Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

15gb aktualizacji? xD

2 odpowiedzi w tym temacie
KapłanxD
  • Członkowie społeczności
  • 58 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 02 wrz 2017 02:27

Mialem format komputera, więc musialem zainstalować lola na nowo. Jednak po zaktualizowaniu klienta i uruchomieniu Ligi Legend moim oczom pokazuje się, że mam do pobrania aż 15gb zawartości xD. Nie wiem czy to normalne czy to po prostu jakiś błąd. Mam nadzieję, że to tylko i wyłącznie głupkowaty błąd, bo fakt aktualizowania Ligi Legend z moim trash internetem przez tydzień niezbyt mnie satysfakcjonuje, 

Jeżeli istnieje taka możliwość proszę o wsparcie! Mogę jeszcze podesłać screena jeżeli zajdzie taka potrzeba.

• 0

tomangelo
  • 642 postów
  • Srebro II
  • Last active: dziś, 19:26

Raczej niemożliwe. W moim przypadku folder zawiera jakieś 10GB, a może zawierać jakieś stare, zbędne pliki po starych wersjach lola, poza tym pobierane dane są zwykle skompresowane więc zajmują mniej. Stąd 15GB to raczej jakaś pomyłka.

• 1

KapłanxD
  • 58 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 02 wrz 2017 02:27

Racja to była pomyłka. Lol pobrał się w 3 godziny xD

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych