Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Olaf - hidden op?

7 odpowiedzi w tym temacie
Pioter-Aueternum
  • Członkowie społeczności
  • 21 postów
  • Brąz V
  • Last active: 25 lis 2017 00:51

Siema siema, ostatnio sobie trochę pogrywam i zauważyłem że Olaf ma potencjał, własciwie zauważyłem to od momentu wyjścia patcha z molochami:

-> masa itemów pod życie

-> dmg od zycia(hydra)

-> przeżywalnośc burstu(sterak, adaptive helm, deaths dance)

-> świetny chase(słuszna chwała, omen, czarny tasak)

-> redukcja obrażeń(tabi, omen, pd, dd, ah).

Build mniej więcej idzie tak: Czarny Tasak -> Tiamat -> Słuczna Chwała -> Tytaniczna Hydra -> Sterak/Omen/Hełm Adaptacji(czy jakoś tak).
Również jest opcja perma slowa, jeśli mamy dość CD i ogarniemy toporki.

Ma dodatkowo świetny potencjał na 1v1 na wczesnych poziomach wraz z ferworem walki.

Właściwie żaden ADC nie jest mi w stanie uciec kiedy lecę na niego z 600MS.

PS. Nie pisze tu o jakimś high elo, więc ból dupy schowajcie za spiętymi pośladami.

• 1

Dope
  • 171 postów
  • Brąz I
  • Last active: 01 lis 2017 17:25

Olaf na topie jest silny jednak słabnie w late ale polecam jak lubisz grać agresywnie.

sporo grałem olafem na topie i radze sobie potestować różne style gry czy wolisz grać z flashem czy ghostem lub czy 3force czy black cleaver 

• 0

osa21c
  • 274 postów
  • Gnar z Powołania
  • Last active: 24 lis 2017 15:50

Moim zdaniem Olaf jest silny tak długo, jak długo przeciwna drużyna nie jest w stanie zabić go nim ten "przytuli się" do ich carrych, na co jednak potrzeba dosyć sporo czasu.

• 0

Janiś
  • 120 postów
  • Seventy again
  • Last active: 11 gru 2017 14:25

Jak dostanie shield comp na klatę to useless totalnie, a jak nie, to można grywać z powodzeniem jak większość offtank budowanych bohaterów teraz. Dobry do grania agresji jak ktoś trafia toporami. W late tak czy siak słaby.

• 0

Fan Superluxów
  • 264 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: wczoraj, 21:53

Za każdym razem jak widzę olafa to wiem, że będzie źle, na jungli bardziej op niż na topie, łatwo można dorwać 3 kille i z 2 itemami można zamienić się w rambo, najlepiej wtedy nękać bota i gg.

• 0

Jan Rengar Drugi
  • 932 postów
  • Ten typ co gra kotem
  • EUNE Nick:Dforak
  • Last active: 09 gru 2017 14:23

Ta postać w late to kupa, w early lepiej sobie radzi na jungli, od biedy fajna dla OTP bo jak ktoś się wkręci w tricki z toporami to może zrobić gościa pod wieżą 100-0 zanim ten ogarnie.

• 0

Dandinuu
  • 3 postów
  • Unranked
  • Last active: 17 sie 2017 15:19

No to akurat oczywiste że Olaf jest dosyć silny. Mocna linia, fajne wbicie się w adc. Na papierze wygląda to idealnie. 

• 0

Fan Superluxów
  • 264 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: wczoraj, 21:53

Nie tylko na papierze, otp olafy pozdrawiają i dziękują za freelo, nie raz widziałem takiego co wycarował grę 3 do 15 w killach.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych