Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

4 FPS po patchu

3 odpowiedzi w tym temacie
bara
  • Członkowie społeczności
  • 1 postów
  • Unranked
  • Last active: 18 maj 2017 18:46

Siema, mam nastepujacy problem z gra. Mianowicie nie gralem 2 badz 3 dni i dzisiaj odpalilem gre w celu pykniecia gry lecz po zaladowaniu gry okazalo sie ze mam 4-5 fps zamiast 100-150 ktore zazwyczaj mam.. Probowalem chyba wszystkiego, reset kompa, reset lola, repair lola, reinstall lola, zmiana ustawien graficznych w lolu itd i nadal to samo.. Prosze o pomoc

• 0

tomangelo
  • 637 postów
  • Srebro II
  • Last active: wczoraj, 22:54

Jeśli masz 2 karty graficzne (dedykowana i zintegrowana z procesorem) to upewnij się w panelu sterowania karty graficznej że gra uruchamia się na tej wydajniejszej.

• 0

Euphranor
  • How2Win
  • 78 postów
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • EUNE Nick:En3
  • EUW Nick:nie mam
  • Last active: wczoraj, 16:53

Użyj narzędzia Hextech Repair Tool, a jeśli nie pomoże to wyślij logi do supportu wraz z opisem problemu.

• 0
Dołączona grafika

Bill
  • 1 236 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: 22 wrz 2017 22:11

W supporcie każą mu jeszcze 3 razy zrobić reinstall.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych