Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Śmieszki i akcje sezonu siódmego

157 odpowiedzi w tym temacie
Skips
  • Członkowie społeczności
  • 295 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: dziś, 04:42

Temat ten zakładam z myślą o tym, byśmy wrzucali tutaj zabawne screeny z gier bądź filmiki z dziwnych czy też świetnych akcji/itd/itp, tym bardziej, że jest to teraz ułatwione przez Rito Gaems. Jestem pewien, że do końca placementów sam uzbieram parę perełek.. Im wincyj filmików tym lepiej.

Jak chociażby mój pierwszy ranked:

Spoiler
Khazix faktycznie junglował, tyle, że bez smite. Tak, wiem, nic wielkiego- ale od czegoś trzeba temat zacząć, bo z czym do ludzi, z pustymi "ręcami"? Tak się nie godzi.

Jeżeli jest już taki temat to wybaczcie, ale nie mogłem znaleźć.

• 2

SODxAif.gif

Ravens and crows have one thing in common- both get mistaken for the other one.

Noone is actually afraid of ravens, but they seem to remind people of death..       .....Especially if that raven is eating eyes out of a dead body.                                                                                                                                   

Once there was a king, but then the king was killed.. So the king lived no more.

Edi
  • Moderatorzy
  • 831 postów
  • Sokuł
  • Last active: dziś, 13:00

To może historyjka z ostatniego tygodnia:

Zaczynam fazę banów ze znajomkiem (Z):

(J)-Banuj Rango, Kazika i Yasuo

(Z)-a Yasuo po co? Taki silny jest?

(J)-Yasuo u przeciwników zawsze napi***ala, a Yasuo w twoim teamie zawsze gra c**jowo

(Z)-dobra dobra

*Nasz toplaner pickuje Yasuo

*bardzo wcześnie w tej grze nasz Yasuo pada

(Z)-Ja pi****le! Rzeczywiście!

(J)-Aniemówiłę?

• 7

Tutturu

Izelya Orihara
  • Moderatorzy
  • 1283 postów
  • Khada Dejl
  • EUNE Nick:Deelya
  • Last active: dziś, 13:20

(Z) *pisze na chacie "vayne ban"*

(J) super, nie zbanujemy bo random chce grac vayne

(Z) trudno

...

vayne robi 0/9

(J) dobra, banujmy ta vayne profilaktycznie, niewazne czy ktos ja bedzie chcial czy nie

>na szczescie szejko kernal gre <

WNIOSEK?

Banuj vayne, niewazne czy random bedzie chcial czy nie.

Ale uwaga, nie dziala to w przypadku yasuo - na 100% albo rq, albo bedzie trollowal.

• 3

u9WIF3E.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

| Galeria | JustEkkoThings | Blog | JustTaliyahThings

"Kill, kill, and kill again, Probably I'll meet you someday..."

"My will is God's desire, and my existence is God's will."

Contempt
  • 829 postów
  • Naczelny Klapek
  • Last active: wczoraj, 11:23
Śmieszki z tymi placementami.
Graj duło. Wszystkie 10 gier. Po resecie miej to samo mmr co Twój adc. Wygraj 8-2. Ty miej g5. Twoje Duo s4.
CO TUTAJ SIĘ ODYEBAO. Kurde... Ziomek zawsze był ode mnie wyżej nie tylko ligowo, mmrowo, a już nie powiem, jak mnie wyprzedza skillowo, a dostaje taką kupę... Rito wtf. (Nie wspomnę o moim 1/1/21 czy jakoś tak i a+)
  • 0

2qtwbjr.png

Izelya Orihara
  • Moderatorzy
  • 1283 postów
  • Khada Dejl

Całe to spadanie wszystkich po tych pieprzonych placementach w tym sezonie to jeden wielki żart. ;d

• 0

u9WIF3E.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

ghostartur
  • 21 postów
  • Brąz V
  • Last active: 20 Dec 2016 00:14

Akurat mając KDA na poziomie ~5.0 jako supp często dostaję A+/A :) .

®andom: pick me Syndra

(M)e: pick me Lee

®: dont have

(M): Kha?

®: same

(M): Zac/Olaf

®: same

(M): w/e

®: "picked Jhin"

Bądź tu miły :V . Dobrze, że ktoś wyszedł.

• 0

Arcade Cancer
  • 463 postów
  • Srebro III
  • Last active: dziś, 11:31

Sytuacja z czwartku.Gram normala w piątke z kolegami z klasy.Sprawa wyglądała mniej więcej tak:W moim teamie ja,czyli mocno sfeedowany viktor,na topie tez lekko ahead trundle,w jungli lee sin tak w miare ok,na bocie leona newbie i twitch adc.W enemy na topie nasus ze slabą ilością stackow,w jungli behind rengar,na midzie bardzo średni malzahar,no i bot mf(bardzo sfeedowana) i lux ktory ciagnal im gierke.30 minuta gry,my sie lepiej skalujemy,glownie dlatego ze moge latwo zabic mf i jest juz pograne.Na topie dzieję się jakaś akcja ktora nwm jak wyszla,natomiast ja wysolowałem mfke i moglismy naprawdę zrobic duzo,jednak dzwoni dzwonek i idzie surrender 5/0 xD.Przeciwnicy zaskoczeni,pytają dlaczego,jeden smieszek nawet napisal ez.

.

Jest tez druga sytuacja.Koledzy na jednej z lekcji grają premade 4 + random.Gra trwa w najlepsze,dzwoni dzwonek na przerwę,zazwyczaj tamta grupa mogla zostawac na dluga przerwe w sali,jednak jakies rozporzadzenie dyrektora zmusilo ich do wyjscia z sali i biedny random musial grac 1vs5.Nie wspolczulem mu

• 2

c1b2ae04c2ddd.jpg

Spoiler

Izelya Orihara
  • Moderatorzy
  • 1283 postów
  • Khada Dejl

NO WŁAŚNIE U MNIE OSTATNIO TEŻ CHCIELI PODDAĆ, ALE MĄDRA JA ZAUWAŻYŁAM, ŻE COŚ JEST NIE TAK I DAŁAM NIE, JAKBYM KLIKNĘŁA TAK TO BYŚMY TO PODDALI. W sumie to wykerowałam grę. ZTfsg6v.png

• 0

u9WIF3E.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Bill
  • 1101 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: 19 Jan 2017 18:45

Sytuacja z czwartku.Gram normala w piątke z kolegami z klasy.Sprawa wyglądała mniej więcej tak:W moim teamie ja,czyli mocno sfeedowany viktor,na topie tez lekko ahead trundle,w jungli lee sin tak w miare ok,na bocie leona newbie i twitch adc.W enemy na topie nasus ze slabą ilością stackow,w jungli behind rengar,na midzie bardzo średni malzahar,no i bot mf(bardzo sfeedowana) i lux ktory ciagnal im gierke.30 minuta gry,my sie lepiej skalujemy,glownie dlatego ze moge latwo zabic mf i jest juz pograne.Na topie dzieję się jakaś akcja ktora nwm jak wyszla,natomiast ja wysolowałem mfke i moglismy naprawdę zrobic duzo,jednak dzwoni dzwonek i idzie surrender 5/0 xD.Przeciwnicy zaskoczeni,pytają dlaczego,jeden smieszek nawet napisal ez.

.

Jest tez druga sytuacja.Koledzy na jednej z lekcji grają premade 4 + random.Gra trwa w najlepsze,dzwoni dzwonek na przerwę,zazwyczaj tamta grupa mogla zostawac na dluga przerwe w sali,jednak jakies rozporzadzenie dyrektora zmusilo ich do wyjscia z sali i biedny random musial grac 1vs5.Nie wspolczulem mu

W szkole tak gracie? Clienta macie z pendrive'ów?

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Arcade Cancer
  • 463 postów
  • Srebro III

W szkole tak gracie? Clienta macie z pendrive'ów?

Nie,klient jest na dysku,na większości pecetów.A nawet jak nie ma to idzie pobrać
.Zajmie to kilkadziesiat minut(ten internet jest ku#wa zayebisty).Lekkim problemem mogą byc same w sobie kompy,w tamtej pracowni na srednich wymaganiach mialem 30fpsow co w walkach malalo do 15,w innych na najnizszych lol dziala na....4-5fpsach.A w niektorych na najwyzszych stabilne 60fpsow bez zadnych scin.Drugim problemem moze byc fakt ze to w końcu są lekcje.Jako ze zajecia mielismy łączone padła nawet idea by zagrac klasowe 5vs5,ale kilku osobom nie chciało się grac,i kompy z lolem byly zajety przez osobnikow granych w gry na przegladarke.Poza tym dwie druzyny w jednej sali...Troszkę lipa bo ciezko o dobre ganki czy engage na bocie itd
  • 0

c1b2ae04c2ddd.jpg

Spoiler

Bill
  • 1101 postów

Nie,klient jest na dysku,na większości pecetów.A nawet jak nie ma to idzie pobrać
.Zajmie to kilkadziesiat minut(ten internet jest ku#wa zayebisty).Lekkim problemem mogą byc same w sobie kompy,w tamtej pracowni na srednich wymaganiach mialem 30fpsow co w walkach malalo do 15,w innych na najnizszych lol dziala na....4-5fpsach.A w niektorych na najwyzszych stabilne 60fpsow bez zadnych scin.Drugim problemem moze byc fakt ze to w końcu są lekcje.Jako ze zajecia mielismy łączone padła nawet idea by zagrac klasowe 5vs5,ale kilku osobom nie chciało się grac,i kompy z lolem byly zajety przez osobnikow granych w gry na przegladarke.Poza tym dwie druzyny w jednej sali...Troszkę lipa bo ciezko o dobre ganki czy engage na bocie itd

A co na to nauczyciel?

• 0

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Arcade Cancer
  • 463 postów
  • Srebro III

A co na to nauczyciel?

To ogólnie zależy od nauczyciela.U jednego jest tak że wystarczy że masz notatkę z lekcji,pracę domową jak była i że oceny masz jako tako.Oczywiście zwraca uwagę na to,ale w sumie to lepiej zeby cała klasa grała siedząc cicho niż żeby gadała na cały "ryj".
U innego,gdzie mam 4 lekcje pod rząd,w grupach robione są jakieś zadania,zazwyczaj uwijamy sie w 2 lekcje i reszta to laba.Jest jedna nauczycielka u ktorej chyba nikt nie gra(przynajmniej moja grupa),ale to juz inna sprawa

• 0

c1b2ae04c2ddd.jpg

Spoiler

Bill
  • 1101 postów

To ogólnie zależy od nauczyciela.U jednego jest tak że wystarczy że masz notatkę z lekcji,pracę domową jak była i że oceny masz jako tako.Oczywiście zwraca uwagę na to,ale w sumie to lepiej zeby cała klasa grała siedząc cicho niż żeby gadała na cały "ryj".
U innego,gdzie mam 4 lekcje pod rząd,w grupach robione są jakieś zadania,zazwyczaj uwijamy sie w 2 lekcje i reszta to laba.Jest jedna nauczycielka u ktorej chyba nikt nie gra(przynajmniej moja grupa),ale to juz inna sprawa

To technikum? Tylko w technikum jest chyba możliwy plan złożony z 4 informatycznych przedmiotów pod rząd.

• 0

Arcade Cancer
  • 463 postów
  • Srebro III

To technikum? Tylko w technikum jest chyba możliwy plan złożony z 4 informatycznych przedmiotów pod rząd.

Tak,a dokladnie druga klasa :P

• 0

c1b2ae04c2ddd.jpg

Spoiler

Skips
  • 295 postów
  • Kruk

i3yawbC.png

• 0

SODxAif.gif

Noone is actually afraid of ravens, but they seem to remind people of death..       .....Especially if that raven is eating eyes out of a dead body.                                                                                                                                   

Once there was a king, but then the king was killed.. So the king lived no more.

Bill
  • 1101 postów

Tak,a dokladnie druga klasa :P

Z jednej strony chciałbym nauczyciela który na to pozwala, a z drugiej strony przynajmniej będę miał łatwiej na egzaminach zawodowych. :) Nie są one jakoś specjalnie trudne ale zawsze lepiej jest mieć te parę dodatkowych pkt. Jak mamy wolny czas (zazwyczaj do 5 minut) to uruchamiam ze szkolnego serwera program dev c++ i próbuję napisać grę w kółko i krzyżyk. Na razie jestem gdzieś w połowie ale też niedawno zacząłem. Natknąłem się na błąd którego nie mogłem rozwiązać więc wysłałem sobie ten plik przez internet. Aktualnie minęły 2 godziny patrzenia w kod i próbowania naprawienia tego i wciąż nic.

• 0

Zimno bo bez kurtki
  • 839 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: dziś, 13:05

Z jednej strony chciałbym nauczyciela który na to pozwala, a z drugiej strony przynajmniej będę miał łatwiej na egzaminach zawodowych. :) Nie są one jakoś specjalnie trudne ale zawsze lepiej jest mieć te parę dodatkowych pkt. Jak mamy wolny czas (zazwyczaj do 5 minut) to uruchamiam ze szkolnego serwera program dev c++ i próbuję napisać grę w kółko i krzyżyk. Na razie jestem gdzieś w połowie ale też niedawno zacząłem. Natknąłem się na błąd którego nie mogłem rozwiązać więc wysłałem sobie ten plik przez internet. Aktualnie minęły 2 godziny patrzenia w kod i próbowania naprawienia tego i wciąż nic.

Sluchaj, slyszalem kiedys o podobnym problemie. Wiesz jakie jest najlepsze rozwiazanie? Zabij sie. Przynajmniej nie bedziemy musieli juz czytac twoich zali na forum (:
  • 1

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

Felix
  • 303 postów
  • Srebro V
  • Last active: dziś, 13:10

HALO, TO PORADNIK JAK PRZEGRAĆ OSTATNIĄ GRĘ W PLACEMENTACH BY FELIX

>weż supp/mid

>popatrz co sobie ludzie biorą i przeciwnicy przez pierwsze 30 sekund

>weź alistara

>potem idź oglądać jutuba

>widzisz, że gra się rozpozyczna

>idź do kibelka i załatw potrzeby fizjologiczne

>wróć

>nami adc? wtf.jpg

>gra się rozpoczęła 

>naciskam tab okurwa.jpg

>dostałem bota, ale jak wtf przecież brałem supp/mid dzięki za autofill riot

>10minut później przypomnij sobie sprawę, że przecież dostałeś autofilla na supporcie w poprzedniej grze

>okurwa.jpg

>pokerface.jpg

>to moja wina

• 4

Skips
  • 295 postów
  • Kruk

Akcja która przegrała wygraną grę, czyli vayne oddająca naszą dianę na pożarcie drugiej drużynie

Brawo Vayne ._  .

• 3

SODxAif.gif

Izelya Orihara
  • Moderatorzy
  • 1283 postów
  • Khada Dejl

>random pickuje yasuo

>ja mu go automatycznie banuje

>random pickuje nunu na mida z ghostem i cleanse

>feelsbadman

@up

Czemu nie uciekałeś? xd