Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Ornn - Nowy Champ

14 odpowiedzi w tym temacie
Snîgønas
  • Członkowie społeczności
  • 1 569 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: dziś, 20:57

Póki co jedynie ten filmik na YT od Skins Spotlights.

• 3

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Mortyr
  • 832 postów
  • Placementy
  • EUNE Nick:MORTYR1
  • Last active: dziś, 19:24

Muzyka jest fenomenalna i po prostu niesamowita. Mam nadzieję, że ten champion dorówna klimatem Braumowi, albo go nawet przewyższy.

A tekst piosenki również cieszy oko. Ktoś wie może, w jakim języku ona jest? Czy raczej język nieokreślony?

• 0

"Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, są skazani na jej powtarzanie." ~George Santayana.

xMikeNigdySmok
  • 426 postów
  • Farfocel
  • Last active: dziś, 16:03

Muzyka jest fenomenalna i po prostu niesamowita. Mam nadzieję, że ten champion dorówna klimatem Braumowi, albo go nawet przewyższy.

A tekst piosenki również cieszy oko. Ktoś wie może, w jakim języku ona jest? Czy raczej język nieokreślony?

Freljordzki :V

• 0

Skala oceny w Podaj Nutę

Spoiler

Mortyr
  • 832 postów
  • Placementy

Freljordzki :V

Runeterra ma jeden język, więc odpada :P

• 0

"Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, są skazani na jej powtarzanie." ~George Santayana.

Snîgønas
  • 1 569 postów
  • Spamer Alfa

Runeterra ma jeden język, więc odpada :P

W opisie "Sung in Ancient Frejlordian". Więc Frejlordzki. :) Ale brzmi jak jakaś mieszanka języków skandynawskich, obstawiam, że Fiński i Norweski, z dodatkami Szwedzkiego. 

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Mortyr
  • 832 postów
  • Placementy

Ornn już ujawniony.

Co za okropna postać, wulkaniczny kowal z Frejlordu? Nie tego oczekiwałem po tej wspaniałej piosence, zawiodłem się na nim zupełnie.

Wydaje mi się, że niedługo będzie wydarzenie "Bitwa o Frejlord", coś jak "Morze w Ogniu".

• 0

Snîgønas
  • 1 569 postów
  • Spamer Alfa

>>>> http://na.leagueofle...ion-reveal-ornn<<<<

PL
>>>> http://eune.leagueof...ion-reveal-ornn<<<<

• 0

Felix
  • 318 postów
  • Srebro V
  • Last active: 10 sie 2017 15:11

https://how2win.pl/u...nosciami-ornna/chyba op

• 0

tomangelo
  • 643 postów
  • Srebro II
  • Last active: dziś, 20:31

Kayn też miał być OP, chociaż zgaduję że tym razem zespół od balansu będzie hojniej rozdawać moc. W końcu nie mogą sobie pozwolić wypuścić 2 przeciętnie radzących sobie bohaterów tuż po sobie.

• 1

tomangelo
  • 643 postów
  • Srebro II

https://how2win.pl/b...wykul-freljord/

Mamy zbiór opowiadań.

Zauważmy co dzieje się w trzecim opowiadaniu. Mamy tu opowiadanie o 3 siostrach. Trzecie opowiadanie, 3 siostry, Half Life 3 Illuminated Wygląda to na dzieje niedługo przed bitwą między zrodzonymi z lodu a Obserwatorami. Pierwsza siostra to zapewne przodek Sejuani. Druga z nich to Avarosa, trzecią zaś jest Lissandra. Mamy też powstanie Howling Abyss oraz dlaczego ten most powoli się psuje. I tutaj już uwaga: może być że to tylko wytłumaczenie dlaczego most się sypie przy wybranych momentach (pierwsza krew, pierwszy spacer po moście, gdy odpadają wybrane elementy mostu). Ale może to też zapowiadać nadchodzące całkowite zrujnowanie mostu i zastąpienie Howling Abyss nową mapą. A co jeśli nową mapą byłby Magma Chamber? W końcu Ornn lubił zabawy z ogniem.

Czwarta historia - pamiętacie historię o Braumie, który ratował Trundla ze skarbca którego nie dało się otworzyć? Symbol barana na drzwiach, niezniszczalne drzwi, etc... Mamy uzupełnienie tamtej historii.

No i piąta historia - teoretycznie niewiele poza tym że Voliber to brat Ornna i że nie przepadają za sobą. W pierwszych 2 też nie znalazłem niczego interesującego.

Wydarzenie Freljordu zapowiada się interesująco.

• 2

Mortyr
  • 832 postów
  • Placementy

Z pierwszych opowiadań wynika, że bogowie (a przynajmniej niektórzy) są rodzeństwem. Ornn jest bratem Volibeara i Anivii, więc można uznać, że ci dwoje również są ze sobą spokrewnieni. No i też sama zmiana w lore Volibeara, stał się bogiem. Podobnie z Anivią.

Tą trzecią siostrą jest Serylda.

A trójząb fizza został prawdopodobnie wykuty przez Ornna.

No i tekst piosenki nabiera teraz nowego znaczenia. W tle też widać ujawnione już zbiory opowiadań.

Muszę przyznać, że po ukazaniu historii przychylniej odnoszę się do nowego bohatera. Może gameplay nie zachwyca, ale myślę, że powinienem zagrać.

I czekam na ten event z Frejlordem, jak ja uwielbiam ten region. Tylko w jakiej on będzie formie? Coś mniejszego, jak ostatnie eventy z Demacii, Piltover i Zaun? Czy może rozmachem dorówna samemu Morzu w Ogniu?

• 0

tomangelo
  • 643 postów
  • Srebro II

To z tym trójzębem Fizza to średnio, mowa jest o syrenim królu, bliżej byłoby do Nami, ale to i tak mowa o królu, który nadal go używa, więc nie mógł jej go oddać. Zresztą Nami nie ma trójzębu. Z drugiej strony to część opowiadania, dość starego, nie można więc traktować tego jako dogmat i być może syreni król oddał w końcu trójząb Fizzowi (chociaż lore mówi że Fizz zabrał trójząb z opustoszałego podwodnego miasta, to wymagałoby by syreni król o którym mowa rządził w tym mieście i nagle zniknął).

• 0

Mortyr
  • 832 postów
  • Placementy

Nie wzorowałbym się na lore Fizza, jest przestarzałe i prawdopodobnie nieaktualne od dawna.

• 0

tomangelo
  • 643 postów
  • Srebro II

Przecież dopiero co było wydarzenie z Vastajami do których zaliczono Fizza czy Nami, dostali przy tym chyba jakąś aktualizację lore.

• 0

Mortyr
  • 832 postów
  • Placementy

Nami jest Vastajem, Fizz nim nie jest. Fizz ma obecnie nieokreśloną pozycją w lore, podobnie jak Nocturne czy Fiddlesticks.

• 1

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych