Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Gram SUPPORTEM plebie

92 odpowiedzi w tym temacie
Euphranor
  • How2Win
  • 64 postów
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • EUNE Nick:En3
  • EUW Nick:nie mam
  • Last active: wczoraj, 20:36

ostatnie 2 gry z redemption:

...

Właśnie muszę Cię zaskoczyć bo nie jako jedyna grasz Ekko na supporcie. Na na jest ziomek, który grywa czasem ekko na suppie (gdy dostanie autofilla xD), i z tego co widzę to buduję go podobnie do Ciebie, tyle że blue itemek na supporta łączy z sighstonem (dlatego też sądziłem, że tak robisz) później idzie redemption+locket i zwykle gauntlet. A pozatym jak nie łączysz itemku na wardy z itemkiem na suppa to polecam rush Ruby Sighstone po pierwszym aktyw itemie, bo skrócenie czasów odnowienia jest genialne. Sam jeszcze nie próbowałem tego buildu ale w najbliższym czasie planuję to zrobić.

Tutaj op.gg ziomka http://na.op.gg/summ...me=saint kilian

I IMO uważam że Relic to może być spoko pomysł, bo tarcza z FOTMA też jest zawsze fajna, a do tego cdrki i możliwość budowania Ruby sighstone'a który jest epicki. Nawet do Zhonyi Kappa

• 0
Dołączona grafika

tomangelo
  • Członkowie społeczności
  • 586 postów
  • Srebro II
  • Last active: dziś, 00:02

Jak to powiedział podobno któryś rioter "Śmierć jest najlepszym CC, taki kilkudziesięciosekundowy stun połączony z teleportem do bazy."

• 0

Fan Superluxów
  • 206 postów
  • Brąz I
  • Last active: wczoraj, 19:37

Wiecie co granie supp na solo duo to jest żart i na dodatek nieśmieszny, rzucasz shieldy heale madlife hooki, a tu nic bo i tak ktoś nie ogarnia (zwykle adc), a można se wziąć jakiegoś ap suppa i coś robić, ewentualnie popełnić sepukku. Na szczęście nie jestem chorym suppem w stylu "o paczajcie ale huk gre wygralem taaaaaa ale jestem pro". Lubię se po prostu pograć na suppie, głównie threshem. Nie wyzywam ludzi, po prostu stawiam wardy wszędzie i robie swoje. Inne role nie stają się od razu plebem, są równie ważne, chociaż bardziej widać jak nie ma się dobrego suppa niż midera  

• 1

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl
  • EUNE Nick:Deelya
  • Last active: wczoraj, 19:11

Na szczęście nie jestem chorym suppem w stylu "o paczajcie ale huk gre wygralem taaaaaa ale jestem pro"

ej, ale jak ja gram thresh i trafie hookiem to się wydzieram przez 10 minut. Nieważne, że przez te 10 kolejnych minut nie trafię już żadnym kolejnym. Kiedyś miałam taką fazę, że za każdym razem jak trafiłam to pisałam "omg madlife omg honor thresh".

• 0

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

W swym śnie spotkałam anioła.

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

czemu trzymał w rękach zakrwawiony nóż,

wpatrując się w moje tracące ostrość widzenia oczy,

pełne łez, które miały być moimi ostatnimi,

| Galeria | JustEkkoThings | Blog | JustTaliyahThings

"My will is God's desire, and my existence is God's will."

Fan Superluxów
  • 206 postów
  • Brąz I

ej, ale jak ja gram thresh i trafie hookiem to się wydzieram przez 10 minut. Nieważne, że przez te 10 kolejnych minut nie trafię już żadnym kolejnym. Kiedyś miałam taką fazę, że za każdym razem jak trafiłam to pisałam "omg madlife omg honor thresh".

Ja czasem też mam odpał, ale dopiero jak np jest taki nigga aka lucek celuje wszedzie tylko nie w niego, a on dashuje IDEALNIE w hooka to ostatnio też zacząłem się drzeć (piękne było), ale tak ogólnie to raczej siedzię cicho, bo i tak brat zagłusza mi myśli krzycząc "lag lag wyłącz opere brat" 

• 0

Skips
  • 364 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: dziś, 00:41

Mnie na przyklad rozwalaja na supporcie gracze Branda ktorzy ida w duchy zamiast zrobic ten sightstone polaczony i do tego kupic rylai :D

Najsmieszniejszy typ ktorego widzialem gral z thunderlordem, budowal duchy po czym rush ludens echo i rabadaba.. Zwrocilem mu uwage to rzucil tekst "shut up i master brand" a mial 85K maestrii jedynie -_ -

• 0

SODxAif.gif

Ravens and crows have one thing in common- both get mistaken for the other one.

Noone is actually afraid of ravens, but they seem to remind people of death..       .....Especially if that raven is eating eyes out of a dead body.                                                                                                                                   

Once there was a king, but then the king was killed.. So the king lived no more.

Kappalidan
  • 400 postów
  • Ili
  • Last active: wczoraj, 22:10

Mial 85K maestrii jedynie -_ -

85K maestrii jedynie

85K

jedynie

Ja tyle na żadnej postaci nie mam ;-;

Ogólnie do co samego mainowania supporta, robiłem to w sezonie 3, 4 i 5. Wbiłem wtedy odpowiednio Silver IV, Silver II i Silver I

Grałem Nami, Janną, Sraką itp.

Się zesrać mogłem bo i tak mój adc był w 75% przypadków drewnem

Teraz gram trochę bardziej (mocno) ofensywnie (no w sumie to tylko ofensywnie) i jakoś nie potrzebuje dobrego adc żeby wygrać grę.

Kolekcja Klasyki, polecam, Piotr Fronczewski

• 0

sL5Cvi7.jpg

Już nigdy nie ujrzysz mego uśmiechu...

Pozwól mi odejść, tak będzie lepiej

Bo tylko tego pragnę, tego chcę...

Twej przyjaźni, bo miłość umiera

Skips
  • 364 postów
  • Kruk

Ja tyle na żadnej postaci nie mam ;-;

Wiesz, ja mam ponad 5 razy wiecej od tego typa na Brandzie xD

• 0

SODxAif.gif

Noone is actually afraid of ravens, but they seem to remind people of death..       .....Especially if that raven is eating eyes out of a dead body.                                                                                                                                   

Once there was a king, but then the king was killed.. So the king lived no more.

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl

Ta, ale nie w każdym przypadku ilość punktów decyduje o tym, czy ktoś jest faktycznie dobry. Ostatni przypadek na rankedzie:

Spoiler

Co się stało z otp trashri? Rozjechana jak gówno. Wniosek? Na raka graj większym rakiem, to nawet 1,5kkk maestri i granie postacią pod w+r nie pomoże (grałam Syndrą z 80k, jak ktoś jest ciekawy)

• 1

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 Mar 2017 21:17

Lmao, mam max 50k maestrii na postaci i to na veigarze, bo grałem nim z tydzień jak akurat był hidden op. Potem wyrzuciłem go z powrotem do pojemnika z "nie pickuj tego więcej, bo już nie działa" i elo. Granie jedną postacią w kółko jest nudne i nie widzę w tym większego sensu, bo po coś jednak jest te 130 championów c`nie? Już nie mówiąc o nerfach/buffach czy zmianach w mecie, albo zwyczajnym odpoczynku od danego champa i lepszym poznaniu innych. A to, że masz tak dużo maestrii na brandzie, nie znaczy że grasz nim lepiej ode mnie, overpowa, czy innego fakera :^)

• 0

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl

Tzn jak ktoś gra w tą grę tylko dlatego, że pasuje mu jedna jedyna postać, a cała reszta to śmieci to nic z tym nie zrobisz. Ludzie mają po 500k, milion czy dwa miliony na postaciach, a co ciekawe, sporo osób właściwie dalej gra słabo/jest w brązie/faktycznie coś tam klika, ale nie wyszła gierka. A otp będzie grał mainem nawet jak zostanie znerfiony do poziomu gleby, nie to co ten typek, który zostawił shaco, bo mu rework nie pasował.

Na szczęście typowe otp yasuo, vayne czy riven nie mają się o co martwić, bo nikt im tych postaci nie tknie, bo nie są grane na lcsach. :^)

• 0

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

Kappalidan
  • 400 postów
  • Ili
  • Last active: wczoraj, 22:10
Boże proszę cie aby Yasuo, Riven, Fizz i Vayne zaczęli grać na turniejach.
Amen.
  • 3

sL5Cvi7.jpg

Już nigdy nie ujrzysz mego uśmiechu...

Pozwól mi odejść, tak będzie lepiej

Bo tylko tego pragnę, tego chcę...

Twej przyjaźni, bo miłość umiera

Fan Superluxów
  • 206 postów
  • Brąz I

Mnie na przyklad rozwalaja na supporcie gracze Branda ktorzy ida w duchy zamiast zrobic ten sightstone polaczony i do tego kupic rylai :D

Najsmieszniejszy typ ktorego widzialem gral z thunderlordem, budowal duchy po czym rush ludens echo i rabadaba.. Zwrocilem mu uwage to rzucil tekst "shut up i master brand" a mial 85K maestrii jedynie -_ -

Dzięki teraz wiem co składać.

Ta, ale nie w każdym przypadku ilość punktów decyduje o tym, czy ktoś jest faktycznie dobry. Ostatni przypadek na rankedzie:

Spoiler

Co się stało z otp trashri? Rozjechana jak gówno. Wniosek? Na raka graj większym rakiem, to nawet 1,5kkk maestri i granie postacią pod w+r nie pomoże (grałam Syndrą z 80k, jak ktoś jest ciekawy)

Zgadzam się posiadanie większej ilości maestri nie czyni od razu lepszym a mniejszej gorszym pokazuje ona tylko ile grałeś, ale można grać tak samo słabo 

• 0

Adrian0
  • 16 postów
  • Brąz V
  • Last active: 07 Feb 2017 23:31
Ziomeczek od support ekko 70% cdr nice build nie powiem
  • 0

Skips
  • 364 postów
  • Kruk

Lmao, mam max 50k maestrii na postaci i to na veigarze, bo grałem nim z tydzień jak akurat był hidden op. Potem wyrzuciłem go z powrotem do pojemnika z "nie pickuj tego więcej, bo już nie działa" i elo. Granie jedną postacią w kółko jest nudne i nie widzę w tym większego sensu, bo po coś jednak jest te 130 championów c`nie? Już nie mówiąc o nerfach/buffach czy zmianach w mecie, albo zwyczajnym odpoczynku od danego champa i lepszym poznaniu innych. A to, że masz tak dużo maestrii na brandzie, nie znaczy że grasz nim lepiej ode mnie, overpowa, czy innego fakera :^)

Wiesz, mnie nie obchodza reworki, zmiana w mecie czy nic innego. Gram ta postacia bo po prostu go uwielbiam i po prostu mi sie nie znudzi, mozna powiedziec ze gram w lola dla tej postaci. Jak znerfia to trudno, dalej bede gral bo nie uwielbiam przelicznikow tej postaci ani jego chorego damage tylko uwielbiam ta postac. Wypadnie z mety to trudno, bede out-of-meta-playerem chociaz Brand nigdy az tak bardzo w ta mete sie nie wbil. A co do tego, ze ilosc punktow nie oznacza tego, ze ktos dobrze gra ta postacia to sie w pewnym sensie zgodze, ale jednak po takiej ilosci gier jednak znam strategie na kazda sytuacje i kazdy matchup, wszystkie rzeczy robie nim automatycznie i automatycznie dobieram combo w zaleznosci od sytuacji (Bo brand to wcale nie jest jedno bite combo, ma kilka.) i nie musze nawet o tym myslec. Dodatkowo nie bylo jeszcze przypadku, zeby ktos wygral na mnie brandem mirror matcha. Jedyny moj problem to jest to, ze gdy za bardzo sie stresuje/przejmuje gra to czasem zdarza mi sie spudlowac banalne skillshoty lecz tak samo mam na kazdej postaci.

Boże proszę cie aby Yasuo, Riven, Fizz i Vayne zaczęli grać na turniejach.
Amen.

Za tego Fizza to Cie kara Boska spotka!

• 0

SODxAif.gif

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl
Mam pytanie, czy rito ma wprowadzić w tym sezonie jakieś zmiany w roli supporta? Bo dawali all suppy do normalnej rotacji przez jakiś czas, opowiadali o większym IP itd... i nic niewiadomo od dłuższego czasu. Na rankedach gram supporta tylko z wkurzającego autofilla i dalej mimowolnie ludzie są zmuszani do grania na suppie, a still nic z tego nie mają. Ta rola będzie wiecznie mało atrakcyjna dla innych, a jak już wleci autofill to ludzie będą grali Janną, albo Threshem, bo on jest taki super i wgl (nie trafią 80proc hooków), albo tymi full ap "supportami", które z wardami i itemem na suppa solują adc na combo.
  • 0

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

Skips
  • 364 postów
  • Kruk

W tym sezonie umiejetnosc grania supportem to jednak jest juz mus dla kazdego, ze wzgledu na autofilla. Chyba, ze beda grac na supporcie apc, ale takie cos wkurza adc. Niektorym granie na supporcie nie przeszkadza, jak np. mi, ale w wiekszosci ludzie wola grac na innych liniach tak jak wole ja. Moje 2 najmocniejsze linie to Mid/Support, trzecia linia to byl by w sumie top jezeli bym zaczal na nim znowu grac bo w poprzednim sezonie czesto tam pykalem. Nie moge pickowac mid/support bo w 90% grach gral bym supportem co jest smutne, wiec postanowilem, ze naucze sie grac adc by pickowac mid/adc, choc srednio mi to wychodzi bo "RMB-Clickerzy" nigdy nie byli moja mocna strona. A szkoda, bo musze powiedziec, ze nawet lubie grac na ADC, pomimo trudnosci jest to dosc przyjemne. Suteksmutek. Dlatego nastepne w kolejce jest jungle/top, zobaczymy.

• 0

SODxAif.gif

MisterSatuk
  • 405 postów
  • Srebro IV
  • Last active: wczoraj, 22:01
Ja nie wiem bo chyba połowa postów w tym temacie to troll i sarkazm i nawet nie chce mi się do nich stosunkowac.
Mainuje suppa i się z tym nie spotkałem, może pojedyncze przypadki ale to było na zasadzie wow ale udało mi się a nie patrzcie jestem bogiem.
A co do autofilla to gówno jest tak denerwujące.Gram supporty na solo q tylko bo flex to normal i nie gra się tam supprotem dobrze.I oczywiście autofill zmusza mnie do grania na flexie mimo że ciągle gram suppem na solo.Poza tym nawet jak gram sporo razy supportem i mi się to nudzi to biorę mida czy tam jungle np, ale zagram to 2 i znowu autofill.
Patola konkretna.
  • 0

Fan Superluxów
  • 206 postów
  • Brąz I

W tamtym sezonie jak pickowało się suppa na rankeda to wow kolejka 10 s tak długo i jakoś lepsze teamy wychodziły, teraz autofill, biorę suppa czekam 4 min dostaje MID i przegrywam linie, a następnie grę

• 0

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 Mar 2017 21:17

Ja nie wiem bo chyba połowa postów w tym temacie to troll i sarkazm i nawet nie chce mi się do nich stosunkowac.
Mainuje suppa i się z tym nie spotkałem, może pojedyncze przypadki ale to było na zasadzie wow ale udało mi się a nie patrzcie jestem bogiem.
A co do autofilla to gówno jest tak denerwujące.Gram supporty na solo q tylko bo flex to normal i nie gra się tam supprotem dobrze.I oczywiście autofill zmusza mnie do grania na flexie mimo że ciągle gram suppem na solo.Poza tym nawet jak gram sporo razy supportem i mi się to nudzi to biorę mida czy tam jungle np, ale zagram to 2 i znowu autofill.
Patola konkretna.

Tak tbh to nie wiem o czym mówisz. Gram na solo/duoq jungle/mid/top i supporta z autofilla dostaję co 5-8 gier + w promo zawsze masz zapewnioną wybraną przez siebie rolę. Jest 5 graczy w drużynie i każdy ma niemal taką samą szansę na autofill na suppa + jest możliwość trafienia kogoś kto wybrał supporta jako jedną z ról, więc w teorii szansa na dostanie supporta jest mniejsza niż 20% (co u mnie naprawdę się sprawdza). Tak właściwie to nie pamiętam kiedy ostatnio dostałem pozycję suppa, a nie gram duo z supportami ;)

@sprawdziłem - w ostatnich ~37 rankedach, 1 raz (słownie JEDEN RAZ) dostałem autofill na supporta. Peace

• 0

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych