Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Legends Never Die - piosenka na Worldsy 2017

11 odpowiedzi w tym temacie
tomangelo
  • Członkowie społeczności
  • 661 postów
  • Srebro I
  • Last active: wczoraj, 22:10

Zbliżają się Worldsy, a co za tym idzie pojawiła się z tej okazji kolejna piosenka.

IMHO zwrotki mogłyby być trochę bardziej dynamiczne, ale i tak słucha się dość przyjemnie. Brak jednakowoż animacji (czyżby co 2 lata piosenka bez teledysku? Swoją drogą po co Riot wrzucał film w 60fps jeśli to tylko statyczny obraz?). Daję 7.5/10

A co wy sądzicie? Kto uważa że przebiło Warriors, lub że Ignite było lepsze?

• 1

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V
  • Last active: wczoraj, 20:06

Jak dla mnie:

-Warriors niepokonane

-Ignite nadal na drugim miejscu

I teraz mamy "Legends never die" i "Worlds collide"

Jak dla mnie nowa piosenka jest bardziej do słuchania codziennego od starszej. Starsza za to jest bardziej "mistrzowska". Co nie zmienia faktu, ze tydzień po mistrzostwach mało kto będzie o tym pamiętał...

Jak dla mnie to szkoda, bo Riot ma środki na coś więcej.

W 2016 Zedd był dość znany, do tego animacja z mnóstwem smaczków.

W 2014 Imagine Dragons było bardzo dobrze znane, a Warriors stało się popularne nie tylko wśród graczy. A to wszystko okraszone dobrą animacją.

Może za rok się postarają i skołują kogoś znanego oraz dają dobrą animację (Myślę, że pan Zenek Martyniuk by się nadał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

• 1
Tutturu

Snîgønas
  • 1 578 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: wczoraj, 23:20

Imho na równi Worlds Collide, które jest powyżej Zedda. Zwrotki faktycznie mogłyby wprowadzać jakąś dynamikę i brakuje animacji. Miałem nadzieję, że zaciągną Pentakill na ten rok skoro już "wydali" kolejny album. 

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

tomangelo
  • 661 postów
  • Srebro I

Czym byłaby społeczność LoLa gdyby nie zaczęła majstrować przy motywie Worldsów?

• 3

Gość od Talona
  • 875 postów
  • Seria do złota
  • Last active: 10 gru 2017 22:45

Pioseneczkę bardzo miło sie słucha :P. Powiedziałbym nawet, że jest lepsza od Ignite ale oczywiście Warriors nie przebije :/.

Btw. Witam ponownie wszystkich :D. Powoli wracam do lol'a tylko na nowym koncie :P.

@Edit Dforak wbije 30 lvl na nowym koncie i zobaczymy ^^. Średnio mi się podoba nowy Talon i uczę się jeszcze nim grać ale myślę, że dam rade :P.

• 0

i6tS5NV.png

Jan Rengar Drugi
  • 932 postów
  • Ten typ co gra kotem
  • EUNE Nick:Dforak
  • Last active: 09 gru 2017 14:23

To kiedy ten diament XD

• 0

tomangelo
  • 661 postów
  • Srebro I

Trochę im zeszło

• 2

Annie z brązowego wzgórza
  • 188 postów
  • Brąz I
  • Last active: 12 gru 2017 21:01

Animacja i styl jej wykonania bardzo mi się podoba. Szkoda mi tylko, że to nie jest kompilacja wszystkich bohaterów - to byłoby coś epickiego ♥

• 0

iO6sIwS.png

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V
  • Last active: wczoraj, 20:06
Animacja rzeczywiście jest ciekawa. Oglądając mam mindfucka, bo. Jednej strony animowane, rysowane, z drugiej komputerowe, a z trzeciej ruch bohaterów przypomina animację poklatkową (taki Wallace i Grommit). Fajnie ukazano postacie (dla mnie Garen był zawsze śmieszny jak w animacjach Dante Axe'a, z nie badassowy).
No ale niestety animacja spóźniona. Może za rok rito gemas się postara...
  • 1
Tutturu

Annie z brązowego wzgórza
  • 188 postów
  • Brąz I
  • Last active: 12 gru 2017 21:01

Spoiler

Oficjalna zremixowana przez słynnego Alana Walkera wersja Legends Never Die: 

Ogółem to już nwm co myśleć, tyle tych wersji; ale wiem jedno- moim faworytem jest cover: 

• 1

iO6sIwS.png

tomangelo
  • 661 postów
  • Srebro I

O ile pierwszy cover to nie mój typ, więc nie ocenię, tak drugi to już całkiem solidny kawałek, na mój gust nieco przekrzyczane, zamiast krzyku widziałbym tu raczej jakiś niekrzyczący, acz mocny, głębszy głos, ale i tak łapka w górę.

• 0

Snîgønas
  • 1 578 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: wczoraj, 23:20

Do metal coveru odczucia mam podobne jak do ichniej wersji Warriors. Czyli trochę mocniejsze instrumenty, dobry wokal i odrobina metalcore'owego krzyku.  

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych