Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Gram SUPPORTEM plebie

92 odpowiedzi w tym temacie
Skips
  • Członkowie społeczności
  • 381 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: 29 cze 2017 01:00

Dla mnie autofill jest ostatnio dosc delikatny, wybierajac  mid/adc w 70% gier gram na midzie, czasem trafi mi sie adc, na suppie gram czesciej nie z autofilla a wtedy gdy ktos z druzyny dostal autofilla na supporta i prosi o zamiane, to sie wymieniam. Chociaz raz  byl taki dzien gdzie dosc czesto dawalo mi autofilla. Ogolnie zauwazylem, ze czesciej autofill supporta dostaje na solo queue niz na flexie.

• 0

SODxAif.gif

Ravens and crows have one thing in common- both get mistaken for the other one.

Noone is actually afraid of ravens, but they seem to remind people of death..       .....Especially if that raven is eating eyes out of a dead body.                                                                                                                                   

Once there was a king, but then the king was killed.. So the king lived no more.

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek
  • Last active: 28 lut 2017 23:03

Jestem 54 nami na eune pod względem ilości masterii, a wyżej są ludzie z brązu, także nawet mistrzowsko ograne postacie nie definiują Twojej pozycji w rankingu. Ilość masterii nie decyduje jak dobrze grasz w tę grę, chociaż teoretycznie grając na ogranej mechanicznie postaci grasz lepiej, bo zwracasz uwagę na inne aspekty związane z grą (ss, minimapę, objectivesy). Niby.

W tamtym sezonie jak pickowało się suppa na rankeda to wow kolejka 10 s tak długo i jakoś lepsze teamy wychodziły, teraz autofill, biorę suppa czekam 4 min dostaje MID i przegrywam linie, a następnie grę

No nie wiem, mi zawsze stosunkowo szybko znajduje gierki, a jak nie mam autofilla to i tak zazwyczaj dostaje supportów.

• 0

2qtwbjr.png

Fan Superluxów
  • 251 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: dziś, 12:13

Nie lubie topa, nie chodze na topa bo przegrywam, co na to autofill- a co by tu dać temu graczowi, a toplane. Ja- zawał, pytam się o swapy cokolwiek. Odpowiadają na koniec champ selecta, że nie, a potem dziwią się, że na riven byłem 1/10 jak nie potrafię grać toplanerami :C, a jak biorę suppa to czekam 3-4 min lipa trochę, także trochę śmiesznie to zrobili.

unkowo szybko znajduje gierki, a jak nie mam autofilla to i tak zazwyczaj dostaje supportów.

Ja jestem tym wyjątkiem, ale mmr spadło więcej ludziów zaczyna dobierać w końcu.

• 0

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 mar 2017 21:17

Nie lubie topa, nie chodze na topa bo przegrywam, co na to autofill- a co by tu dać temu graczowi, a toplane. Ja- zawał, pytam się o swapy cokolwiek. Odpowiadają na koniec champ selecta, że nie, a potem dziwią się, że na riven byłem 1/10 jak nie potrafię grać toplanerami :C, a jak biorę suppa to czekam 3-4 min lipa trochę, także trochę śmiesznie to zrobili.

Ja jestem tym wyjątkiem, ale mmr spadło więcej ludziów zaczyna dobierać w końcu.

NIE UMIEM GRAĆ TOPA TO PICKNĘ RIVEN I ZROBIĘ 1/10. TAKIM GRACZOM RAK WYŻARŁ JUŻ CHYBA WSZYSTKIE SZARE KOMÓRKI :^)

• 0

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek

NIE UMIEM GRAĆ TOPA TO PICKNĘ RIVEN I ZROBIĘ 1/10. TAKIM GRACZOM RAK WYŻARŁ JUŻ CHYBA WSZYSTKIE SZARE KOMÓRKI :^)

Ale mówił, że nie umie topa, o co Ci cho XD

• 0

2qtwbjr.png

Tsushima Yoshiko
  • Moderatorzy
  • 1 367 postów
  • Złoto II
  • Last active: 11 cze 2017 17:27

To mógł grać jakimś golemem pod tanka.  o0

• 0

hvcHNSG.pngphoto-158.png?_r=1492777233

WEAVE THESE STRANDS OF ASH

TOGETHER 

WARM OUR HANDS ON THE EMBERS OF

TIME

Fan Superluxów
  • 251 postów
  • Seria do srebra

Byłem maplh (ja) vs riven (random) i na początek afczylem 3 min snowball szybko poszedł, nie byłem rivenka (źle wytłumaczyłem)

Kurde jestem noobem miałem nie kupować syrenki, ale to zrobie, szykujcie się jak, zobaczycie noob nami to ja.

• 0

Slave Knight Gael
  • 934 postów
  • Złoto V
  • Last active: 20 sie 2017 23:36

To picknij jakiegoś bezmózgiego czołga, którym po pierwsze ciężko sfeedować, a po drugie nawet jak sfeedujesz to i tak będziesz useful, najlepiej z kupą CC. Po prostu nie graj, żeby wygrać topa, tylko tak, żeby go nie przegrać. A jak pickujesz taką Riven no to meh... 

• 0

Fan Superluxów
  • 251 postów
  • Seria do srebra

To picknij jakiegoś bezmózgiego czołga, którym po pierwsze ciężko sfeedować, a po drugie nawet jak sfeedujesz to i tak będziesz useful, najlepiej z kupą CC. Po prostu nie graj, żeby wygrać topa, tylko tak, żeby go nie przegrać. A jak pickujesz taką Riven no to meh... 

Nie wziąłem riven tylko maplha NA riven, a cc się nie przydały, bo gra się skończyła ;/

• 0

Felix
  • 318 postów
  • Srebro V
  • Last active: 10 sie 2017 15:11

jak topa się nie umie grać, to najlepiej nauta brać. 

• 0

Fan Superluxów
  • 251 postów
  • Seria do srebra

jak topa się nie umie grać, to najlepiej nauta brać. 

Jak znowu dostane topa to spróbuje. http://eune.op.gg/su...rName=marek1415ale wołałbym, żeby tej 4 gry od góry nie było

• 0

Bill
  • 1 229 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: 21 sie 2017 16:19

Może raz w życiu widziałem kogoś kto grał tylko supporta. (mainów było dokładnie dwóch) Gram od początku 3 przedsezonu. Nie wiem, może się jakoś nie wyróżniali, nie chwalili tym. Ale kogoś takiego jak w pierwszym poście to ja nigdy na oczy nawet na youtubie czy forach nie widziałem.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek

Może raz w życiu widziałem kogoś kto grał tylko supporta. (mainów było dokładnie dwóch) Gram od początku 3 przedsezonu. Nie wiem, może się jakoś nie wyróżniali, nie chwalili tym. Ale kogoś takiego jak w pierwszym poście to ja nigdy na oczy nawet na youtubie czy forach nie widziałem.

Mało widziałeś :v

• 0

2qtwbjr.png

Bill
  • 1 229 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: 21 sie 2017 16:19

Mało widziałeś :v

Na normalach i w lidze Srebro/Brąz raczej nie ma mainów supportów. Tyle wyjaśnienia.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Fan Superluxów
  • 251 postów
  • Seria do srebra

Od jutra mainuje syrenke, jeszcze na lcs o mnie usłyszycie :D, a tak serio to jak trafię bąbelkiem to wystarczy na dobry początek.

• 0

Tsushima Yoshiko
  • Moderatorzy
  • 1 367 postów
  • Złoto II
  • Last active: 11 cze 2017 17:27

w lidze Srebro/Brąz raczej nie ma mainów supportów

kurde, miałam to napisać, a już wszystko wyjaśnione i takie true

• 0

hvcHNSG.pngphoto-158.png?_r=1492777233

WEAVE THESE STRANDS OF ASH

TOGETHER 

WARM OUR HANDS ON THE EMBERS OF

TIME

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek

Od jutra mainuje syrenke, jeszcze na lcs o mnie usłyszycie :D, a tak serio to jak trafię bąbelkiem to wystarczy na dobry początek.

w niższych ligach celuj bąblem nieco za przeciwnika, na 95% graczy w niego wejdzie, nawet nie musisz środkiem trafiać w postacie ;)

Jakby Ci uciekali, to ich spowolnij jednym aa ze wzmocnionym E :)

Na normalach i w lidze Srebro/Brąz raczej nie ma mainów supportów. Tyle wyjaśnienia.

myślę, że w srebrze znajdzie się paru takich (w brązie nie wiem, bo nie byłam tam). W goldzie jest ich bardzo dużo. A najwięcej speców od wszystkiego jest w platynach XD

• 2

2qtwbjr.png

Fan Superluxów
  • 251 postów
  • Seria do srebra

kurde, miałam to napisać, a już wszystko wyjaśnione i takie true

Tam połowa to main katarina druga to yasuo koniec. 

w niższych ligach celuj bąblem nieco za przeciwnika, na 95% graczy w niego wejdzie, nawet nie musisz środkiem trafiać w postacie ;)

Jakby Ci uciekali, to ich spowolnij jednym aa ze wzmocnionym E :)

myślę, że w srebrze znajdzie się paru takich (w brązie nie wiem, bo nie byłam tam). W goldzie jest ich bardzo dużo. A najwięcej speców od wszystkiego jest w platynach XD

Dzięki za rade.

Platyna to nie poziom tak w sumie, nie jest jakoś szczególnie wyśrubowany w stosunku do niższych lig (mam nadzieję, że nie rozpętam tym zdaniem gównoburzy). Ja niby mam (a nawet d5), a co z  tego jak na topie nie umiem grać :D.

Jaki build polecasz Cotempt, bo wolę nie zaglądać na mobafire

• 0

MisterSatuk
  • 412 postów
  • Srebro IV
  • Last active: 02 sie 2017 16:47

Szczerze mówiąc to ten bąbel na większość matchupów nie jest nawet kluczowy, na nami liczy się co innego, zbyt ciężko nim trafić.

Jak trafisz to macie raczej win trade, ale z tym jest serio ciężko, bo flash.

• 0

Snîgønas
  • 1 565 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: dziś, 12:29

Tam połowa to main katarina druga to yasuo koniec. 

Zapomniałeś o Vayne, która jest god tierem na adc, jednocześnie tak gdzieś 1tier na suppa (STUN!!!) i jungle. Gdzie indziej to Yasuo, choć na supporcie może być bardziej przydatny, bo knock-up i wind wall... c:

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych