Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Iceborn Gauntlet czy Trinity Force

14 odpowiedzi w tym temacie
Edi
  • Moderatorzy
  • 859 postów
  • Sokuł
  • Last active: dziś, 11:54

Lubię sobie pograć Skarnerem i zauważyłem, że w statystykach góruje Skarner pod Warriora (wcześniej Cinderhulk) i Tri-Force.

Ja mam jednak mieszane odczucia co do tego buildu.

Grałem nim więcej przed zmianami w 3force, ale nie o to, nie o to.

Grając nim często opierałem się na wczesnych i częstych gankach(nie zapominając o farmie, drake'ach, a w późniejszych fazach na inicjacji bądź peelu. Gry kończyłem bardzo często mając zadany dmg na poziomie supporta (i to tank supportach, bo z magami często nie miałem się co równać), jednak czułem, że miałem spory wpływ na wygraną. (kilka razy zrobiłem 3force'a, ale i tak wielkiego dmgu końcowo nie robiłęm w grze).

I teraz nie jestem pewien, czy:

Zostać przy buildzie Cinder -> Gauntlet i cieszyć się z peelu i szybką tankowatością (Gauntlet jednak się znacznie szybciej buduje od 3force'a).

Czy starać się przejść na budowanie 3-force'a by być kolejnym źródłem dmgu w teamie?

Wiem, że jest mało popularny, ale może ktoś chociaż widział w grze i zauważył coś w nim?

I takie małe dodatkowe pytanie (jakich innych junglerów robiących podobne rzeczy moglibyście mi polecić)?

• 0

Tutturu

MisterSatuk
  • Członkowie społeczności
  • 405 postów
  • Srebro IV
  • Last active: wczoraj, 18:31
Jak dla mnie to te budowanie gauntleta to trochę niezbyt, bo ma slowa potem stuna na e No i jeszcze w dodatku R, więc slow z IG w tym czasie sie marnuje.Laczna długość Cc wystarczający czas żeby wyłapać kogos, twój team powinien zrobić czas
Myślę że na specyficzne teamy można ale i tak bym w sumie raczej brał TF
  • 0

FilogZ
  • 380 postów
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • EUNE Nick:FilogZ
  • Last active: 23 Mar 2017 00:36

Cinder+Trinity = OP żądło

A inni tacy junglerzy, którzy działają to

Hecarim
Cinder+Trinity

Vi
Cinder+Trinity

• 0

open mid ff cya
  • 1047 postów
  • Złoto V
  • Last active: dziś, 11:44

Vi

Warrior+trinity

• 0

vayne piekna postac darmowe punkty

Edi
  • Moderatorzy
  • 859 postów
  • Sokuł
  • Last active: dziś, 11:54

Slow może się trochę marnuje, jednak Fighty lubią trwać trochę dłużej. Do tego Gauntleta brałem często ze względu na armor i taniość. Po Cinderze z Gauntletem miałem już sporo defensywnych statów na teamfighty, tak, że śmiało mogłem "wlecieć" i "wylecieć" z wrogim carry.

Rozchodzi mi się bardziej, czy biorąc moje tendencje do defensywniejszej gry Skarnerem warto przerzucić się na 3force'a (który wg mnie jest trochu drogi) i zmienić styl gry bardziej pod napi***alanie.

A co do innych postaci to nie chodziło mi akurat o postacie cinder + 3force, a:

Grając nim często opierałem się na wczesnych i częstych gankach(nie zapominając o farmie, drake'ach, a w późniejszych fazach na inicjacji bądź peelu.)

I w razie czego, nie mam za bardzo jak tego przetestować, bo niewiele gram i jak coś to wolę już "grać" a nie testować.

• 0

Tutturu

RRR
  • 63 postów
  • Brąz III
  • Last active: dziś, 14:34

Mnie znacznie lepiej się gra pod warriora+ trinity. Zmienianie stylu gry na ofensywny plusuje overall + defensywnie sporo innych champów działa poprostu lepiej ^^ I dobrze Ci ludziska tutaj piszą - Hecarim + Vi to bardzo podobnie działające champy. Pierwszy bardziej pod cinder+trinity, druga warrior+trinity^^

• 0

MisterSatuk
  • 405 postów
  • Srebro IV

Jeśli wolisz coś to to zostaw, jak dla mnie logiczne, bylebyś tylko prowadził do zwycięstwa.

Po prostu często jest tak (bardzo widoczne to w jungli w early game na 1 ganku), że brakuje Ci trochę dmg do wykończenia kogoś.A ten 1 kill zmienia losy całego fightu.Akurat najważniejsze będzie wyłapanie kogoś i zadanie max. dmg w jak najkrótszym czasie, bo potem możesz nie mieć możliwości zrobić jakichkolwiek obrażeń.Ale są sytuacje, gdzie i tak ten dmg nic Ci nie da, a early armor bardzo się przyda, a przeciwnika ciagle trzeba CCkować.

Buildy są sytuacyjne, always.

• 2

devilmannek
  • 20 postów
  • Brąz V
  • Last active: 04 Feb 2017 23:02

Dla mnie np na ezie różnicą między tri a gautletem jest bardziej sama opłacalność kupna i ewentualny enemy team. W obecnych czasach tri jest silniejszy, ale za to droższy daje lepsze i bardziej przydatne statystyki (na skarnerze i tak będziesz budować coś jeszcze pod armor). Ogólnie patrz na to czy bardziej potrzebujesz ms na enemy team, czy lepszy jest slow. 

• 1

StanioG
  • 3 postów
  • Unranked
  • Last active: 25 Nov 2016 20:25

Jestem main ADC i osobiście o wiele przyjemniej gra mi się Ezrealem z Gauntletem niż Trinitką i nawet gdy jesteś do tyłu to z Gauntletem możesz więcej zrobić poprzez jego slowa. 

• 0

Wszechwiedz
  • 11 postów
  • Brąz V
  • Last active: wczoraj, 22:33

Ja myślę, że jak dużo ad w przeciwnym teamie to gauntlet się nada, bo będzie bardzo duże to pole spowalniające, ale jak we wrogiej drużynie jest większość magic dmg to iceborn będzie dużo gorszy od trinity.

• 0

RRR
  • 63 postów
  • Brąz III
  • Last active: dziś, 14:34

Jestem main ADC i osobiście o wiele przyjemniej gra mi się Ezrealem z Gauntletem niż Trinitką i nawet gdy jesteś do tyłu to z Gauntletem możesz więcej zrobić poprzez jego slowa. 

Musisz mieć bardzo ciężkie życie ostatnio xDD

• 0

Sonsiad
  • 4 postów
  • Unranked
  • Last active: 29 Nov 2016 12:57
Ja odpowiem Ci na to drugie pytanie,czyli jakiego championa polecimy. Bardzo mocno polecam Ci Rek'sai. Może nie do końca jest teraz w mecie, lecz nadal bardzo mocna według mnie. Dobre wczesne ganki, łatwy clear w jungli, bardzo duża mobilność , mocna inicjacja to tylko kilka Jej zalet. Jeśli wydasz na Nia te 6300 IP , obiecuje Ci , że nie bedziesz żałował
  • 0

Natutełe
  • 5 postów
  • Unranked
  • Last active: 07 Dec 2016 22:32

trinity force

• 0

WidelecWyczynowy
  • 2 postów
  • Unranked
  • Last active: 27 Nov 2016 20:59

Jak chcesz być bardziej użyteczny w teamfigtach to budujesz gauntleta, a jeżeli zalezy Ci na jak najefektywszym wykożystaniu Rki i przyciągnięcie wrogiego carry do swojego teamu to triforce (movementspeed robi swoje)

• 0

MisterSatuk
  • 405 postów
  • Srebro IV

Jak chcesz być bardziej użyteczny w teamfigtach to budujesz gauntleta, a jeżeli zalezy Ci na jak najefektywszym wykożystaniu Rki i przyciągnięcie wrogiego carry do swojego teamu to triforce (movementspeed robi swoje)

To, że nałoży slowa to nie znaczy, że będzie bardziej użyteczny.Gdy zburustuje enemy adc na pewno zrobi więcej niż dając kilka razy slowa na jakiś front line.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych