Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Nowi bohaterowie/ historie w uniwersum

70 odpowiedzi w tym temacie
Annie z brązowego wzgórza
  • Członkowie społeczności
  • 186 postów
  • Brąz I
  • Last active: dziś, 11:36

Widzę, że jeszcze nikt tym się nie zajął, więc tutaj zostawię to co należy. 

Nowy champion teaser: 

Jest to teaser do championa z przecieku: Harpii i Fenixa; więcej dowiemy się o tym bohaterze wkrótce.

Nowe historie/obserwacje Iońskiej runeterry zawarte w dziennikach: http://universe.leag...-field-journal/

• 2

Skips
  • 384 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: 17 lis 2017 00:58

Zaklepuję czerwonowłosą

Tak na poważnie, coś mi się wydaje, że to bedzie tak, że w grze wcale nie muszą być 2 te postacie na raz (w sensie można grać nimi z osobna) ale gdy są 2 w drużynie, to będą jakieś bonusy.. było by to dość ciekawe pod względem taktyki budowania teamcompu

• 1

SODxAif.gif

I am a raven..
The one raven which flies on its own..
            "Cut me open... and you'll find... brain heart liver lungs, and a knife in the spine.."

"Somebody save me, or end me,

I haven't yet made up my mind."

Edi
  • Administratorzy
  • 914 postów
  • Złoto V
  • Last active: dziś, 14:35

Uno

Nowe postacie zdają się być gatunkowo w tej samej klasyfikacji co Ahri i wpis ten został zapewne dodany w związku z tymi nowymi postaciami

Dos

Zastanawia mnie, czy to rzeczywiście będzie harpia i feniks, jakoś tak nie wyglądają. W sumie, to w lidze już jest jeden feniks (Kriofeniks - Anivia, mająca już mechanikę odradzania).

Tres

Jeśli rzeczywiście będą to harpia i feniks, to czy będą me tym powiązani (odradzanie feniksa, harpia kojarzy mi się z wysysaniem witalności, więc może jakaś forma wbudowanego lifestealu/manastealu?)

Cuatro

Jeśli rzeczywiście to będzie harpia na ADC, to zastanawia mnie w jaki sposób Riot postara ją odróżnić od innego adc ze skrzydłami (Quinn)

Cinco

Jeśli to rzeczywiście będzie harpia, i rzeczywiście będzie na ADC, to w jaki sposób Riot to rozwiąże? Łuk? Pistolet? Kusza? Magiczne pociski? Strzelanie piórami? Latanie nad przeciwnikami i sranie na nich?

Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi :E

• 2
Tutturu

• 186 postów
  • Brąz I

Te odpowiedzi zostaną rozwiązane już wkrótce, albowiem za chwilę rozpocznie się nowy cykl 7.8 na PBE.

Ale tak, to ma być feniks i harpia na 100%

I ogółem to uwielbiam ten duet ♥♥♥♥

• 0

46e192f4b15cd41fb2912cd44172c3b9-darzhql

Bill
  • 1 241 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: wczoraj, 16:22

Jeśli rzeczywiście będą to harpia i feniks, to czy będą me tym powiązani (odradzanie feniksa, harpia kojarzy mi się z wysysaniem witalności, więc może jakaś forma wbudowanego lifestealu/manastealu?)

Ult Zileana pasywnie na pobliskim sojuszniku jeśli są niedaleko siebie? (jeśli dwóch lub więcej to odradza tego który umrze szybciej)

Edit. Temat powinien być w dziale zmian.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

RRR
  • 73 postów
  • Brąz III
  • Last active: 26 wrz 2017 21:52

Czyli leaki w jakims sensie się potwierdziły. Sama koncepcja adc/support może być baaaardzo krzywa. Jutro się dowiemy co i jak. A patch później mid season update i wynika z tego, że w leakach dotyczących Mao i Zaca też może być sporo prawdy :P

• 1

tomangelo
  • 657 postów
  • Srebro II
  • Last active: dziś, 12:58

Ashe już chyba była takim adc/support przed reworkiem, ale tutaj może to lepiej działać.

edit: Tak myślę czy Nidy nie podciągną pod tą nową rasę. W końcu zmienia się między człowiekiem a kotem, nie np. przebiera jak Udyr.

• 0

Edi
  • Administratorzy
  • 914 postów
  • Złoto V
  • Last active: dziś, 14:35

Ashe już chyba była takim adc/support przed reworkiem, ale tutaj może to lepiej działać.

edit: Tak myślę czy Nidy nie podciągną pod tą nową rasę. W końcu zmienia się między człowiekiem a kotem, nie np. przebiera jak Udyr.

Wydaje mi się, że Nida za bardzo nie pasuje pod tą rasę - którą są zwierzaki i mieszanki zwierzaków z ludźmi. Jakby podciągnęli Nidę, to pasowałoby też podciągnąć Elise.

Z takich zwierzakowych, to można by się zastanowić trochę nad Cassio (choć u niej to bardziej klątwa, z tego co pamiętam), Fizz (człowiekorybek), Kindred (człowiekoowca, choć w jej przypadku bardziej pasowałoby bóstwo?), Nami (Fish and chips and hooman), Rengar (człowiekolew), Shyvana (niby można by podciągnąć do Elise i Nidy, ale wydaje mi się być bardziej smocza na co dzień, od lampartości Nidy, czy pająkowatości Elise - choć w sumie Eliska też zezwierzęcona, ale ją można by w sumie pod Cassio podciągać), Soraka (człowiekonosorożec), Tahm Kench (Żabosumoczłek), Twitch (dość ludzki szczur), Volibear (dość ludzki niedźwiadek), Wukong (małpo-ludek).

A co do przedstawicieli tej nowej rasy, to czasami do niej nie należą sprzedawcy ze SR?

• 0
Tutturu

Snîgønas
  • 1 576 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: dziś, 14:47

Tahm Kench (Żabosumoczłek)

A to nie jest on czymś na kształt demono-półboga?

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

tomangelo
  • 657 postów
  • Srebro II

Wydaje mi się, że Nida za bardzo nie pasuje pod tą rasę - którą są zwierzaki i mieszanki zwierzaków z ludźmi. Jakby podciągnęli Nidę, to pasowałoby też podciągnąć Elise.

Z takich zwierzakowych, to można by się zastanowić trochę nad Cassio (choć u niej to bardziej klątwa, z tego co pamiętam), Fizz (człowiekorybek), Kindred (człowiekoowca, choć w jej przypadku bardziej pasowałoby bóstwo?), Nami (Fish and chips and hooman), Rengar (człowiekolew), Shyvana (niby można by podciągnąć do Elise i Nidy, ale wydaje mi się być bardziej smocza na co dzień, od lampartości Nidy, czy pająkowatości Elise - choć w sumie Eliska też zezwierzęcona, ale ją można by w sumie pod Cassio podciągać), Soraka (człowiekonosorożec), Tahm Kench (Żabosumoczłek), Twitch (dość ludzki szczur), Volibear (dość ludzki niedźwiadek), Wukong (małpo-ludek).

A co do przedstawicieli tej nowej rasy, to czasami do niej nie należą sprzedawcy ze SR?

No skoro zwierzaki jak i ich mieszanki do Nida pasuje. Zmiennokształtność - jest, nadludzkie cechy w formie ludzkiej - jest.

Elise swoją formę "zawdzięcza" ofierze jakiemuś demonowi, to ciut inna sprawa.

Cassio odpada, w sumie podobnie do Elise - to człowiek obłożony klątwą, patrz wydarzenie Shurimy.

Kindred - to coś w rodzaju bóstwa, taka Runeterrańska kostucha.

Nami i Fizz pochodzą raczej z jakichś atlantyd, chyba że Riot chce ich stamtąd eksmitować.

Shyvana była wyjaśniona teraz przy Demacii - dziecię smoków, skażone przez ludzkiego naukowca.

Soraka - dziecię gwiazd.

Twitch - efekt mutacji Zauniańskich kanalizacji.

• 1

Euphranor
  • Moderatorzy
  • 82 postów
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Last active: wczoraj, 22:26
Najprawdopodobniej będzie to dwójka bohaterów: https://boards.na.le...houghts-april-4

Exciting day today, we finally get to put our latest champions onto the PBE and have you folks see them in action.

EDIT:
https://twitter.com/...317579353206785
The lovers and rebels, xayah and rakan, make their debut as a duo marksman and support
EDIT 2:
https://www.facebook...58689166340556/
Oficjalnie
  • 1
Dołączona grafika

tomangelo
  • 657 postów
  • Srebro II

Wychodziłoby na to że to 2 osobne postacie.

Ciekawe czy mają ze sobą jakieś synergie w skillach i jak będą działać w pojedynkę.

• 1

Felix
  • 318 postów
  • Srebro V
  • Last active: 10 sie 2017 15:11

mam nadzieję że będzie sens grać tymi postaciami solo

• 2

RRR
  • 73 postów
  • Brąz III

Dwie osobne postacie - to by tłumaczyło tak dużą przerwę między Kamilą a resztą.

+ kosmiczna skórka do mastera yi ujawniona więc znów potwierdzenie leaków. Czas się psychicznie szykować na Juggernauta Urgota i Mackowatą Evkę ;)

• 2

• 186 postów
  • Brąz I

I na star guardiana ezreala  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

• 0

Snîgønas
  • 1 576 postów
  • Spamer Alfa

I czy tylko mi nie działa link od Rito? http://riot.com/2n7Nh2y

DZIAŁA!

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

RRR
  • 73 postów
  • Brąz III

nie działa

• 0

• 186 postów
  • Brąz I

Riot lubi psocić ;/

Ogółem podoba mi się ta mechanika piórek ♥ 

EDIT: Dzięki Euphanor za linki ♥♥♥

• 0

Snîgønas
  • 1 576 postów
  • Spamer Alfa

Mimo, że wyglądają na duet supp x adc, to Xayah może być grana na topie, Rakan w lesie i też będą dobrze działać. :o

• 1

Tsushima Yoshiko
  • Moderatorzy
  • 1 367 postów
  • Złoto II
  • Last active: 11 cze 2017 17:27

Takie se, ujdzie. Może zmienię zdanie później, Xayoo  lepszy pod względem stylu gry (szkoda, że support)  jedynie o czym teraz myślę to to, że trzeba będzie dwóch banów, bo po wyjściu będą OP jak wszystko. Ciekawe kiedy wprowadzą zwiększenie ilości banów. : )

• 0

hvcHNSG.pngphoto-158.png?_r=1492777233

WEAVE THESE STRANDS OF ASH

TOGETHER 

WARM OUR HANDS ON THE EMBERS OF

TIME

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych