Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Gram SUPPORTEM plebie

92 odpowiedzi w tym temacie
Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl
  • EUNE Nick:Deelya
  • Last active: wczoraj, 19:11

Lol przecież każdy wie, że najlepszy support w brązie to Katarina, bo śmierć to najlepsze CC.

• 0

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

W swym śnie spotkałam anioła.

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

czemu trzymał w rękach zakrwawiony nóż,

wpatrując się w moje tracące ostrość widzenia oczy,

pełne łez, które miały być moimi ostatnimi,

| Galeria | JustEkkoThings | Blog | JustTaliyahThings

"My will is God's desire, and my existence is God's will."

Nasiu
  • Członkowie społeczności
  • 484 postów
  • Srebro III
  • Last active: wczoraj, 23:00

Kolega z klasy to main support,taki z silvera V,często narzeka na noob adc,ale nie oszukujmy się-taka jest prawda.Na elo brąz-gold nie ma dobrych mechanicznie adc.Owszem,są tacy co potrafią ładnie wykite'ować,znają możliwości danego adc,ale przecież wszędzie są wyjątki.Poza tym,ja najczęściej zwalam winę nie na adc czy suppa,ale na cały botlane.Dla mnie granie na bocie wiąże się z umiejętnością dostosowania się do swojego lanera.Owszem,zdarza się że mimo w miarę dobrego suppa czy adc to drugie feeduje,i to mocno,ale jak już mówilem,wszędzie są wyjątki.Dla mnie też ludzie mogą picknąć sobie ziggsa adc i malzahara support,o ile nie sfeedują w early i będą użyteczni w mid/late.Jeśli ktoś wie jak grać ap supportem to niech to robi,ale gdy raz trafiłem na zyrę(specjalnie wtedy wziąłem luciana do agresywnej linii) która CAŁY CZAS STOI ZA MNĄ,to flejmu się nie da powstrzymać.A dla mnie support to support,nieważne czy to będzie janna z milionem shieldów czy brand który polega tylko na dmgu(no i jest tez ten stun....).Nie rozumiem dlaczego dla wielu ludzi support MUSI posiadać jakieś umiejętności wspomagające.To support sam w sobie ma wspomagać.Dla przykładu taka leona,która bardziej przypomina tanka niż supporta(btw gdyby miała inną pasywkę to imo nadawałaby się na topa idealnie) potrafi kernąć bota gdzie jest jakaś nami,czy janna.

A jak nie grasz topa i musisz picknąć coś vs riven to polecam ci maokaia.Wystarczy że nie wywalisz się przed pierwszym backiem i linia idzie naprawdę easy.A nawet jak się jakoś wywalisz(buk riven w enemy lub camp junglera) to i tak będziesz usefull,bo tank z toną cc zawsze będzie usefull

• 0

c1b2ae04c2ddd.jpg

Spoiler

Fan Superluxów
  • 206 postów
  • Brąz I
  • Last active: wczoraj, 19:37

Pierwsza gra nami za mną, op toto. Ej "chopaki i dziewoje" jak tu się dodaje obrazki ze swojego kompa (nie potrafię, a nie wiem gdzie by tu takie zadać).  

• 0

Snîgønas
  • 1521 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: wczoraj, 21:51

Lol przecież każdy wie, że najlepszy support w brązie to Katarina, bo śmierć to najlepsze CC.

Dlatego biorą Yasuo (Zabija? Tak.) i Vayne (Zabija? Tak.), przy okazji oboje mają jakieś utility, Kata to czysty dimejdż... Więc IMO raczej wezmą ww. postacie zamiast katy. :v

@Topi
IMO lepiej znaleźć sobie suppa do duo, który tą linie gra, niż zdać się na łaskę matchmakingu Rito. Czasem biorę adc i ~60% przypadków mojego supporta to autofill, 39% to supp "main", czyli "ale z Ciebie gówno, bo padłeś, bo nie masz dmg, bo enemy support cię zabił, bo masz 2cs mniej od enemy...", a ten jeden magiczny procencik, to są mainy supporta, które najczęściej są w enemy teamie, a ich adc to człowiek bez rąk, nóg i mózgu, lecz przez supporta jest wciągnięty. :/ A jak już dostanę dobrego supporta, to wiem, że to ja będę tym graczem adc, co wcześniej wymieniłem. :/ Magija silvera. c:

Pierwsza gra nami za mną, op toto. Ej "chopaki i dziewoje" jak tu się dodaje obrazki ze swojego kompa (nie potrafię, a nie wiem gdzie by tu takie zadać).  

Wrzucasz na jakiś hosting, np. imgura, ppm na obrazek, wyświetl w nowej karcie i możesz wrzucić obrazek tym przyciskiem http://screenshot.sh/odSsLqpjqywYFprzez linka do bezpośredniego obrazka, lub wrzuć sam lnik do zdjęcia. c:

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Fan Superluxów
  • 206 postów
  • Brąz I

Wrzucasz na jakiś hosting, np. imgura, ppm na obrazek, wyświetl w nowej karcie i możesz wrzucić obrazek tym przyciskiem http://screenshot.sh/odSsLqpjqywYFprzez linka do bezpośredniego obrazka, lub wrzuć sam lnik do zdjęcia. c:

Chciałem to jakoś obejść, ale widze nia ma innej opcji, dzięki za odp

Sximqvc.jpg

to jest odpowiedz czemu gram suppem

• 0

MisterSatuk
  • 405 postów
  • Srebro IV
  • Last active: wczoraj, 22:01

Sximqvc.jpg

Jaka to odpowiedź bo nie rozumiem? Jakim cudem z takim stanem wiedzy Ty wgl jesteś na ty elo.Od początku miałem wrażenie, że jesteś 30 lvl / braz, a Ty plat diamond WTF.

Kolega z klasy to main support,taki z silvera V,często narzeka na noob adc,ale nie oszukujmy się-taka jest prawda.Na elo brąz-gold nie ma dobrych mechanicznie adc.

Tak samo jak i supportów.

• -1

Fan Superluxów
  • 206 postów
  • Brąz I

Jaka to odpowiedź bo nie rozumiem? Jakim cudem z takim stanem wiedzy Ty wgl jesteś na ty elo.Od początku miałem wrażenie, że jesteś 30 lvl / braz, a Ty plat diamond WTF.

Tak samo jak i supportów.

Suprise :D, nie moge używać mojej wiedzy bo było by to zabójcze :D, ale moja wiedza o topie skończyła się rok temu na pantheonie, także no.

• 0

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl

Umiał się wybić Threshem, ale jednemu supp mainowi z tego co pamiętam wiecznie coś nie pasuje i pluje się o low elo.

• 0

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

Fan Superluxów
  • 206 postów
  • Brąz I

Mi tam dobrze na suppie, adc se farmi ja rzucam shieldy/ hooki/ exhausty i gra gitara, nie muszę umieć grać wszędzie.

• 0

aLittle mouse
  • 922 postów
  • Złoto V
  • Last active: wczoraj, 19:43

Sximqvc.jpg

Dobra, napiszę ci krótki poradnik do Malphite'a, tylko nie mów o nim nikomu, bo to free elo. 

Skillorder:
Q W Q E i dalej max Q, E i na końcu W, R-ka kiedy się da. 

Summonerki:
Ignite + Flash, nie jakiś ch*jowy TP dla pedałów, nie przyda nam się.

Masterki:

12/18/0 pod Thunderlorda i wszystko co daje DMG.

Runy:

Hybrid Pen w markach, Armor w sealach, MR w glyphach i AP w quintach. Ale AS czy AD zamiast marków też jest git. Ogólnie runy w sumie losowe, byleby był armor. 

Itemy:

Flask na start, 2x Doran's Ring, Sorce, jak gramy vs AP to Abyssal, jak vs AD to Sunfire Cape, potem Iceborn Gauntlet i ten drugi item, a dalej losowo, możesz sobie maskę jebnąć, Titanic Hydrę, Rabadona, Zhonye, cokolwiek i tak zabijasz.

Powiedzmy, że końcowy build wygląda tak: Sorce / Sunfire Cape / Iceborn Gauntlet / Abyssal Scepter / Liandry'S Torment / Void Staff. Ale powtarzam, pierwsze 4 itemy to core, ostatnie 2 są losowe. 

Gameplay:
Harass z Q, najlepiej od 3-ciego levela, bo na 1-szym ten damage jest mierny, a manacost ciągle spory, po zdobyciu 2x Doran's Ringów mamy sporo many więc możemy to abusować, po Sorcach nasze Q z reguły ściąga 1/6 HP enemy. Zbijamy gościa do 2/4 lub 3/5 HP, czekamy na CD'ki no i elo, all-in i tak co CD ulta. Nasz mid game jest FENOMENALNY, ściągamy każdego jak nam się podoba. Wadą jest late, bo w sumie nie zabijemy nikogo na combo, ani nie przytankujemy za dużo, chociaż dalej mamy świetne utility no i mało HP przez całą gierkę. No i trochę mało HP przez cała grę, ale po co nam HP jak robimy rozpi*rdol :^)

Efekt:

http://plays.tv/vide...andom?from=user

• 1

Fan Superluxów
  • 206 postów
  • Brąz I

Dobra, napiszę ci krótki poradnik do Malphite'a, tylko nie mów o nim nikomu, bo to free elo. 

Skillorder:
Q W Q E i dalej max Q, E i na końcu W, R-ka kiedy się da. 

Summonerki:
Ignite + Flash, nie jakiś chujowy TP dla pedałów, nie przyda nam się.

Masterki:

12/18/0 pod Thunderlorda i wszystko co daje DMG.

Runy:

Hybrid Pen w markach, Armor w sealach, MR w glyphach i AP w quintach. Ale AS czy AD zamiast marków też jest git. Ogólnie runy w sumie losowe, byleby był armor. 

Itemy:

Flask na start, 2x Doran's Ring, Sorce, jak gramy vs AP to Abyssal, jak vs AD to Sunfire Cape, potem Iceborn Gauntlet i ten drugi item, a dalej losowo, możesz sobie maskę jebnąć, Titanic Hydrę, Rabadona, Zhonye, cokolwiek i tak zabijasz.

Powiedzmy, że końcowy build wygląda tak: Sorce / Sunfire Cape / Iceborn Gauntlet / Abyssal Scepter / Liandry'S Torment / Void Staff. Ale powtarzam, pierwsze 4 itemy to core, ostatnie 2 są losowe. 

Gameplay:
Harass z Q, najlepiej od 3-ciego levela, bo na 1-szym ten damage jest mierny, a manacost ciągle spory, po zdobyciu 2x Doran's Ringów mamy sporo many więc możemy to abusować, po Sorcach nasze Q z reguły ściąga 1/6 HP enemy. Zbijamy gościa do 2/4 lub 3/5 HP, czekamy na CD'ki no i elo, all-in i tak co CD ulta. Nasz mid game jest FENOMENALNY, ściągamy każdego jak nam się podoba. Wadą jest late, bo w sumie nie zabijemy nikogo na combo, ani nie przytankujemy za dużo, chociaż dalej mamy świetne utility no i mało HP przez całą gierkę. No i trochę mało HP przez cała grę, ale po co nam HP jak robimy rozpierdol :^)

Efekt:

http://plays.tv/vide...andom?from=user

Jutro przetestuje, tylko tym razem nie na rankedzie.

• 0

MisterSatuk
  • 405 postów
  • Srebro IV

Umiał się wybić Threshem, ale jednemu supp mainowi z tego co pamiętam wiecznie coś nie pasuje i pluje się o low elo.

No offensive, po prostu jest to dla mnie kompletnie niezrozumiałe i jest to jakiś paradoks.
On gra Bond od stone, który jest gównem, a założmy gdyby grał kolosa miałby jeszcze większe szanse na wygrywanie i climbowanie.
Nie wiem jaki jest mechanicznie, ale jak nadrobi teorie to może zajść na sam szczyt i to dla mnie jest pełne podziwu że człowiek który ma uboga wiedzę, gra (najwidoczniej ) tak dobrze.

A nie mam problemu z low elo, bo każdy kiedyś był słaby, zresztą nawet i teraz zdarzają się gry gdzie gram jak gówno.Smieszy mnie mentalność ludzi z low elo.A to że main supp to ma jakieś znacznie bo nie rozumiem?
  • 0

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl

Oczywiście, że nie. Szanuję mainów suppa tak samo jak wszystkich pozostałych. Po prostu nieprzyjemnie mi się kojarzysz z jednego zdarzenia, gdzie właśnie był tekst o tym, że low elo nie ma pojęcia o grze itd.

• 0

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek
  • Last active: 28 Feb 2017 23:03

Każdy był kiedyś low elo.

Na supporcie może i ciężko jest się wybić na niskich dywizjach, ale mnie akurat się udało - prawie każde moje wygrane promo było grane supportem, w dodatku nami. To czy ktoś gra jak ja jednym pickiem na jednej roli, czy gra różnymi postaciami na różnych pozycjach nie oznacza, że nie ma się pojęcia o grze.

On gra Bond od stone, który jest gównem, a założmy gdyby grał kolosa miałby jeszcze większe szanse na wygrywanie i climbowanie.

Każdy ma swój sposób na wyjście - dla Myszy np. granie z TP to zmarnowana szansa na życie, ale są ludzie, którzy stwierdzą, że TP pozwala im kerować gierki. Myślę, że dobór ostatniej masterki polega na tym samym mniej więcej - widziałam dużo nami, które grały z tunderlordem, zamiast jak ja z windspeekerem. Do tej pory gracze Cait dzielą się na Warlordy i Fervory. Więc jak kolega chce z Bond of stone to nie ma co na siłę wciskać mu kolosa IMO.

• 2

2qtwbjr.png

Skips
  • 364 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: dziś, 00:41

Meh, teraz beda sie klocic o dywizje, o wiedze, masterki.. dajta ludziom zyc tak jak oni chca, a nie tak jak to Wy chcielibyscie, zeby oni zyli

• 0

SODxAif.gif

Ravens and crows have one thing in common- both get mistaken for the other one.

Noone is actually afraid of ravens, but they seem to remind people of death..       .....Especially if that raven is eating eyes out of a dead body.                                                                                                                                   

Once there was a king, but then the king was killed.. So the king lived no more.

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek
  • Last active: 28 Feb 2017 23:03

Meh, teraz beda sie klocic o dywizje, o wiedze, masterki.. dajta ludziom zyc tak jak oni chca, a nie tak jak to Wy chcielibyscie, zeby oni zyli

A potem płacz, że forum umiera, bo wszyscy się ze sobą zgadzają XD

• 0

2qtwbjr.png

Bill
  • 1148 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: wczoraj, 21:09

Każdy ma swój sposób na wyjście - dla Myszy np. granie z TP to zmarnowana szansa na życie, ale są ludzie, którzy stwierdzą, że TP pozwala im kerować gierki.

Proszę nie pisz tak więcej bo przez to mam ochotę uparcie dążyć do celu przy złym (nie dającym żadnych efektów i myśląc że dobrze robię) buildzie oraz strategii.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 Mar 2017 21:17

Oczywiście, że nie. Szanuję mainów suppa tak samo jak wszystkich pozostałych. Po prostu nieprzyjemnie mi się kojarzysz z jednego zdarzenia, gdzie właśnie był tekst o tym, że low elo nie ma pojęcia o grze itd.

Xd ale wlasnie low elo nie ma pojecia o grze, czy nie o to w tym wszystkim chodzi? Tzn nie chce byc ofensywny, rozumiem, ze kazdy potrzebuje czasu, jeden mniej drugi wiecej itd., ale jesli ktos siedzi w low elo to ma naprawde niskie pojecie o grze i to jest troche fakt... Glownie chodzi mi o ten rzeczywiscie niski poziom, chociaz rowniez gracze na poziomie diamentu nie maja jakiejs super wiedzy i rozumienia gry, a mimo to maja nieporownywalnie wieksza wiedze od dajmy na to graczy "utknietych" w silverze przez brak podstaw.
Nie wiem dokladnie o jakiej sytuacji wspominalas i moze zle to interpretuje, ale hej poklocmy sie co tam :D

@up tak szczerze Bill to gdybym cie nie poznal bylbym przekonany, ze kazdy moze sie rozwijac. Ty jednak utwierdzasz mnie w przekonaniu sprzecznym z ta teza :D
  • 2

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

Fan Superluxów
  • 206 postów
  • Brąz I

A co kolos, taki dobry?

• 0

MisterSatuk
  • 405 postów
  • Srebro IV

A co kolos, taki dobry?

A co Ci daje Bond of stone? 4% redukcji.To tyle o jakieś 10-20 armora i mr w zależności od pory gry.Na early na większość linii liczy się prawie tylko armor.
Masterka która jest warta 300 G i do tego jest to keystone nigdy nie będzie worth.

Już nawet jak kolosa nie było to grali pioruny, ale one na suppie się nie skaluja dlatego kolos, bo ten shield da Ci na pewno więcej w trade niz ten głupi Bond of stone, który jest selfish i traci na wartości z każdą minutą.Kolos wyblokuje z 2 AA ADC czyli ze 120 dmg (przed zmianami nie mam pojęcia jak teraz ) a Bond ze 30 na 1 trade, a ten jest często na lvl 2 i przeważa o losach linii.
  • 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych