Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Rework WW

67 odpowiedzi w tym temacie
Contempt
  • Członkowie społeczności
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek
  • Last active: 28 lut 2017 23:03

Już jest....
https://www.facebook...58296539930556/

Zajebiste
Q-> Dash na kształt Q rengara jak widać

W-> Bardzo fajnie teraz działa.

E-> AoE fear? SUPER! :3

R-> W końcu nie jest noskillowym point'n'clickiem.

Nowy Rok, nowy Main. ;)

I te animacje... Kurde superaśne. <3 Kocham Rito <3

Pozwolę sobie zacytować jeden z komentarzy poniżej tym filmikiem:

"As an ADC main I welcome the new Warwick in my list of reasons to kill myself"

Nadal wygląda to na zasadzie "klikam rzeczy i się dziejo". Tylko z większym zasięgiem .__.

• 4

2qtwbjr.png

RRR
  • 72 postów
  • Brąz III
  • Last active: 27 cze 2017 22:55

Ogólnie rzecz ujmując to jest to niemal identyczny skillset który wypłynął prawie 3 lata temu i był na jego temat artykuł tutaj

http://how2win.pl/au...worku-warwicka/

Wygląda przekozacko- czekam na cyfry, bo boje się, że moze być gówniany ap scaling :/

• 0

Fan Superluxów
  • 248 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: dziś, 20:23

Będzie grubo, jak reworują to z klasą, ostatnio jakoś te reworki fajnie wyglądają i działają. Jestem pod wrażeniem.

• 0

RRR
  • 72 postów
  • Brąz III

JEST reveal:

http://na.leagueofle...k-uncaged-wrath

Dystans skoku ulta zależy od MSa i (który już bez niczego będzie dupny przez W) i w dodatku podczas skoku jest immunity na cc.... Matko broken...

• 0

Fan Superluxów
  • 248 postów
  • Seria do srebra

JEST reveal:

http://na.leagueofle...k-uncaged-wrath

Dystans skoku ulta zależy od MSa i (który już bez niczego będzie dupny przez W) i w dodatku podczas skoku jest immunity na cc.... Matko broken...

To będzie op, już wiem co banować.

• 0

Felix
  • 318 postów
  • Srebro V
  • Last active: 10 sie 2017 15:11

bozia moja kochana, proszę żeby nie miał op przeliczników

• 0

Fan Superluxów
  • 248 postów
  • Seria do srebra

bozia moja kochana, proszę żeby nie miał op przeliczników

Bedą przez 2 patche, potem znerfią, tak jest zawsze.

• 0

RRR
  • 72 postów
  • Brąz III

Voiceover :D Mega dziwny^^

Fajne taunty z kilkoma champami da się wysłyszeć na pierwszy "rzut ucha"-

"I remember what u did"- Singed

"Which one of u is the wolf" - Kindred

"U cant even kill an insect- Rango xDD

• 1

MisterSatuk
  • 412 postów
  • Srebro IV
  • Last active: 02 sie 2017 16:47

Co tu się odjebało.

Mechanika najbadziej broken ze wszystkich postaci, epicki gameplay na pewno, ogromna presja na mapie, huge carry potential.

I na tym się kończy.Nie ma praktycznie żadnego DMG na skillach, tylko na Q, R i passywce, beznadziejne przeliczniki, ale z tym skillsetem to nie dziwne.

Champion chyba najbardziej zależny od itemów.Albo zostanie w tyle i do końca gry będzie gównem albo będzie dominował gry.

Ogólnie teaser, wygląd, skille, wszystko wygląda epicko, robi ogromne wrażenie, ale w praktyce będzie na pewno gorzej.

Dodajmy jeszcze, że nadal zostanie typowym poaatakuj to będzie dobrze, a jak nie to będziesz useless.Z tym, że na szczęście teraz nie jest tak łatwy do wykite'owania.

Onhit tank i tyle.

• 0

Edi
  • Moderatorzy
  • 895 postów
  • Sokuł
  • Last active: dziś, 22:47
ADC in 2017

A tak na serio to jeśli riot nie zrobi czegoś z "gankującymi" junglerami to ww będzie kolejnym z farmiących junglerów, których riot nie lubi.
Wydaje mi się że im niższe elo tym większe szanse na sukces.
I wydaje mi się że może być bardzo niebezpieczny dla APC na bocie.
  • 0

Tutturu

Serdeczny Wilk
  • 521 postów
  • Piekarz Ciastkarz
  • Last active: dziś, 22:53

Siedzę na TS'ie ze znajomymi i śledzimy wszystko na bieżąco.

Pierwszy teaser, filmik z Zaun, wygląd: no, w końcu Warwola zmieniają! Dość tego tępego point-and-click kasowania jednego z graczy!
Drugi teaser, pokazane przez Rito umiejętności: no no, fajne skoki i w ogó... CZY TO SKOCZYŁO PRZEZ CAŁEGO RED PITA?
Trzeci teaser, opisana mechanika na stronie LoL'a: leczy się jak Warwol, dostaje bonusy gdy przeciwnik jest na low... MOVEMENT SPEED RATIO NA ZASIĘGU ULTA!?
Czwarty teaser, otwarty cykl PBE, wartości: "Warwol skacze tak daleko, ile przebiegłby w dwie i pół sekundy"... Dobra, to liczymy ile movementu trzeba, żeby przeskoczyć cały Rift. Ile trzeba, żeby skoczyć stąd tu itd itp

Piąty teaser, prezentacja skórki klasycznej u SkinSpotlight: to. jest. chora. postać. Znaczy, mało dipsa sam z siebie ale chore wartości na prędkościach. Pojeba... awww, ta animacja joke'a wygrała :3

• 0

y5FRS7Z.png

RRR
  • 72 postów
  • Brąz III

I na tym się kończy.Nie ma praktycznie żadnego DMG na skillach, tylko na Q, R i passywce, beznadziejne przeliczniki, ale z tym skillsetem to nie dziwne.

Dodajmy jeszcze, że nadal zostanie typowym poaatakuj to będzie dobrze, a jak nie to będziesz useless.Z tym, że na szczęście teraz nie jest tak łatwy do wykite'owania.

Onhit tank i tyle.

Co? Jeszcze nie wszystkie cyfry ujawnione są, a póki co źle to nie wygląda :D

Pasywka zdecydowanie mniej useless niż obecna, aczkolwiek ten heal jakiś przekozacki nie będzie

Q- najprawdopodobniej TOTAL AD + 10% max healtha na ostatnim lvl. Jak to są słabe liczby dla Ciebie to ja wymiękam xD

W- 110% as na ostatnim lvl, przy champach z 50% zdrowiem. To jest w kuj nawet przy słabym bazowym (bo pewnie takie będzie) as + ten chory MS

E- 55% dmg redukcji na ostatnim lvl przy 2,5 sek(!) przy offtankowatym buildzie (a zapewne taki bedzie, bo to klasyczny diver) już dużo daje by naprzeszkadzać w tfach, a do tego fear, który jest je w stanie na lepszej pozycji ustawić

No i R- chyba najdłuższy możliwy gap closer w grze, znacznie większe bazy niż obecne ulti (525!) magic dmg skalujący się prawdopodobnie z bonus ad + leczenie za 100% dmg.

Sorry- to nie są słabe liczby xd Ja nie wierzę, że to bez nerfów wejdzie na live w takiej formie :P Co do itemizacji to ja tu widzę zarówno potencjał i na offtankowatego bloodrazora i na offtankowatego warriora i troll buildy pod assasina, lub cinderhulka.

• 1

MisterSatuk
  • 412 postów
  • Srebro IV

Co? Jeszcze nie wszystkie cyfry ujawnione są, a póki co źle to nie wygląda :D

Pasywka zdecydowanie mniej useless niż obecna, aczkolwiek ten heal jakiś przekozacki nie będzie

Q- najprawdopodobniej TOTAL AD + 10% max healtha na ostatnim lvl. Jak to są słabe liczby dla Ciebie to ja wymiękam xD

W- 110% as na ostatnim lvl, przy champach z 50% zdrowiem. To jest w kuj nawet przy słabym bazowym (bo pewnie takie będzie) as + ten chory MS

E- 55% dmg redukcji na ostatnim lvl przy 2,5 sek(!) przy offtankowatym buildzie (a zapewne taki bedzie, bo to klasyczny diver) już dużo daje by naprzeszkadzać w tfach, a do tego fear, który jest je w stanie na lepszej pozycji ustawić

No i R- chyba najdłuższy możliwy gap closer w grze, znacznie większe bazy niż obecne ulti (525!) magic dmg skalujący się prawdopodobnie z bonus ad + leczenie za 100% dmg.

Sorry- to nie są słabe liczby xd Ja nie wierzę, że to bez nerfów wejdzie na live w takiej formie :P Co do itemizacji to ja tu widzę zarówno potencjał i na offtankowatego bloodrazora i na offtankowatego warriora i troll buildy pod assasina, lub cinderhulka.

No własne popatrz na te liczby, typowo mechaniczne Broken, ale DMG zadny.Atack speed zależny od tego czy jesteśmy w stanie atakować.A co będzie jeśli zostanie skonstruowany CC.Zrobi dmg ultem i Q (500 dmg na q dla Adc to tak dużo? Na jedyny skill którym możemy spamowac?)
Doskonale wiem że w praktyce i tak nikt nie kontroluje tego typu champow ale teoretycznie dostanie CC na ryj i nic nie robi.
  • 0

Tsushima Yoshiko
  • Moderatorzy
  • 1 367 postów
  • Złoto II
  • Last active: 11 cze 2017 17:27

Sorry- to nie są słabe liczby xd Ja nie wierzę, że to bez nerfów wejdzie na live w takiej formie :P

w kamilke też nie wierzyli i wiesz co? wypuścili dxd

banratio 73% tnx rito

• 1

hvcHNSG.pngphoto-158.png?_r=1492777233

WEAVE THESE STRANDS OF ASH

TOGETHER 

WARM OUR HANDS ON THE EMBERS OF

TIME

Edi
  • Moderatorzy
  • 895 postów
  • Sokuł
  • Last active: dziś, 22:47

Po zagraniu na PBE parę przemyśleń:

Pasywka - zadaje 10 do 44 obrażeń

Q to trochę takie zresetowanie aa, minidoskok - z przeskokiem. Mając zalockowanego Eza skoczymy za nim, jeśli ten postanowi odskoczyć na E. Ogólnie przeskok za przeciwnika będzie spoko - fajnie się może łączyć z E.

W - trochę to dziwnie działa. Ogólnie to ma się wielkie wtf na starcie, bo się pojawiają ścieżki krwi do przeciwników i co chwilę wyjemy. Co do AS - trochę dziwnie jest się do tego przyzwyczaić. Szczególnie, że WW zdaje się mieć długie animacje ataku (2,5 AS zdaje się być jak 2,0, albo i mniej). Co do MS - to wpadając na "krwawe tory" możemy mieć baaaaardzo duży MS - niedobitki nie są nam w stanie praktycznie uciec (no chyba, że do bazy).

E - Redukcja obrażeń powinna mu dać możliwość ciekawych dive'ów, fear fajnie się łączy z przeskokiem na Q, no i w końcu WW będzie mógł gankować przed 6tym.

R - "ADC in 2017". Im szybciej biegniemy, tym przeciwnik dalej lecimy - proste. Jednak ulti jest teraz SKILLSHOT'EM! Lecimy jak dzik w sosnę, można nas ominąć, mogą przed nami osłonić (Braum zdaje się być genialną kontrą na ulta WW). Jednak skaczemy dość szybko, co przy odpowiednim MS może nam pozwolić wskoczyć na wrogiego ADC zza mgły wojny (czy jak to się tam zwie). Ale pozwala też na epickie faile.

Clear jungli bardzo łatwy.

Jednak mimo wszystko wydaje mi się, że swoje skrzydła będzie rozwijał na niższych poziomach rozgrywki, gdzie gry są dłuższe, przeciwnicy rzadziej stosują CC, a ADC biegają sobie sami bez ochrony.

• 2

Tutturu

Yaru
  • 34 postów
  • Brąz IV
  • EUNE Nick:Arleigh
  • Last active: 09 sie 2017 18:28

Myślał już ktoś nad buildem? Ciderhulk/Warior można brać z Kolosem,a ulepszenie pod as z Fervorem. Imo as mi nie pasuje.

Takie core itemki to tytanic hydra, deadman's plate. Niezły może być Frozen mallet. Ja go widzę, jako tanka z 1-2 itemkami z dmg.

Strasznie ciężko mi dobrać itemki, masterki i runy.

Za to mechanika świetna i raczej sporo nim pogram

• 0

Euphranor
  • How2Win
  • 77 postów
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • EUNE Nick:En3
  • EUW Nick:nie mam
  • Last active: 30 lip 2017 12:29

Myślał już ktoś nad buildem?

Myślę, że Cinder + Colossus będzie najlepszym wyborem. Cinder zapewni tankowność i będzie dawał jeszcze więcej HP, które będzie fajnie się łączyło z Colosusem, którego będzie można bardzo łatwo zaaplikować dzięki fearowi. Tym bardziej że po użyciu E dostajemy naprawdę spory damage reduction, więc tarcza będzie jeszcze bardziej efektywna. Później dołożyć jakąś tankowatą hydrę/forzen malleta/wits end(?) ewentualnie dwa z tych trzech i reszta tank. Spiritka na pewno będzie fajna bo będzie zwiększać leczenie, Deadman będzie zwiększał ms do skoku. Zastanawiam się jak to będzie z tym attack speedem z W, bo teoretycznie jeśli będziemy bili tylko postacie poniżej 50% hp to żaden itemek na as nie będzie nam potrzebny(?). Nie wiem jak będzie ciężko jednak z takim buildem zdjąć tych przeciwników poniżej 50% hp.

• 0
Dołączona grafika

Serdeczny Wilk
  • 521 postów
  • Piekarz Ciastkarz
  • Last active: dziś, 22:53

Ja tam pewnie zostanę przy swoim obecnym buildzie. Fervor, Red Smite, Bloodrazor, Buty na M-Pen, Wit's End (z takim zestawem, miękisz schodzi na R-kę), Visage, FH dla many i CDR, DD dla tych brakujących 10% CDR ciutki lifesteal'a i obrażeń. Na linii Titanic/Gunblade zamiast Bloodrazor'a, ale to i tak na ostatni itemek.

Wiem co mówię, obecnym Warwolem zdarzyło mi się tak pójść na mida i wyjaśnić 3/0 Nocturne'a z lasu (bez użycia ulta) z samym Wit's Endem.

• 0

y5FRS7Z.png

Yaru
  • 34 postów
  • Brąz IV
  • EUNE Nick:Arleigh
  • Last active: 09 sie 2017 18:28

Obecny ww ma przeliczniki pod ap, nowy nie.

Teraz nb3 gra nowym i sam Warior dał mu +100dmg (z 66 do 166) na ulti. Ofc nie licząc bazowych obrażeń.

• 0

MisterSatuk
  • 412 postów
  • Srebro IV

Myślał już ktoś nad buildem? Ciderhulk/Warior można brać z Kolosem,a ulepszenie pod as z Fervorem. Imo as mi nie pasuje.

Takie core itemki to tytanic hydra, deadman's plate. Niezły może być Frozen mallet. Ja go widzę, jako tanka z 1-2 itemkami z dmg.

Strasznie ciężko mi dobrać itemki, masterki i runy.

Za to mechanika świetna i raczej sporo nim pogram

Teoria imo tylko bloodrazor, jakiś item AS Deadmean plate i reszta sytuacyjnie.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych