Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Aktualizacja 9.1

1 odpowiedź w tym temacie
Edi
  • Moderatorzy
  • 902 postów
  • Sokuł
  • Last active: dziś, 16:55

https://eu.battle.ne.../blog/21029448/

Innervate:

zyskaj 1 kryształ many zamiast 2óch

drugi coin, nie powinno się to znacznie odbić na druidzie - jedynie aggro może stracić na mega pierwszych turach

Waraxe:

koszt 3 many zamiast 2 - pirat traci bardzo (i dobrze), control mniej, choć ta broń była świetna na zagranie w 2gie turze na zapas w kontrolnych match upach, a vs aggro ratowała często dupę. Może się to źle odbić (szczególnie, że control wojownicy za dużo 2 mana dropów nie mają).

Hex:

4 many zamiast 3 - tutaj za wiele sie nie zmieni. 

Dowódca murloków:

Spory nerf dla murlok pala - najpardopodobniej mid range bardziej zwolnią. (Dlaczego tak jest, że jak zrobię jakiś deck pod metę to niedługo później dostaje nerfa? Soul of the Forest Druid, Quest Rogue, Murlok Pal... Pora zacząć ogrywać druida na jade'ach...)

Spreading plague:

6 many zamiast 5 - głównie nerf dla token druida (tego na prowokacjach), Jade to mniej odczuje.

*Ice Block - możliwe, że zostanie przeniesiony do sali chwały - pożegnamy się z jednym archetypem maga (otk). Fanom maga będzie smutno, przeciwnicy będa się cieszyć.

Jak się to odbije na deckach?

Jade Druid - biorąc pod uwagę, że aggro zostało osłabione, to nerfy nic mu nie robią - nadal będzie bardzo mocny.

Aggro Druid - może wypaść z tieru druid, do tieru 1wszego.

Pirate Warrior - może się odbić na jego popularności, a na pewno skuteczności

Pal na Murlokach - wydaje mi się, że rozdzieli się na aggro murlok i bardziej midrange (może divine shield) pala

Token Druid (ten na prowo) - no ten deck mocno straci, może prawie wyjść z obiegu

To jest oczywiście buff dla pozostałych decków, co z jednej strony idzie na plus, ale z drugiej trochę mnie niepokoi to, jak mocny może się okazać highlander i big priest, 

• 0

Tutturu

Bill
  • Członkowie społeczności
  • 1 236 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: 15 paź 2017 14:14

Miałem sobie jeden deck na długo przed tym dodatkiem, tylko dk dodałem u teraz jeszcze jedną z mocniejszych stron tego znerfili. Chodzi o druida pod questa i innervate.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych