Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Krepo

9 odpowiedzi w tym temacie
Snîgønas
  • Członkowie społeczności
  • 1 569 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: dziś, 20:55

Z tego co się stanęło ostatnio, wyszło n to, że Krepo wysyłał sobie z kimś nudeski... 
https://www.reddit.c..._down_from_msi/
I coś tutaj zdawkowo naskrobał na Twitterze. 
https://twitter.com/krepo

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Edi
  • Moderatorzy
  • 902 postów
  • Sokuł
  • Last active: dziś, 16:55

No cóż.

Z jednej strony były to prywatne konwersacje.

Z drugiej strony, to co dostaje się do internetu już na nim zostaje.

Zachował się nieodpowiedzialnie i głupio, więc będzie musiał za to zapłacić.

Jest osobą publiczną, kojarzoną z Ligą Legend - grą, która jest dla dzieci od 12 roku życia, więc mimo wszystko nie powinien sobie pozwalać na tego typu wtopy (w odróżnieniu od gwiazd, których nagie fotki wyciekły, ale tworzyły content do starszych osób lub nawet dorosłych).

Mam tylko nadzieję, że dzieciaki oprócz zobaczenia siusiaka Krepo nauczą się, że jeśli wysyłają coś do internetu, to nie będą mieć już panowania nad tym, kto, co z tym robi...

Krepo została teraz chyba tylko streamerka... Albo trzepanie worków po cemencie na budowie.

• 0

Tutturu

Vesp
  • 121 postów
  • Brąz II
  • Last active: dziś, 18:46
Nigdy jakoś specjalnie nie przepadałem za jego castowaniem, głównie przez zbyt mocny akcent, ale trzeba mu przyznać, że był dobry w tym co robił.
Wstrzymam się od komentowania całego zajścia, bo jeszcze nie wszystko wiadomo, a każda pochopna opinia może być krzywdząca dla którejś ze stron. Współczuję tym,którzy lubili jego styl. Nie tak dawno samemu było mi przykro, kiedy z Ligą żegnali się Monte i Doa.
  • 0

Annie z brązowego wzgórza
  • 170 postów
  • Brąz I
  • Last active: dziś, 19:52

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

• 0

46e192f4b15cd41fb2912cd44172c3b9-darzhql

bbbbbbbbb
  • 1 073 postów
  • Złoto IV
  • Last active: 01 wrz 2017 15:29

Ludzie, macie problemy z czytaniem czy od razu założyliście, że Krepo sobie z tym nie poradzi, wpadnie w depresje, zabije się, rzuci pracę i będzie memed to death?

For the time being, I'll be stepping away from social media and MSI desk duties.

Krepo announces he will be stepping down from MSI

No cóż.

Z jednej strony były to prywatne konwersacje.

Z drugiej strony, to co dostaje się do internetu już na nim zostaje.

Zachował się nieodpowiedzialnie i głupio, więc będzie musiał za to zapłacić.

Jest osobą publiczną, kojarzoną z Ligą Legend - grą, która jest dla dzieci od 12 roku życia, więc mimo wszystko nie powinien sobie pozwalać na tego typu wtopy (w odróżnieniu od gwiazd, których nagie fotki wyciekły, ale tworzyły content do starszych osób lub nawet dorosłych).

Mam tylko nadzieję, że dzieciaki oprócz zobaczenia siusiaka Krepo nauczą się, że jeśli wysyłają coś do internetu, to nie będą mieć już panowania nad tym, kto, co z tym robi...

Krepo została teraz chyba tylko streamerka... Albo trzepanie worków po cemencie na budowie.

Brzmi to jak "jeżeli jesteś osobą znaną / na dość wysokim stanowisku to nie masz życia prywatnego"

Ma to sens, lecz bądźmy poważni, kto byłby w stanie to wytrzymać? może ktoś typu Prezydent / jakiś CEO czy ktoś o podobnym stanowisku, a nie jakiś komentator gierek lola, bądźmy realistami. On ma prawo mieć życie prywatne, jakiekolwiek by było (nawiązanie do "krepo 15").

Zresztą, on niby miał do niej duże zaufanie, więc też trzeba patrzeć na to trochę inaczej. Wyobraź sobie, że np. twój dobry przyjaciel by cię tak wydymał.

Amerykańskie gwiazdy popu tworzą content w dużej mierze dla nastolatków i dzieci, a dodatkowo jaki problem ma dziecko z wejściem na filmik jakiejś Minasz czy Cyrus gdzie tyłki są wręcz nonstop, lub po prostu teksty piosenek o podtekście mocno seksualnym lub ciężki rap? :D

Przykład z polski? cypis

oczywiście tyłek =/= nude, ale zazwyczaj dużo nie brakuje.

• 0

Edi
  • Moderatorzy
  • 902 postów
  • Sokuł

Brzmi to jak "jeżeli jesteś osobą znaną / na dość wysokim stanowisku to nie masz życia prywatnego" - Życie prywatne się ma, ale bardzo okrojone. Nie można sobie pozwolić na wpadki, bo skoro jesteś osobą publiczną, to nie istniejesz tylko dla ludu, ale też istniejesz dzięki niemu. Poza tym, tu nie chodzi o jakieś super wysokie wymagania, typu "musisz być wzorowym przykładem dla ludzkości, nie możesz sobie pozwolić na chwilę słabości", a raczej "nie spi***ol tego" (nie ćpaj, nie pij do nieprzytomności, nie uprawiaj seksu publicznie/w miejscach publicznych i tego nie nagrywaj) - jasne, mogą być to jakieś wyrzeczenia, ale kuffa nie przesadzajmy.

Ma to sens, lecz bądźmy poważni, kto byłby w stanie to wytrzymać? może ktoś typu Prezydent / jakiś CEO czy ktoś o podobnym stanowisku, a nie jakiś komentator gierek lola, bądźmy realistami. On ma prawo mieć życie prywatne, jakiekolwiek by było (nawiązanie do "krepo 15"). - ma to bardzo duży sens. Ostatnio u mnie, niedaleko, na wsi wójt uprawiał cyber seks przez skype i został nagrany. Walił konia do komputera w urzędzie gminy. W gminie miało być referendum w sprawie jego odwołania. Może za kilkadziesiąt lat z seksu zejdzie łatka wstydu, ludzie będą się "kochać" na ulicach gdzie popadnie i takie czyny nie będą budzić oburzenia (mam nadzieję, że społeczeństwo nie pójdzie w tak złym kierunku). Na tą chwilę jednak jeśli dasz się przyłapać na tego typu czynach, to mocno się to odbije na twoim życiu społecznym (+ do tego im wyższy koń na którym siedzisz, tym bardziej będzie bolał upadek z niego).

Zresztą, on niby miał do niej duże zaufanie, więc też trzeba patrzeć na to trochę inaczej. Wyobraź sobie, że np. twój dobry przyjaciel by cię tak wydymał. - myślę, ze dobremu przyjacielowi bym nie wysyłał zdjęć mojego ptaszka oraz nagrań jak nim się bawię. Chyba, że to moje zdroworozsądkowe zachowanie: "nie ufaj nikomu, nawet sobie", "nie wrzucaj do sieci tego, czego nie chciałbyś pokazywać osobom obcym". Tyle się przecież mówi o bezpieczeństwie w sieci, tyle już było afer, a ludzie nadal głupi.

Amerykańskie gwiazdy popu tworzą content w dużej mierze dla nastolatków i dzieci, a dodatkowo jaki problem ma dziecko z wejściem na filmik jakiejś Minasz czy Cyrus gdzie tyłki są wręcz nonstop, lub po prostu teksty piosenek o podtekście mocno seksualnym lub ciężki rap? :D - z gwiazdami popu jest akurat taki problem, że nie kontrolują tego, kto ich słucha, nie ma na płytach znaczków (+16) i (+18), ostrzeżeń o wulgaryzmach. Mogą tworzyć dla osób starszych (16/18-30), ale to dzieci będą ich słuchać.

Przykład z polski? cypis - wcześniej była jazda na popka

Spoiler

Ogólnie - rodzice powinni pilnować, co robią ich dzieci. Nie powinni pozwalać dzieciakom oglądać i słuchać tego, czego nie powinni. Jeśli Liga Legend jest +12, to granie w nią powinno być dla dzieci bezpieczne. Jeśli content jest promowany przez firmę tworzącą tą grę, to powinien być dla nich bezpieczny.

Dochodzą jeszcze do całej sprawy 2 fakty:

- chodzi tutaj o rynek gier, który jest bardzo piętnowany i powinno się starać zachować jak najlepsze wrażenie.

- Krepo nie jest sławny sam przez się. Nie pracuje dla samego siebie i na samego siebie. On pracuje dla Riot Games. Szargając swoje imię, szarga też imię Riot Games. Teraz co pomyślą sobie rodzice, gdy usłyszą, że gość pracujący dla danej gry wysyła nagie fotki i nagrania dziewczynom (czy też dziewczynkom), czy też uprawia z nimi seks.

• 0

Tutturu

bbbbbbbbb
  • 1 073 postów
  • Złoto IV

Brzmi to jak "jeżeli jesteś osobą znaną / na dość wysokim stanowisku to nie masz życia prywatnego" - Życie prywatne się ma, ale bardzo okrojone. Nie można sobie pozwolić na wpadki, bo skoro jesteś osobą publiczną, to nie istniejesz tylko dla ludu, ale też istniejesz dzięki niemu. Poza tym, tu nie chodzi o jakieś super wysokie wymagania, typu "musisz być wzorowym przykładem dla ludzkości, nie możesz sobie pozwolić na chwilę słabości", a raczej "nie spi***ol tego" (nie ćpaj, nie pij do nieprzytomności, nie uprawiaj seksu publicznie/w miejscach publicznych i tego nie nagrywaj) - jasne, mogą być to jakieś wyrzeczenia, ale kuffa nie przesadzajmy.

Ma to sens, lecz bądźmy poważni, kto byłby w stanie to wytrzymać? może ktoś typu Prezydent / jakiś CEO czy ktoś o podobnym stanowisku, a nie jakiś komentator gierek lola, bądźmy realistami. On ma prawo mieć życie prywatne, jakiekolwiek by było (nawiązanie do "krepo 15"). - ma to bardzo duży sens. Ostatnio u mnie, niedaleko, na wsi wójt uprawiał cyber seks przez skype i został nagrany. Walił konia do komputera w urzędzie gminy. W gminie miało być referendum w sprawie jego odwołania. Może za kilkadziesiąt lat z seksu zejdzie łatka wstydu, ludzie będą się "kochać" na ulicach gdzie popadnie i takie czyny nie będą budzić oburzenia (mam nadzieję, że społeczeństwo nie pójdzie w tak złym kierunku). Na tą chwilę jednak jeśli dasz się przyłapać na tego typu czynach, to mocno się to odbije na twoim życiu społecznym (+ do tego im wyższy koń na którym siedzisz, tym bardziej będzie bolał upadek z niego).

Sam sobie odpowiedziałeś. Czym innym jest wysyłanie sex fotek do swojej "partnerki", a walenie konia w robocie (XD).

Zresztą, dalej: cybersex przez skype, a wysyłanie pikantnych fotek do "partnerki" to tym bardziej bardziej dwie różne rzeczy.

Szczególnie, jeżeli ten wójt miał żonę.

Zresztą, on niby miał do niej duże zaufanie, więc też trzeba patrzeć na to trochę inaczej. Wyobraź sobie, że np. twój dobry przyjaciel by cię tak wydymał. - myślę, ze dobremu przyjacielowi bym nie wysyłał zdjęć mojego ptaszka oraz nagrań jak nim się bawię. Chyba, że to moje zdroworozsądkowe zachowanie: "nie ufaj nikomu, nawet sobie", "nie wrzucaj do sieci tego, czego nie chciałbyś pokazywać osobom obcym". Tyle się przecież mówi o bezpieczeństwie w sieci, tyle już było afer, a ludzie nadal głupi.

Amerykańskie gwiazdy popu tworzą content w dużej mierze dla nastolatków i dzieci, a dodatkowo jaki problem ma dziecko z wejściem na filmik jakiejś Minasz czy Cyrus gdzie tyłki są wręcz nonstop, lub po prostu teksty piosenek o podtekście mocno seksualnym lub ciężki rap? :D - z gwiazdami popu jest akurat taki problem, że nie kontrolują tego, kto ich słucha, nie ma na płytach znaczków (+16) i (+18), ostrzeżeń o wulgaryzmach. Mogą tworzyć dla osób starszych (16/18-30), ale to dzieci będą ich słuchać.

Nie kontrolują, ale wiedzą kto ich ogląda. Youtube udostępnia statystyki danych demograficznych np. - Płeć, wiek, lokalizacja.

Przykład z polski? cypis - wcześniej była jazda na popka

I o czym to świadczy? że jeden gość może budować swoją karierę na demoralizacji, a drugi już musi zniknąć bo został oszukany i wyciekła jego naga fotka czy tam snap.

Ogólnie - rodzice powinni pilnować, co robią ich dzieci. Nie powinni pozwalać dzieciakom oglądać i słuchać tego, czego nie powinni. Jeśli Liga Legend jest +12, to granie w nią powinno być dla dzieci bezpieczne. Jeśli content jest promowany przez firmę tworzącą tą grę, to powinien być dla nich bezpieczny.

Dochodzą jeszcze do całej sprawy 2 fakty:

- chodzi tutaj o rynek gier, który jest bardzo piętnowany i powinno się starać zachować jak najlepsze wrażenie.

Jak na moje, to ta sprawa bardzo szybko ucichnie (poza twitch chatem) i nikt się o niczym nie dowie (poza lol community). Jak na moje, to jest to błahostka.

- Krepo nie jest sławny sam przez się. Nie pracuje dla samego siebie i na samego siebie. On pracuje dla Riot Games. Szargając swoje imię, szarga też imię Riot Games. Teraz co pomyślą sobie rodzice, gdy usłyszą, że gość pracujący dla danej gry wysyła nagie fotki i nagrania dziewczynom (czy też dziewczynkom), czy też uprawia z nimi seks.

Zresztą, kojarzysz ten wielki wyciek nagich fotek aktorek, piosenkarek itd? Czy zniknęły one z showbiznesu z tego powodu? Czy nagle przestały nagrywać, być popularne itd?

Czy ludzie/dzieciaki nagle przestali słuchać ich utworów / oglądać filmy z nimi, bo ich rodzice się dowiedzieli, że wyciekły ich prywatne "igraszki" z partnerami?

Z tego co wiem, to nawet ta Kim kardashian ma się bardzo dobrze po tym całym sextape, ba raczej nawet na + wyszła.

• 0

Edi
  • Moderatorzy
  • 902 postów
  • Sokuł

Po pierwsze

Co do wójta - większe oburzenie było co do czynu walenia konia i wycieku tego. Coś w stylu: "Matuchno kochana, masturbował się przez internet! Noooo. I to jeszcze w gminie".

Po drugie - czy widziałeś te materiały, które wysłał Krepo? To nie były ot "nudesy", ot fotka.

Po trzecie - branża, branży nierówna. Branża gier komputerowych jest znacznie bardziej o wszystko krytykowana. Poza tym, czym innym jest ogólna branża, od branży skierowanej głównie do młodych ludzi. Jakoś nie wydaje mi się, by tak bez echa/konsekwencji obyło się w w telewizji, gdyby jakaś gwiazda programu skierowanego dla dzieci i młodzieży miała podobną wpadkę.

Nie wiem, czy to będzie koniec jego kariery.

Od Riotu będzie teraz zależało, czy będzie chciał dalej współpracować z Krepo, który jest fajnym charyzmatycznym śmieszkiem, który przy okazji r*cha się z 15tkami i wysyła im swoje nagie zdjęcia i filmiki jak wali konia samemu mając 27 lat (co nie wszędzie jest legalne, a jak dla mnie jest gorszące).

Jak dla mnie po prostu zachował się nieodpowiedzialnie, nieroztropnie i niestosownie. Krzyżować i piętnować go jednak nie mam zamiaru (bo w sumie po co? Już i tak się zleciały rzesze szyderców i hejterów, zostaje tylko czekać na przeciwników grów i komputrów...)

• 0

Tutturu

bbbbbbbbb
  • 1 073 postów
  • Złoto IV
mając 27 lat (co nie wszędzie jest legalne, a jak dla mnie jest gorszące).

TIL. Szczerze, nawet by mi na myśl nie przyszło, że Krepo podchodzi pod 30.

• 1

Annie z brązowego wzgórza
  • 170 postów
  • Brąz I
  • Last active: dziś, 19:52

KREPO MŁODY BUG ♥

• 0

46e192f4b15cd41fb2912cd44172c3b9-darzhql

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych