Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Rework WW

67 odpowiedzi w tym temacie
Skips
  • Członkowie społeczności
  • 383 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: wczoraj, 13:08

Tylko wtedy gdy ally go pickują, sensowny powód do banowania.
Jak na razie nie spotkałem ani jednego warwicka carrujacego gre

Nie mówie, że oj tam zaraz jakiś op, ze nie do kontrowania, ani nic w tym stylu. Po prostu mnie ta postać wkurza, wbiega na mnie z tym fearem, potem ult.. i ta tarcza za pół hp mając colossusa.. irytujące po prostu.

• 0

SODxAif.gif

I am a raven..
The one raven which flies on its own..
            "Cut me open... and you'll find... brain heart liver lungs, and a knife in the spine.."

"Somebody save me, or end me,

I haven't yet made up my mind."

MisterSatuk
  • 414 postów
  • Srebro IV
  • Last active: 07 paź 2017 11:40
Nie ma dobrego i słusznego buildu.
Budujesz atack speed jesteś zbyt squishy, budujesz tanky nie robisz nic prócz rzucenia ulta i Q.
Robisz i to i to brakuje Ci i obrażeń i tankowatosci i nawet nie masz jak poaatakować bo do wykiteowania easy jesteś.

Tak jak mówiłem broken mechanika 0 dmg overall.
Presję robi i na tym się kończy.

Praktycznie identyczny kit jaki był zapowiadany kilka lat temu.Rito pewnie wypuścił go na sile, bo już nie mieli pomysłu, ale w sumie koncept jest całkiem ok.
  • 0

Outlaw
  • 361 postów
  • Srebro IV
  • Last active: 11 lut 2017 21:49

build który jest proponowany, ssie. Zagrałem ww już 10 gier i od razu budowałem go pod bloodrazers, a potem udoskonalałem resztę buildu. próbowałem też flasha zamiast ghosta i stwierdzam, że flash jest dużo lepszy. Wg mnie najlepszy i najbardziej efektywny build to redsmite bloodrazers > trinity > buty do wyboru > tytanic > deadmans > ostatni item zależący od enemy albo obecnej sytuacji w grze. Ogl ten champion jest przesadzony. Q leczy Cię za dmg zadany, zauważyłem że w tym przypadku dmg z tinity etc wszystkiego co ma jakieś on-hit efekty zalicza się do tego 70% dmg za który dostajesz heal. Miałem sytuacje gdzie samym Q byłem w stanie healować się za pół hp (naprawdę nie żartuje). "W" sprawia, że jeśli przeciwnik nie ma nawet za bardzo jak Ci uciec, zapierdalasz jak dyliżans, możesz tak naprawdę z lini biegnąc gankować. E na 5 lvl 55% redukcji dmg plus red smite (xDDDDDDDDD) sprawia że jesteś nie do zajebania, nawet jak dostaniesz hard focus w teamfightcie odpalając e jesteś w stanie przeżyć. I R co było i jest jeszcze bardziej rakowe poprzez dystans, z którego jesteś w stanie łapać potencjalnych podopiecznych oraz dmg/heal.

Aktualnie jestem w G1 (może to shitelo ale przynajmniej nie bronz) i jestem w stanie na 3 lvl Warwickiem zoutdmgować Lee Sina, ogl większość postaci rozgniatasz na wczesnych lvl dzięki temu broken skillsetowi. To moje odczucia dotychczas z tego championa i zamierzam go mainować na poważnie, przynajmniej dopóki nie dostanie nerfhammera. 

Roast Me.

Edit: a co do masterki to tylko fervor ew thunderlords, coś takiego jak dla Noca dla burstu. Colossus to marnowanie jego potencjału na bycie killerem. Jak masz zginąć to zginiesz, a robiąc go tank z colossuem sprawiasz że kitowanie tylko trochę dłużej trwa. Wg mnie jest worth allready kiedy skaczesz na kogoś z eR oraz z odpalonym E, przeciwnicy instant pod wpływem chwili palą na Tobie dosłownie wszystko co się da, żeby zrzucić Cię z sojusznika. Nawet jeśli gniesz, enemy team zostaje bez ultimatów co czasami sprawia że 4v5 Twój team zrobi co trzeba.

• 0

KLEEEEEEEEEEEEEEEEED!!!

Nah, just Kled.

-- Kled.

Fan Superluxów
  • 256 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 19 paź 2017 14:31

Pułap wymaganych umięjętności mechanicznych potrzebnych do gry ww został leciutko podniesiony, ale za to stał się przyzwoitym pickiem, nawet op w niektórych sytuacjach. % zmniejszenie obrażeń, jescze większy heal, bardziej op w, a z ulti i tak nie trzeba specjalnie trafiać. Teraz też dowiedziałem się czego mi brakło jak ostatnio grałem, trinity to jest odpowiedź, dzięki outlaw.

• 0

Bloomex
  • 52 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 09 cze 2017 09:40

Jak wyczuć Q nowego ww? zasięg jest strasznie mały i za każdym razem jak przytrymuję to przeciwnik zwyczajnie sobie odchodzi poza zasięg.

• 0

RRR
  • 73 postów
  • Brąz III
  • Last active: 26 wrz 2017 21:52

A ludzie moim zdaniem pieprzą się w tańcu zamiast budować Warriora i burstować w early game, by sobie ją elegancko ustawić xD IwillDominate tak grał i wychodziło cacy. Cinderhulk to najgorsze imo rozwiązanie- 0 dmg, 0 skalowania z hp, taki klocek który biega, fearuje i w sumie tyle- taki Garen sprzed reworku. Collosus, szczególnie po nerfach też useless na nim imo- albo Fervor, albo TLD jak ktoś już wyżej pisał.

A co do użyteczności to ostatnimi czasy wolę banować na diaxach i to nie dlatego, że useless tylko dlatego, że potrafi zrobić młyn niczym jakiś Rengo, Kha'zix czy Lee Sin. Bardzo dobry rework i tylko ściskam kciuki, by mu ta popularność spadła w najblizszym czasie.

• 0

Outlaw
  • 361 postów
  • Srebro IV

Popularność to mu spadnie, jak dostanie nerfa. Inaczej nie ma opcji. Na wczorajsze 5 meczy zagrałem 1 raz Ww..

• 0

KLEEEEEEEEEEEEEEEEED!!!

Nah, just Kled.

-- Kled.

Outlaw
  • 361 postów
  • Srebro IV

A ludzie moim zdaniem pieprzą się w tańcu zamiast budować Warriora i burstować w early game, by sobie ją elegancko ustawić xD 

Moim zdaniem warrior po prostu nie. Atackspeed jest moim zdaniem core, a bloodrazers dają jeszcze dodatkowe probsy w postaci heala na q i na r. próbowałem, wg wyszło średnio,

• 0

KLEEEEEEEEEEEEEEEEED!!!

Nah, just Kled.

-- Kled.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych