Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Dokładne czasy okrążeń wyścigów

Brak odpowiedzi do tego tematu
adamjackson
  • Członkowie społeczności
  • 10 postów
  • Brąz V
  • Last active: 10 paź 2017 08:03
Witam, poszukuję dokładnych czasów okrążeń wyścigów, to jest - dla każdego kierowcy biorącego udział w wyścigu, czasy wszystkich okrążeń przez tego kierowcę, w danym wyścigu, przejechanych. Nie chodzi mi o wyścigi z ery współczesnej, bo to raczej załatwia live timing, a o wyścigi z, najlepiej, lat 70tych i 80tych. 
więcej: vios 2017
Czy wie ktoś gdzie takie informacje można zdobyć? Przeszukałem znane mi darmowe strony ze statystykami w internecie, ale nic nie znalazłem. Zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem takich informacji nie ma na Forix'ie. Ale, że nie chcę kupować kota w worku, to może jest ktoś kto ma/miał tam konto i może potwierdzić/zaprzeczyć moim przypuszczeniom? Zastanawiam się czy takich informacji nie będzie czasem w Yearbookach (np. Autocorse'a, możliwe, że nawet bym zainwestował, chociaż ceny są czasem astronomiczne), czy ktoś się w tej kwestii może orientuje?

Będę wdzięczny za każdą informację na ten temat.

Pozdrawiam.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych