać tego jako płacz bo tą grę wygraliśmy mimo wszystko. Tylko, że ja jestem osobą, która już na tym 30 lvl grała a jest pewnie jeszcze multum innych, których to pierwsze konta i od razu muszą mierzyć się z takim przeciwnikiem.

Też macie podobne sytuacje? Ktoś może wie o co chodzi? Jak to napisał kiedyś pewien znany forumowicz z portalu H2W, Zapraszam do dyskusji!

• 0

i6tS5NV.png

Snîgønas
  • 1 569 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: dziś, 20:55

Coś się mogło ewidentnie zkiepścić, z powodu nadchodzących zmian w levelowaniu. :/ Ewentualnie może dobierać Ci przeciwników na podstawie winratio na normalach, które pewnie masz >50%. c: Mi na normalach od niedawna zaczęło dobierać przeciwników z podobnymi rangami, bo z podniosłem winratio z 46%(XD!) do trochu wyższego. :v
Zacznij przegrywać, powinno być później łatwiej, ewentualnie dobierz sobie jakieś gówniane duo z maks goldem, z niskim winratio i poziom powinien trochę się wyrównać. c:

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Gość od Talona
  • 867 postów
  • Seria do złota
  • Last active: 08 paź 2017 17:21

Coś się mogło ewidentnie zkiepścić, z powodu nadchodzących zmian w levelowaniu. :/ Ewentualnie może dobierać Ci przeciwników na podstawie winratio na normalach, które pewnie masz >50%. c: Mi na normalach od niedawna zaczęło dobierać przeciwników z podobnymi rangami, bo z podniosłem winratio z 46%(XD!) do trochu wyższego. :v
Zacznij przegrywać, powinno być później łatwiej, ewentualnie dobierz sobie jakieś gówniane duo z maks goldem, z niskim winratio i poziom powinien trochę się wyrównać. c:

Wiesz co bardziej chodzi o sam fakt dobierania 30 lvli kiedy grasz solo mając lvl mniejszy. Od 21 dobiera mnie z 30-tymi i mi się to nie podoba xD. Cóż, nie za bardzo chcę przegrywać bo wbijam ten lvl w miare szybko a do duo nikogo nie mam za długa przerwa i mało ludzi mnie kojarzy :/. Finalnie widzę, że większa doza osób ma z tym problem meh.

• 0

i6tS5NV.png

cyngiel
  • 264 postów
  • Sam seks
  • Last active: 14 paź 2017 06:54

Normale mają osobne "mmr", które bazuje tylko na w/l ratio, więc nie dziw się mając nawet brąz na tym koncie, dostaniesz do normalka 9x chall. Wystarczy, że macie podobne statystyki na normalach. Eot

• 0

oIVOR14.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych