Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Rip Roccat

3 odpowiedzi w tym temacie
sattes
  • Członkowie społeczności
  • 163 postów
  • Brąz I
  • Last active: 12 cze 2017 10:08
Rywalizacja Fnatic kontra Roccat zakończyła się porażką tych drugich. Myślicie, że Fnatic ma szansę cos ugrać? Ban na Kennenie i Rekkles przestaję mieć wpływ na grę (tak jak Kennen wycarrował ich do półfinałów mistrzostw). Nie żeby Roccat miało cos ugrać ale hype niech trwa. Misfits why :(
  • 0

Dismay
  • 449 postów
  • Srebro IV
  • Last active: 18 lip 2017 20:21

Trochę smutno, że jedyny team, który pokonał G2 nie otrzyma nawet szansy na ponowne starcie w playoffach.

Fnatic pokazało we wczorajszej serii w jaki sposób lubi grać (i potrafi wygrywać) oraz jakie picki są dla nich komfortowe więc pod względem przygotowania do bo5 na pewno są na niekorzystnej pozycji. Z drugiej strony mam wrażenie, że topka eulcs grała w ostatnich tygodniach trochę gorzej niż zazwyczaj i pokazała kilka słabych stron. Nie wiem czy to tylko ze względu na zagwarantowany spot w playoffach ale daje nam to nadzieję na bardziej wyrównane starcia ^_^

• 1

Snîgønas
  • 1 569 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: dziś, 20:55

Widziałem w internetach pewną teorię.

Spoiler

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Vesp
  • 121 postów
  • Brąz II
  • Last active: dziś, 18:46

Czy przy awansie Roccat nie grałby na h2k?

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych