Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

League of Legends - IgnacJerema - Kanał z poradnikami +++

8 odpowiedzi w tym temacie
IgnacJerema
  • Członkowie społeczności
  • 11 postów
  • Brąz V
  • Last active: 21 maj 2017 09:46

Cześć! Jestem IgnacJerema, jestem doświadczonym graczem Lola, a moje hobby to tworzenie filmów na youtube - poradników z Lola oraz vlogów, oraz gra aktorska. 

//Na forum tworzyłem już kilka tematów odnośnie moich filmów ale postanowiłem zrobić jeden stały w którym będę wrzucał nowe posty aby nie robić niepotrzebnego spamu w dziale. 

Zapraszam do mojego ostatniego filmu w którym postarałem się złożyć w całość wszystkie wasze sugestie :) Czekam na opinie i pozdrawiam! 

• 2

IgnacJerema
  • 11 postów
  • Brąz V

Witaj! Na dobry początek niedzieli zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego openingu skrzynek w LeagueOfLegends 1f609.png WARTO było! Ave Jerema!

• 1

Annie z brązowego wzgórza
  • 156 postów
  • Brąz I
  • Last active: dziś, 14:02

Czy to naprawdę ty? :o 

Fanka pozdrawia xD

• 0

46e192f4b15cd41fb2912cd44172c3b9-darzhql

Fan Superluxów
  • 242 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: dziś, 20:41

Cześć! Jestem IgnacJerema, jestem doświadczonym graczem Lola, a moje hobby to tworzenie filmów na youtube - poradników z Lola oraz vlogów, oraz gra aktorska. 

//Na forum tworzyłem już kilka tematów odnośnie moich filmów ale postanowiłem zrobić jeden stały w którym będę wrzucał nowe posty aby nie robić niepotrzebnego spamu w dziale. 

Zapraszam do mojego ostatniego filmu w którym postarałem się złożyć w całość wszystkie wasze sugestie :) Czekam na opinie i pozdrawiam! 

Mimo, że w przeciwieństwie do Ciebie preferuje bloodrazora na ww i staram sie nie mówić "włanczamy shielda" to daje +

• 0

IgnacJerema
  • 11 postów
  • Brąz V

Tak to moje filmy, zapraszam też do innych na moim kanale  :) Również pozdrawiam i dziękuję za +  :)

• 1

IgnacJerema
  • 11 postów
  • Brąz V

Hejka! Nagrałem film o nowym formacie dotyczący League of Legends. Bardzo zależy mi na twojej opinii czy taka forma ma jakąś przyszłość i czy jest dobrze zrealizowany.

• 1

IgnacJerema
  • 11 postów
  • Brąz V

Cześć! Tym razem nagrałem poradnik dotyczący nowej postaci - Xayah. Mam nadzieję że Ci się spodoba!

• 1

Bill
  • 1 224 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: dziś, 10:33

Aż oczy bolą kiedy widzę w jaki sposób rekomendujesz swoje filmiki tutaj. (+robisz spam)

• -3

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

IgnacJerema
  • 11 postów
  • Brąz V

Daj mi znać co powinienem poprawić! Natomiast ze spamem się nie zgodzę, są to poradniki nad którymi spędzam trochę czasu, a post nazywa adekwatnie

.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych