Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Szukam gry android

3 odpowiedzi w tym temacie
Edi
  • Moderatorzy
  • 895 postów
  • Sokuł
  • Last active: wczoraj, 22:37

Szukam gry na androida (f2p), w którą można by grać online z kilkoma znajomkami przez neta.

Ważne by była grywalna, nie jakoś super wymagająca.

Mile widziana możliwość gry 2-6 (a przynajmniej to 2 do 4) osób.

• 0

Tutturu

Snîgønas
  • Członkowie społeczności
  • 1 565 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: dziś, 13:02

W sensie mobopodobne twory na androida, czy jakaś gra multiplayer?
Jak mobopodobne, to sporo tego na androida jest, ale podobno najlepsza (Tak jak niby każda inna produkcja tego typu na telefon...) jest ta od Tencent (Właściciel Rito i LoLa). Nie grałem więc nie powiem nic na jej temat. c: Tytułu też nie pamiętam. :/

A jak tak myślę, to może jeszcze WoT: Blitz wszedłby na telefon, jakiś czas temu był dość popularny. Zwykłe World of Tanks przeniesione na telefony/tablety i walki z mniejszą liczbą graczy. Chyba to było 7v7, ale tu też nie jestem pewien.

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Edi
  • Moderatorzy
  • 895 postów
  • Sokuł
  • Last active: wczoraj, 22:37

Chodzi mi bardziej o jakiejś zręcznościówki, w które mógłbym grać ze znajomkami przez internety. Coś w stylu Wormsów, albo bombermana.

Gra gdzie tworzymy rozgrywkę i walczymy przeciwko sobie (no ew. razem ze sobą).

• 0

Tutturu

Bill
  • Członkowie społeczności
  • 1 229 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: 21 sie 2017 16:19

W mario brosa chyba się da. Ale jedyny emulator w którym to testowałem miał jakiś dziwny błąd (działało z jednej strony) który uniemożliwiał grę przez sieć zrobioną hotspotem wifi.

8ball bilard jest fajny. Wpisujesz id znajomego i masz go na liście znajomych skąd możesz wyzwać go na pojedynek o wirtualne pieniądze.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych