Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

7 kręgów trollingu

10 odpowiedzi w tym temacie
Bill
  • Członkowie społeczności
  • 1 236 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: dziś, 11:01

Ostrzeżenie! Jestem śpiący i być może piszę totalnie bez sensu. Ostrzeżenie!

Wpadłem sobie na pomysł podzielenia kolejek na 7 kręgów trollingu. Podzielcie się swoim nastawieniem, itp.

Poukładałem sobie przed chwilą w głowie to jak wysoki poziom trollowania jest w moich grach. (głównie chodzi o mnie)

Krąg pierwszy - EUNE, konto pierwsze, kolejka solo. Poziom trollingu równy jest zeru. Staram się tam dać z siebie dosłownie wszystko, włącznie z wyborem nudnych aczkolwiek efektywnych w grze postaci. Win ratio bardzo wysokie.

Krąg drugi - EUNE, konto drugie, kolejka solo. Bardzo podobnie jak w kręgu pierwszym, z tym wyjątkiem że tutaj gram tylko tymi kilkoma (około 20 chyba) postaciami które posiadam oraz unikam grania tymi postaciami którymi mam wysoką maestrię na innych kontach.

Krąg trzeci - EUNE, konto pierwsze, kolejka elastyczna. Trollowanie w sposób umiarkowany, ograniczony głównie do testowania różnych nie granych przez społeczność buildów, postaci na pozycjach dla nich nie przeznaczonych.

Krąg czwarty - EUNE, konto drugie, kolejka elastyczna. Strefa w której wygrana lub przegrana przestają się liczyć, trollowanie to samo co w kręgu trzecim z tym wyjątkiem że tutaj nie muszę przejmować się efektywnością danego buildu. Jednakże są to wciąż buildy działające, mogące zabić przeciwnika/ków.

Krąg piąty - EUW, konto pierwsze, kolejka solo. Strefa w której można testować absolutnie wszystko bez względu na jakiekolwiek okoliczności. Nie liczy się tutaj wygrana, ban nie będzie miał żadnego znaczenia a wkurzeni ludzie zaczynają być czymś zabawnym.

Krąg szósty - EUW, konto pierwsze, kolejka elastyczna. Tutaj atakuję nie tylko wrogów, ale i sojuszników. (żeby to [w sensie, cały krąg] zobrazować wystarczy napisać - W Ad Jng Anivii przed uciekającego sojusznika)

Krąg siódmy - ,,Ślepa'' kolejka. Krąg szósty w którym nagle większość graczy zamienia się w trolla odpowiedniego dla tego poziomu. Totalny chaos, każdy idzie losową postacią na losową linię. Jedyne co większość trolli zachowuje to schemat przedmiotów ,,prosów'' który w danej sytuacji prawie na pewno się nie przyda. Można tutaj robić dosłownie wszystko bez żadnych konsekwencji. (oczywiście chodzi mi o samą grę, nie czat)

Mam nadzieję że każdy domyśli się o co chodzi ze ślepą kolejką. (był na forum taki jeden ,,niedomyślny'')

W sumie to nie wiem po co to napisałem, ale skoro już jest to kliknę ,,napisz nowy temat''.

• -3

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 mar 2017 21:17
Jak dla mnie ktos kto nie moze wyjsc z brazu, a jego najwiekszym osiagnieciem przez 5 (!) sezonow gry jest wbicie silvera trolluje na absolutnie kazdym koncie, w kazdej kolejce i kazdym mozliwym trybie gry. Jak to kiedys mouse ladnie pisal, kazdy czlowiek ma potencjal, mozliwosci by sie uczyc i rozwijac. Coz, niektorzy widac potrzebuja jeszcze z 10 sezonow, by sie rozwinac chociaz do poziomu darmowego skina od rito.
  • 0

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

Fan Superluxów
  • 256 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 19 paź 2017 14:31

Jak dla mnie ktos kto nie moze wyjsc z brazu, a jego najwiekszym osiagnieciem przez 5 (!) sezonow gry jest wbicie silvera trolluje na absolutnie kazdym koncie, w kazdej kolejce i kazdym mozliwym trybie gry. Jak to kiedys mouse ladnie pisal, kazdy czlowiek ma potencjal, mozliwosci by sie uczyc i rozwijac. Coz, niektorzy widac potrzebuja jeszcze z 10 sezonow, by sie rozwinac chociaz do poziomu darmowego skina od rito.

Niektórzy po prostu nie chcą i co im zrobisz

• 1

Annie z brązowego wzgórza
  • 171 postów
  • Brąz I
  • Last active: dziś, 15:45

Ja tam gram dla zabawy i samej przyjemnosci grania. Nie mam czasu na rozwijanie się, sorry.

• 1

46e192f4b15cd41fb2912cd44172c3b9-darzhql

Slave Knight Gael
  • 935 postów
  • Złoto V
  • Last active: 02 wrz 2017 18:08

Ja tam gram dla zabawy i samej przyjemnosci grania. Nie mam czasu na rozwijanie się, sorry.

No dobra, ale jak koleś ma ponad 2k gier Warwolem co sezon przez 3 sezony, teraz zaczyna 4-ty i w każdym kręci się wokół brązu 5-3 to znaczy, że prawdopodobnie jest zwierzęciem umysłowym i robakiem intelektualnym w realu.

A co do samego tematu ciągle nie potrafię zrozumieć jego egzystencji.
  • 3

• 171 postów
  • Brąz I

XD W sumie

Fajna zabawa w brązie jest  :P

• 0

Fan Superluxów
  • 256 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 19 paź 2017 14:31

XD W sumie

Fajna zabawa w brązie jest  :P

No nie powiem, świetna, a jak już dojdziesz do głebin elohell w b5 z obniżonym mmr to już jest bajeczna.

• 0

• 171 postów
  • Brąz I

Jesli jest się urodzonym trollem, to takiemu to nie przeszkadza lol xd

• 0

Skips
  • 383 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: dziś, 13:08
Akurat pamiętam gry w brązie, chyba w sezonie 3cim, tam to była zabawa :D Wciąż pamiętam, jak placementy przydzieliły mnie wtedy do brązu, a mojego brata do silver 5. I ten jego tekst "wooow mam silvera, e a ty wiesz ze ja juz nie musze z toba grac bo ty w brązie jesteś" :D I nie zapomne jego miny, jak on spadł do brązu a ja wbilem tego silvera. Ah te czasy gdy bylo sie rankingową amebą i silver to był szpan, a za golda to już w ogole powinni nam dz*wki w nagrode przyprowadzac i jakies bale oficjalne... eh, tęsknie czasem za tymi czasami
  • 3

SODxAif.gif

I am a raven..
The one raven which flies on its own..
            "Cut me open... and you'll find... brain heart liver lungs, and a knife in the spine.."

"Somebody save me, or end me,

I haven't yet made up my mind."

Angkor
  • 673 postów
  • Srebro I
  • Last active: 15 paź 2017 18:25

Dla ludzi trollujących gry powinni stworzyć single player mode, gdzie zamknięci byliby w pokoju bez klamek, grając na boty które udawałyby prawdziwych ludzi, więc troll mógłby się cieszyć i żyć w błogiej nieświadomości.

• 1

tumblr_nbgrm57qXJ1qgvse2o1_400.gif

- Axew, mogę Ci zadać pytanie?

- Wal śmiało, tylko niech będzie piękne jak ja

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Slave Knight Gael
  • 935 postów
  • Złoto V
  • Last active: 02 wrz 2017 18:08

Dla ludzi trollujących gry powinni stworzyć single player mode, gdzie zamknięci byliby w pokoju bez klamek, grając na boty które udawałyby prawdziwych ludzi, więc troll mógłby się cieszyć i żyć w błogiej nieświadomości.

A tam pierdolisz xD

• 3

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych