Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Gram SUPPORTEM plebie

92 odpowiedzi w tym temacie
Snîgønas
  • Członkowie społeczności
  • 1 566 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: wczoraj, 21:51

Szanuję mainów suppa tak samo jak wszystkich pozostałych. 

Mainów Yasuo też? :v

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Fan Superluxów
  • 256 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 23 wrz 2017 11:27

Mainów Yasuo też? :v

Co za różnica, tylko ze względu na mainowanie yasuo nie mają  u mnie braku szacunku, mogą sobie nawet urgota mainować, tylko nastawienie większości jest, że tak powiem "brązowe" i to jest ten powód, mi nie przeszkadza czym gra, tylko jak.

• 0

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek
  • Last active: 28 lut 2017 23:03

Proszę nie pisz tak więcej bo przez to mam ochotę uparcie dążyć do celu przy złym (nie dającym żadnych efektów i myśląc że dobrze robię) buildzie oraz strategii.

Jak masz ochotę iść jaśkiem pod AP, to się nie dziw xD

Skoro wiesz, że build/strategia w ogóle się nie sprawdza, nawet przy niszowych sytuacjach, a chcesz uparcie dążyć do celu, to wiedz, że wyżej nie wyjdziesz. Owszem, istnieje niezerowa szansa, że podczas kilkunastu Twoich gier wywali wszystkich Twoich przeciwników, ale Twoje wygrane nie będą spowodowane buildem.

Zdolność wychodzenia wyżej, to zdolność adaptacji: nie ewoluujesz na jakiejś płaszczyźnie->drapieżniki Cię zjadają->przegrywasz (życie)

• 0

2qtwbjr.png

Bandoska
  • 88 postów
  • Brąz III
  • Last active: 24 sie 2017 11:35

W tych skrajnie indywidualistycznych czasach każdy będzie dążył do iluzji własnej wspaniałości i niezwykłości. Kiedy ktoś ma 15 lat, niewiele wie, ma trójki z matmy, nie ma dziewczyny / chłopaka bo jest niezbyt ładny / ładna a rodzice nie sponsorują lekcji śpiewu, bo ich na to nie stać - wtedy realizuje się tam, gdzie może. Gdyby dobry Bóg dał talent do LoL'a mówiłby tak samo i miał rację, a skoro dobry Bóg poskąpił również tego, no to cóż, wciąż wierzy. Postprawda. Takie życie. Mamy potrzebę uznania.

Zanim zacząłem grać jako "supp only" docząłgałem się do platyny na eune jako otp Kassadina. Potem zacząłem grać na euw (ofc z frustracji): z silwerów wyszedłem Malfajtem, potem przez moment tryhardowałem Morganę na midzie, w końcu zszedłem na bota bo mi nie szło. Jako solowy support doszedłem na weście do platyny. Wtedy przeniosłem konto na eune (ofc z frustracji) i kernięty jeszcze przez młodszego brata przyjaciela (tak) doszedłem do dajmont czwórki. I to by było na tyle, nie gram więcej, od czasu do czasu oglądam LCS (na bieżąco śledzę wyniki).

Umiałem nie zawalić linii, często wychodziłem z przewagą; wiedziałem gdzie stawiać wardy, nie umierałem bez potrzeby. Nie musiałem farmić, lasthitować, nie miałem tylu powodów do tiltu. Robiłem taką różnicę na mapie, na jaką było mnie stać i team z tym wygrywał albo nie - bo przecież nie byłem w stanie wygrać solo, jedynie wspierałem tych, którzy mogli więcej. Oczywiście suporci mają swoje momenty, w których łapią tego kogo trzeba - ale to są momenty.

I tak, chwaliłem się dobrym KDA, mówiłem innym jak mają grać (również na tym forum) - często miałem rację.

Jeśli Wasze życie się zatrzymało, bo gracie w League of Legends, a przy tym Wasza dywizja również stoi, to warto się zastanowić, czy można spróbować czegoś innego. Podpowiadam: można. I nie jest to Dota2 ani Heroes of the Storm.

• 2

„Niewykluczone, że rozwiązaliśmy problem gości – nie widywać się z nimi”.

V. Woolf „Chwile wolności. Dziennik 1915-1941” (przeł. M. Heydel)

Fan Superluxów
  • 256 postów
  • Seria do srebra

Jeśli Wasze życie się zatrzymało, bo gracie w League of Legends, a przy tym Wasza dywizja również stoi, to warto się zastanowić, czy można spróbować czegoś innego. Podpowiadam: można. I nie jest to Dota2 ani Heroes of the Storm.

Zgadzam się

• 0

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek

Wiemy wszyscy, że chodzi Ci o narkołyki i prostytuncję.

• 3

2qtwbjr.png

Snîgønas
  • 1 566 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: wczoraj, 21:51

A ja myślałem, że chodzi o powieszenie się... :/ 

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Fan Superluxów
  • 256 postów
  • Seria do srebra

A ja myślałem, że chodzi o powieszenie się... :/ 

Wyczuwam sarkazm, ja myślałem o zrobieniu czegoś bardziej sensownego, jakieś nowe zainteresowania, znajomi, ale to chyba zbyt sensowne. 

Jakby ktoś miał jakieś streamy z gry threshem/ nami to poproszę linki.

Dobra przemyśłałem czemu gram i przegrywam odpowiedź brzmi:

- muszę zmienić build i poprawić umiejętnośći mechaniczne 

- muszę trafic na adc, który posiada (i używa) niedoceniony organ służący do myślenia o bardzo trudnej nazwie- mózg

- no i wypadałoby zaopatrzyć sięw inne runy

• 0

Bandoska
  • 88 postów
  • Brąz III
  • Last active: 24 sie 2017 11:35

Ze wskazaniem na to pierwsze.

• 0

„Niewykluczone, że rozwiązaliśmy problem gości – nie widywać się z nimi”.

V. Woolf „Chwile wolności. Dziennik 1915-1941” (przeł. M. Heydel)

Skips
  • 382 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: 02 wrz 2017 21:18
Ale przecież narkołyki są złe, nie wolno
  • 0

SODxAif.gif

Ravens and crows have one thing in common- both get mistaken for the other one.

Noone is actually afraid of ravens, but they seem to remind people of death..       .....Especially if that raven is eating eyes out of a dead body.                                                                                                                                   

Once there was a king, but then the king was killed.. So the king lived no more.

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek

Ale przecież narkołyki są złe, nie wolno

Dlatego som takie dobre :v

• 0

2qtwbjr.png

Skips
  • 382 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: 02 wrz 2017 21:18

Dlatego som takie dobre :v

Hehe. :)

• 0

SODxAif.gif

Ravens and crows have one thing in common- both get mistaken for the other one.

Noone is actually afraid of ravens, but they seem to remind people of death..       .....Especially if that raven is eating eyes out of a dead body.                                                                                                                                   

Once there was a king, but then the king was killed.. So the king lived no more.

bbbbbbbbb
  • 1 073 postów
  • Złoto IV
  • Last active: 01 wrz 2017 15:29

jest niejako przyjmowaniem roli kobiety, dobre dla samców beta

przypisywanie cech płci do wyboru bohatera, niby ma sens, no ale kurwa XD

potrzebuje tego? pickuje tego champa

tym się dobrze czuję? pickuje tamtego

Support to prosta rola. Wystarczy trochę instynktu macierzyńskiego,

zależy od elo, bo o ile na silwerze wystarczy pewnie stać przy adc, to idąc dalej masz o wiele większe pole manewru jakimś bardem czy trashem, czy generalnie kimkolwiek.

W sumie każdą linię, no może poza jungla mógłbyś opisać w jakiś lajtowy sposób

"o tam kurde midlejnik 2 turreciki blisko siebie to bierzesz cos z w miarę waveclearem i przez pierwsze 15min masz spokoj, a pozniej tylko niemissowac skilli, latwo"

"top heheszki albo gram na golema, albo nim gram bo poppy przecie poppy free3lo, a dodatkowo wołam junglera na topa już od 1 minuty wiec latwo 2vs1"

"wezme sobie ezreala na adc i bede udawal ze cos robie bo przecież poke xd qwr i jeszcze flash co 0,125678sekundy"

ofc just kiddin.

• 1

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych