Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Jayce

1 odpowiedź w tym temacie

• Członkowie społeczności
  • 484 postów
  • Srebro III
  • Last active: 29 mar 2017 14:07

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jaki build i runy grać aktualnie na Jaycie?Pod koniec s6 grywałem nim trochę z runami pod full armor pene i build opierał się na tym samym i dla mnie to było broken,świetny mid game i dobry late game,aczkolwiek po zmianach i wprowadzeniem lethality jakoś dziwnie mi sie nim gra.Próbwałem nim raz właśnie zagrać pod ten build i to nie było to samo,dmg w mid gamie jest znacząco mniejszy,zastanawiam się też nad black clieverem na first item,oglądając streamy widziałem jayców albo właśnie z rushem black clievera albo build pod full lethality.Może mi ktoś powiedzieć co byłoby lepsze(zarówno runki jak i build)

• 0

c1b2ae04c2ddd.jpg

Spoiler

RRR
  • Członkowie społeczności
  • 71 postów
  • Brąz III
  • Last active: 03 maj 2017 17:00

Teraz w markach i esencjach gra się flat AD (przynajmniej do czasu jak Lethality nie zbuffują, a mają to zrobić). Seale to standardowo flat Armor, a Glify to albo flat MR, albo MR per lvl, albo cdr, albo wymieszane (osobiście cdrów nie biorę, bo 40% bardzo łatwo na Jayce'u uzbierać). Rushuje się zazwyczaj albo BC, albo Yomuu (ja osobiście wolę BC bo i dmg spory i bardziej tanky i te lethality w early game aż tak dupy nie urywa, by na siłe jako pierwsze to pakować). Pozatym to Maw (rzadziej EoN- słaby item imo), LW i GA. Czasem w międzyczasie Duskblade'a ludzie upychają.

Oczywiście w masterkach Thunderlord, ewentualnie wielu prosów bawi się Stormraiderem ;)

P.S od wielu sezonów bawienie się w Łezke na Jaycie uważam za profanację, ale obecnie to już jest ultraprofanacja :P

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych