Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Gram SUPPORTEM plebie

92 odpowiedzi w tym temacie
Contempt
  • Członkowie społeczności
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek
  • Last active: 28 lut 2017 23:03

Nie wiem, czy wśród Waszych znajomych jest paru takich, co grają tylko suppami. I generalnie nic w tym złego, że grają (heloł śmierdzący otp Nami hir), ale chodzi o ten fakt, że takie osoby żyją sobie w swoim kółku samouwielbienia, no bo nikt nie chce grać suppami, bo to taka niepotrzebna rola, a ONI GRAJĄ i mają koszulki SUPPORT ONLY, ich adc zawsze jest bezmózgiem, hymniem "we're the supports" Instaloka, a granie jakimś AP ścierwem na bocie to obraza dla dzierżenia tej roli. No i chwalą się tym na forach, stronkach o lolu i zaskakująco często wypowiadają się, jak grać inną rolą, mimo, że po za wsparciem nigdzie nie chodzą. Jak mu powiesz, że support to niewymagająca rola to TRIGGERED i dostajesz na ryj z 24786761623677 argumentów, jakim jesteś ignorantem, hehe, pewnie grasz śmieciowego mida, lub rakotwórczego topa, pewnie riven main, co na bota schodzi wtedy, jak trzeba falę odepchnąć.

I ogólnie to powiedzcie ilu macie takich znajomych?

I czy też zaliczasz się do tej elitarnej grupy supportów, gdzie stykacie się pitokami, opowiadając sobie jak zwycięsko pomogliście uciec swojemu bezmózgiemu adc, który jeszcze dzięki Wam zrobił quadrę pod wieżą przeciwnika?

• 5

2qtwbjr.png

vene
  • 43 postów
  • MISTRZ BOHATERÓW
  • Last active: 10 lip 2017 11:53

A jakie było pytanie?

• 0

"Ten thresh to jest tak jakby mieć niedorozwinięte dziecko, które narysuje Ci kupę z nóżkami, mówiac że to sarenka, a Ty mówisz: "ładnie"." - Contempt(najlepszy duopartner :3) 15.05.2015r.

Edi
  • Moderatorzy
  • 894 postów
  • Sokuł
  • Last active: wczoraj, 23:51

Nie spotkałem się z czymś takim.

Nie mam.

Nie zaliczam się.

• 0

Tutturu

Slave Knight Gael
  • 933 postów
  • Złoto V
  • Last active: 17 sie 2017 15:31

>chwalić się, że się gra supportami

Made my day. 

• 1

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 mar 2017 21:17

Support to prosta rola. Wystarczy trochę instynktu macierzyńskiego, żeby zająć się niedorozwiniętym adc. Dla mnie granie "supportującymi supportami" (a nie "ap ścierwami") jest niejako przyjmowaniem roli kobiety, dobre dla samców beta. Jak kompletnie nie mam ochoty grać, siły carrować i w ogóle najchętniej zostałbym minionem - wtedy przyjmuję rolę samca beta i pickuję jannę czy inną karmę na supporta i w zasadzie całą grę klikam e będąc tak super usefull xd

Przypadek ludzi mainujących tych rzeczywiście wspierających supportów i stykających się pitokami opowiadając sobie nawzajem o tym jak to wyccarowali swoją drużynę klikając raz e czy r w dobrym momencie jest zauważalny, ale na szczęście jeszcze dość rzadko można się z tym spotkać. Najczęściej są to ludzie w pewnym sensie ograniczeni umysłowo, którzy nie przyjmują krytyki i w ogóle opinii innych osób (coś jak arceus w kwestii talona) i dyskusja z nimi nie prowadzi do żadnych sensownych konkluzji, więc najlepiej jej unikać.

Tak btw. ap supporci > zwykli supporci

• 7

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

vene
  • 43 postów
  • MISTRZ BOHATERÓW
  • Last active: 10 lip 2017 11:53

A tak serio, to znasz mnie ;P Supportowałem Ci prawie 2 sezony, okazjonalnie robię to teraz, aczkolwiek "support to niewymagajaca rola, ja chcę robić dmg, więc pójdę full ap lux supp" mnie triggeruje do dzisiaj ;P

• 0

"Ten thresh to jest tak jakby mieć niedorozwinięte dziecko, które narysuje Ci kupę z nóżkami, mówiac że to sarenka, a Ty mówisz: "ładnie"." - Contempt(najlepszy duopartner :3) 15.05.2015r.

Slave Knight Gael
  • 933 postów
  • Złoto V
  • Last active: 17 sie 2017 15:31

Support to prosta rola. Wystarczy trochę instynktu macierzyńskiego, żeby zająć się niedorozwiniętym adc. Dla mnie granie "supportującymi supportami" (a nie "ap ścierwami") jest niejako przyjmowaniem roli kobiety, dobre dla samców beta. Jak kompletnie nie mam ochoty grać, siły carrować i w ogóle najchętniej zostałbym minionem - wtedy przyjmuję rolę samca beta i pickuję jannę czy inną karmę na supporta i w zasadzie całą grę klikam e będąc tak super usefull xd

Przypadek ludzi mainujących tych rzeczywiście wspierających supportów i stykających się pitokami opowiadając sobie nawzajem o tym jak to wyccarowali swoją drużynę klikając raz e czy r w dobrym momencie jest zauważalny, ale na szczęście jeszcze dość rzadko można się z tym spotkać. Najczęściej są to ludzie w pewnym sensie ograniczeni umysłowo, którzy nie przyjmują krytyki i w ogóle opinii innych osób (coś jak arceus w kwestii talona) i dyskusja z nimi nie prowadzi do żadnych sensownych konkluzji, więc najlepiej jej unikać.

Tak btw. ap supporci > zwykli supporci

PRAWDZIWY BOHATER. 

• 1

tomangelo
  • 629 postów
  • Srebro II
  • Last active: wczoraj, 23:35

Spoiler

• 7

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek

@up nie ma to jak dobra copypasta :P

• 1

2qtwbjr.png

Tsushima Yoshiko
  • Moderatorzy
  • 1 367 postów
  • Złoto II
  • Last active: 11 cze 2017 17:27

Contempt <3 czy ultility eko support to "ap ścierwo", które trzeba tępić ??? I co myślisz o warwiczku na supporcie?

• 0

hvcHNSG.pngphoto-158.png?_r=1492777233

WEAVE THESE STRANDS OF ASH

TOGETHER 

WARM OUR HANDS ON THE EMBERS OF

TIME

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek

Contempt <3 czy ultility eko support to "ap ścierwo", które trzeba tępić ??? I co myślisz o warwiczku na supporcie?

coś co nie ma tarczy lub heala dla swojego bezmózgiego adc nie ma prawa nazywać się PRAWDZIWYM SUPPORTEM. Co z tego, że mają ccki, skoro mój adc nie umie adc przecież, jego trzeba tarczować i healować, bo się daje poke'ować, bo u przeciwnika jest jakiś Vel'koz/Brand/Lux (ap ścierwa, tryhardy ofc bezmózgie), jeszcze jungler gankuje, kha'zix czy lee sin z obrażeniami, bo po co komu utility, liczy się dmg, wgl to dmg powinien zostać usunięty z tej gry...

SUPPORT oznacza WSPARCIE, a nie WPIERD*L

• 2

2qtwbjr.png

open mid ff cya
  • 1 048 postów
  • Złoto V
  • Last active: 02 sie 2017 11:49

Pozycja jak każda inna, tak samo wymagająca jak każda inna. Ogólnie nie znam takich ludzi i uważam, że to już jest przesada żeby się zachowywać w taki sposób. Dla kogo ta gra znaczy tak wiele w życiu? no pls

• 2

vayne piekna postac darmowe punkty

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek

Pozycja jak każda inna, tak samo wymagająca jak każda inna. Ogólnie nie znam takich ludzi i uważam, że to już jest przesada żeby się zachowywać w taki sposób. Dla kogo ta gra znaczy tak wiele w życiu? no pls

Dla wielu.

Myślę, że podobnie jest na pozycji junglera, w sensie jung only i on jeden zna wszystkie tajniki gankowania itp, bo z tym też się spotkałam, ale mówię głównie o suppach, bo o tym mam pojęcie i dużo więcej takich ludzi spotkałam, zarówno wirtualnie, jak i w rzeczywistości.

• 0

2qtwbjr.png

Skips
  • 381 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: 29 cze 2017 01:00

Fajnie jest pograc jako support, lubie to, ale bez przesady zeby grac support-only. Takie cos nie dla mnie, ja musze mordowac a najlepiej palic wrogow. W sumie w takim wypadku moglbym chodzic brandem na supporta i byc prawilnym OTP, brand mid brand supp. Jednak takie cos mi nie odpowiada na soloq, bo jak to ktos juz wczesniej zaznaczyl, nasz adc to w wiekszosci bezmozg wiec my bedziemy miec 5/0 a on 0/5 bo nawet nie potrafi wytajmowac sie porzadnie zeby mu moja pasywka killa nie podwalila, wiec bedzie "omg brand ks stop" bo przeciez nie dosc ze trzeba wtedy robic wszystko na linii bo nie mamy jak bronic adc poza stunem lub ewentualnym zamordowaniem wrogiego adc zanim to on zamorduje naszego adc, ale wtedy tez bedzie "omg brand ks idz sie zabij". Z tego powodu apc na supporcie jest tak jakby bez sensu, szczegolnie gdy gramy z randomem. Grajac apc na suppie jezeli gramy z premadem to mozna nawet duzo zwojowac.

Tak samo w teamfighcie random pojdzie frontline i powie "report brand troll pick, cant even protect me! i need a support!" i nie wytlumaczy sie mu ze jak pojdzie frontline pod pantheona i khadicksa to nawet prawilny support go nie obroni. (Autentyczna sytuacja z jednego z moich rankedow) 

Dlatego ja glownie gram na supporcie leona/janna, w sumie niejednokrotnie mowilem o sobie "leona main" itd. Wiec jezeli znacie innego "leona-maina" to podajcie mi namiar, pojde postykac sie z nim pitokiem. 

Tak nawiasem mowiac, moj kolega to support main, i dosc czesto slysze od niego jak to on carry'uje gry, chociaz u niego to czasem nawet jest prawda bo gra taka soraka i jest chodzacym defibrylatorem ktory nie daje nikomu umrzec. Szkoda ze nie maini leony, bo wtedy ja bym sie przeniosl na gadke "ja main leona tez" albo "leona mains united" i byl by znajomy do styku pitoka.

• 4

SODxAif.gif

Ravens and crows have one thing in common- both get mistaken for the other one.

Noone is actually afraid of ravens, but they seem to remind people of death..       .....Especially if that raven is eating eyes out of a dead body.                                                                                                                                   

Once there was a king, but then the king was killed.. So the king lived no more.

Transire
  • 896 postów
  • Miszcz Bajta
  • Last active: dziś, 09:41
Może i jestem mainem jungli ale w moim sercu na zawsze pozostaną banany. To nie tak, że wolę jungle niż supporta. Ja jedynie nie lubię grac z amebami adc :( Aczkolwiek, jak na rankedzie po wejściu do lobby ktoś pisze "fck, i got autofill, can i go jungle?" To zawsze się zgadzam i idę dawać raka ;D

Tak, więc jak już podbudowałem swoje stanowisko pseudo supporta to teraz się wypowiem o najpotężniejszym, najwspanialszym i najbardziej bananowym supporcie. Granie nią to nie jakieś tam przelewki. Musisz mieć oczy szeroko otwarte, bo stajesz się celem wszystkich wrogów. Nawet zedy/talony i katy wolą focusować ciebie zamiast twojego adc. Normalnie życie na krawędzi :3

Najwspanialsze nią jest to, że jak enemy widzą, że ją pickujesz to im się źle robi. W late twoja gra wygląda tak: W+R+Heal(Summoner spell)+Odkupienie+Solari => Właśnie twój adc stał się tankiem większym niż enemy rammus/seju czy malph <3 To jest piękne, gdy enemy rzucają tryliard ultów w twojego adc, a ty napierdalasz głową w klawiaturę i go ratujesz :3

Do tego dochodzą banany. Banany są pyszne, a najbardziej je lubią twoi przeciwnicy, wcinają je jak głupi. To uczucie, gdy leci banan przez pół mapy i staje się wielki jak nafeedowany cho gat, po czym zabija enemy adc <3 Jak nie kochać tego champa.

Main Soraki hir (niestety tylko level 6, bo nie chce publikować swoich fetyszy)

Mój lifestyle:
Spoiler

• 5

file.gif

Contempt
  • 832 postów
  • Naczelny Klapek

Ja nie mogę się postykać pitokami z żadną Nami, z kilku prostych powodów:

- po za moją osobą nie znam żadnej dobrej nami

- jestem dziewczyną i nie mam pitoka, nie mam nawet pitokopodobnych zabawek, mogę co najwyżej się postykać podłużnymi warzywami/owocami;

- Nami jest syreną -> nie ma krocza-> nie ma pitoka

Smutek, bo w sumie z jednej strony nie mam z kim powymieniać się buildami, czy zaczerpnąć jakiś tricków od kogoś innego, a z drugiej spoczko, bo jak ktoś z otoczenia mówi "nami", to przed oczami pojawiam się ja, cała na biało i pytam w czym pomóc :v

• 3

2qtwbjr.png

Euphranor
  • How2Win
  • 77 postów
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • EUNE Nick:En3
  • EUW Nick:nie mam
  • Last active: 30 lip 2017 12:29

Przecież Sion to jedyny prawdziwy support, wszystko inne to marne podróbki na tej pozycji. Bo nie każdy wie, ale jak to nauczył mnie mój mentor Siona, najważniejsze jest, żeby brać zabójstwa dla siebie i ochrzaniać ADC że słabo Cię peeluje. To jest prawdziwy wspierający. Ogólem Sion Masterrace. Najlepsza inicjacja, najlepszy poke, najlepsze pułapki, najlepsza tarcza (bo przecież masz siebie peelować) i do tego krzaki, krzaki są fajne.

• 1
Dołączona grafika

Tsushima Yoshiko
  • Moderatorzy
  • 1 367 postów
  • Złoto II

Jak ja gram na suporcie to się zastanawiam po co mi jest ten adc, chyba tylko dlatego, żeby kraść mi farmę. A potem czuję się jak prawidłowy support, gdy oddaje każdego killa swoim sojusznikom, żeby mieli jakieś tam wyobrażenie, że jestem ok itd. Czasami zabije sobie kogoś (nie oddam killa), bo wiem, że ten był zasłużony.

Tym eko to ja się czuję lepszym supportem aniżeli na Threshu, którym zapierdzielam wszystko -  farmę (z 10 razy muszę dobić miniona dobrze, żeby relic wszedł, bo zawsze te małe cholerstwa przeżyją na 1hp), kille (hooknęłam, to kill jest mój, czemu mam się starać, żebyś ty sobie kliknął na gościa i dobił go z autoataków). A Soną to już wgl inna bajka, złoże te useless wardy i lecę w lichbane, bo to ja zadaję dmg i to ja wysadzam z butów przeciwnego adc na combo. Zanim ten mój adc się wyfarmi i zacznie coś robić, to ja skończę grę. X D A jak sobie suportuje eko to na chilku każdy kill oddam, tu dam tarcze z relica, tu dam hp z redemption (no właśnie, daje tarcze i heale - jestem supportem, teraz wszystko może być supportem, jak złoży te 2 itemy, bo robi to samo co Janna czy Nami). Tu zestunuję tam zeslowuję, giera się wygrywa, ja dostaje asysty za dobicie w ostatnim momencie miniona i danie golda sojusznikowi, żyć nie umierać.

Podoba mi się podejście kolegi wyżej, to się ceni.

• 0

TOGETHER 

TIME

Euphranor
  • How2Win
  • 77 postów
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • EUNE Nick:En3
  • EUW Nick:nie mam
  • Last active: 30 lip 2017 12:29

Jak ja gram na suporcie to się zastanawiam po co mi jest ten adc, ....

Jak składasz Ekko pod supporta Deelyo? Sporo pogrywałem swego czasu Ekko pod tanka/bruisera i teraz jakoś nie mogę odnaleźć buildu dla siebie. Podejrzewam że łączysz niebieski item supporta z Sighstonem --> jakieś redemption locket? Czy ten relic jest aż tak dobry?

• 0
Dołączona grafika

Tsushima Yoshiko
  • Moderatorzy
  • 1 367 postów
  • Złoto II

ostatnie 2 gry z redemption:

Spoiler

No właśnie nie lubię tego ap itemu pod supporta, bo ja mam tankowate runy (takie threshowopodobne). Takie tankocoś z ultility robię, popieprzony build mam, ale działa.   X D I najlepsze jest to, że mam tak zagrane z +200 gier, a wciąż zmieniam, bo mi nie pasuje wiecznie coś. Poza tym, nigdy nie widziałam, żeby ktoś tym grał na supporcie, więc zawsze musiałam wszystko sama wymyślać + nie obchodzą mnie inni i nigdy nie robię tak jak reszta ludzi.

no ogólnie to nwm, składam się tak, żeby ogarniać jak najwięcej ludzi z enemy teamu. Składam se relic i wardy w 100% wypadków, kiedyś składałam swiftnessy, a teraz ionki bo mi coś cdr brakuje. Redemption to super item na wszystko, gauntlet też lubię. Pamietam, że składałam też abyssal, jak mieli dużo ap, chociaż locket jest lepszy. A zhonye to robię do trollowania ludzi, żeby przytrzymać ich te 2 sekundy i zestunować.

A jak giera była łatwa to leciałam głównie lichbane zhonya i void po podstawowych itemach na suppa i butach. Ten relic jest serio ok, bo z wardami daje mi dużo hp + tarczkę, bo ja od siebie nie mogę zapewnić nic oprócz tego cc. Ostatnio chciałam zagrać z tym niebieskim itemem na suppa z wardami razem, ale nie mam czasu. Ale tak to grałam chyba pod wszystko lmao. Tu masz jeszcze z innym buildem parę:

Spoiler

DOBRA, JEDNAK TO BYŁY HEREZJE, BUILD POD AP JEST NAJLEPSZY I JESTEM AP ŚCIERWEM Z BOTA.

• 1

TOGETHER 

TIME

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych