Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Goldowy jutjup

6 odpowiedzi w tym temacie
JoSeHD
  • Członkowie społeczności
  • 14 postów
  • Brąz V
  • EUNE Nick:JoSeHD
  • Last active: 20 lip 2017 09:13

Heja! Chciałem się was spytać o rady w sprawie Mojego pierwszego "normalnego" filmu.

Proszę też o wyrozumiałość, mój poziom nie jest wyjątkowo wysoki i robiłem to głównie dla zabawy, ale wydaje mi się, że wyszło coś naprawdę nie najgorszego jak na pierwszy mój kontakt z Camtasią.

Proszę o rady i hejty!

• 1

Bill
  • 1 241 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: wczoraj, 16:22

Nazwa człowieku, nazwij to jakoś zanim opublikujesz. A nie sam tytuł gry + #[numer odcinka].

Ale nie ma intra, co jest dla mnie ogromnym plusem.

Najlepiej zdecyduj się na jedną grę, a filmy z reszty ukryj. Dodaj tło kanału. Dopasuj do tego ikonę. (to akurat opcjonalne było) Uporządkuj filmy na stronie głównej kanału. (potwórz jakieś playlisty czy coś podobnego)

Przede wszystkim zastanów się jaki typ filmów z tej gry chcesz robić.

Na początku nagrania niepotrzebnie wrzuciłeś tak długi wycinek z champion selectu, chociaż to akurat może tylko mi się tak wydaje. Ciebie w ogóle na nagraniu nie słychać, za to od początku są jakieś stukania. (może to muzyka jakaś była, oglądałem tylko początek)

• 1

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Annie z brązowego wzgórza
  • 186 postów
  • Brąz I
  • Last active: dziś, 11:36

Trochę głośniej musisz mówić ;)

Poza tym ten kawałek z champion selectu wg mnie był niepotrzebny xD Ogółem to materiał spoczko, masz mojego suba xD

• 0

46e192f4b15cd41fb2912cd44172c3b9-darzhql

JoSeHD
  • 14 postów
  • Brąz V

Dzięki! Popracuję jeszcze troche, zrobię lepsze akcję i niedługo wrzucę coś, nad czym spędze o wiele więcej czasu.

• 0

JoSeHD
  • 14 postów
  • Brąz V

Przyjąłem do serca wasze uwagi i popracowałem trochę nad tym. 

Podgłośniłem mikrofon, zmieniłem tytuł oraz "troszeczke" bardziej dopasowałem muzykę do niektórych momentów, mam nadzieję, że się będzie podobało!

• 0

Bill
  • 1 241 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: wczoraj, 16:22

Już od początku humor zupełnie nie w moim stylu. (nie podoba mi się) Dlatego zaprzestanę dalszej oceny.

Słyszałem też czasem (na samym początku doskonale słychać) że jakby chciałeś coś powiedzieć ale zrobiłeś tylko jakiś odgłos i zrezygnowałeś. (może to coś podobnego [w sensie że musisz się odzwyczaić] jak niektórzy mają ,,yyyyy'' podczas mówienia)

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

JoSeHD
  • 14 postów
  • Brąz V

Na szczęście to nie ja wydaję ten odgłos, (chyba, że chodzi również o nucenie) a kolega, z którym grałem.  :D

Humor (a raczej jego brak) też jest problemem i zdaję sobie z tego sprawę za co przepraszam.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych