Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

poszukiwanie maina

22 odpowiedzi w tym temacie
funkytown
  • Członkowie społeczności
  • 196 postów
  • Brąz I
  • Last active: 17 Feb 2017 23:36

witam. tak jak wyzej. szukam jakiegos championa ktory nigdy mi sie nie znudzi. champion musi miec zdolnosc outplayowania graczy i dobry late. do tej pory moim mainem byl draven. potrafilem robic solo triple i chodzilem buildem tylera1. teraz cos utracilem skilla do dravena i przezucilem sie na leesina. potrafie robic inseci, flash kicki, dobrze counterjungluje ale lee ma bardzo slaby late. draven tak jak pisalem odpada bo nie mam kolegi supporta. przeciwnik ma jakiegos madlife kiedy ja alistara co wbija sie headbutem pod towera i wyzywa czemu mu nie pomagam i idzie feedowac dalej. obojetnie na jaka linie ma byc ten champion. mysle nad viktorem ale jakos wydaje mi sie ciezki do ogarniecia a wiem ze potrafi bursem z papci wysadzic. nad zedem i yasuo nie mysle bo oni na rankedach zawsze zbanowani. co mozecie mi poradzic?

• 0

Felix
  • 310 postów
  • Srebro V
  • Last active: dziś, 12:24

jak możesz mówić, że mainowałeś Dravena skoro go porzuciłeś przy pierwszej lepszej okazji gdy straciłes skilla? Poza tym nikt Ci nie powie co masz mainowac. Bo tu nie chodzi o to, że masz mainować to co jest silne gdy opanujesz, jakby to powiedzieć? To nie Ty wybierasz maina, to main wybiera Ciebie.

• 4

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 Mar 2017 21:17

Nie słuchaj Felixa tylko bierz Teemo. Jak wiemy nie jest to najpopularniejsza postać, praktycznie niebanowany, jego siła w late jest niezaprzeczalna, na ganki i tak nie masz co liczyć, więc masz spokój z noobami w jungli. Różnorodność buildów, które "działają" na małym szatanie również bardzo zachęca do wybrania właśnie tego championa i zapewnia, że nie znudzi się on tak szybko, a ponadto postać ta nie jest niesamowicie trudna mechanicznie, więc powinieneś dać sobie radę z opanowaniem jej. W zasadzie linia na którą pójdziesz także nie ma znaczenia, bo i tak każdy będzie z góry (zresztą słusznie) zakładał, że trollujesz. Krótko mówiąc jest to postać idealna dla ciebie. Polecam

• 4

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

funkytown
  • 196 postów
  • Brąz I

gralem dravenem od kilka dni jego powstania. i teraz jakos go chce juz porzucic. od tak. 

• 0

Bill
  • 1145 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: dziś, 14:45

Z tego co zauważyłem to xin bardzo wolno się nudzi. I jest bardziej ,,skillowy'' niż mogłoby się wydawać. Niestety zauważyłem też że ma mały potencjał do carrowania jeśli chcesz grać nim pod heala, szybkość ataku i on hity.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

funkytown
  • 196 postów
  • Brąz I

a co sadzicie o oriannie? chyba w mojej 3 grze w zyciu orianna zrobilem pente to moze jakis znak xd. wymasterowana umie pokierowac gierke?

• 0

buk
  • 2 postów
  • Unranked
  • Last active: 14 Nov 2016 00:00

Wymasterowany Trynda pluje każdemu do ryja (stąd też podobieństwo do Dravena), można iść topa lub mida, od biedy na dżunglę. Wbrew pozorom da się nim zajść bardzo wysoko.

• 2

funkytown
  • 196 postów
  • Brąz I

mysle nad orianna i vayne

• 0

Fosiak
  • 885 postów
  • hey
  • EUNE Nick:Dearger
  • Last active: dziś, 12:16

vayne

nie

• 5

edgy_ain.png

KapłanxD
  • 50 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 04 Dec 2016 12:37

Azir Azir Azir Azir Azir Azir Azir

• 0

MisterSatuk
  • 405 postów
  • Srebro IV
  • Last active: wczoraj, 18:31
Co za bez sensowny temat, jak sam nie potrafisz znaleźć to nikt Ci nie pomoże
  • 0

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1325 postów
  • Khada Dejl
  • EUNE Nick:Deelya
  • Last active: dziś, 07:38

*heavy breathing*

GRAJ ROZNYMI POSTACIAMI AZ W KONCU ODNAJDZIESZ TA JEDYNA KTORA POKOCHASZ I KTORA BEDZIE TWOJA TO NAJLEPSZE ROZWIAZANIE I NIKT CI NIE POWIE CO MAINOWAC BO TO JEST Z GLEBI SERCA TAM GDZIES SCHOWANE I TO TY MUSISZ TO ODNALEZC W SOBIE, BO TWOJ MAIN TO TAKA CZASTKA CIEBIE...................

a i tak zostanie yasuo mainem xd

Anivia, bo to najsilniejszy apc w grze. Jak już chcesz szukać postaci to polece od siebie może Talona, spróbuj nim pograć i sprawdź, czy ci pasuje. Jhin też byłby dobrym pomysłem, chociaż coś tam wspominałeś, że nie masz partnera na bota.

Nie mainuj yasuo, zeda, vayne i riven, bo tych raków i tak już jest za dużo, nie chcemy kolejnych... A na hardckora to Azir, mówili, że dostanie jakieś buffy. DXDDX Mainowanie Dariusa też daje profit kappa.

• 1

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

W swym śnie spotkałam anioła.

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

czemu trzymał w rękach zakrwawiony nóż,

wpatrując się w moje tracące ostrość widzenia oczy,

pełne łez, które miały być moimi ostatnimi,

| Galeria | JustEkkoThings | Blog | JustTaliyahThings

"My will is God's desire, and my existence is God's will."

funkytown
  • 196 postów
  • Brąz I

nie no, vayne cos tam potrafie. a anivia jest tak manozerna ze to szok. a talon po reworku cos mi nie pasuje. nie ma juz z E doskoku tylko te skakania przez sciane i to W jest wolniejsze jakies. jest tyle postaci a tak trudny wybor ze to koniec. no dariusem tez cos tam lubie pokarać ale po tym kappa stwierdzam ze nie warto mainowac. powiem tak. umiem kazda postacia cos tam ugrac. ale nie wiem ktora moge wymasterowac bo kazda cos potrafie. a jhin to zanim przeladuje ten pistolet to w teamfighcie juz nie ma go

• 0

Madoy
  • 5 postów
  • Unranked
  • Last active: 17 Nov 2016 21:41

Gość szuka maina na forum, nie no trzymajcie mnie. Czyli co, piszę mainuj Yoricka i będziesz nim grał do porzygu chociaż wcale ci się ta postać nie podoba ? Zresztą widać po twoich postach żeś gimb z brązu. PIS ELO

• 1

funkytown
  • 196 postów
  • Brąz I

heh aktualnie platyna 2 ale dzieki za slowa krytyki

• 0

Iean
  • 42 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 08 Dec 2016 13:57

Pograj trochę tankami wbrew pozorom nie jest tak łatwo coś nimi ugrać taki shen na przykład musi cały czas kontrolować swoją linię i pozostałe żeby móc ultować na czas, j4, zac dają możliwości fajnych playsów i nigdy nie są useless nawet jak przgrasz linie i tak jesteś w stanie coś robić.

• 0

b41ed9840e3f.jpg

„– Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie. – Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skurwysynom!””-Andrzej Sapkowski (z książki Chrzest Ognia)

6.jpg

Wujcio Wojcio
  • 470 postów
  • Srebro III
  • Last active: dziś, 14:18

Serdecznie polecam Siona, szczególnie pod full AD/lethality.

• 0

GG Gragas
  • 3 postów
  • Unranked
  • Last active: 15 Nov 2016 19:48

Ja osobiście polecam full AP Gragasa, tylko w late odpada mocno jeśli mają chociaż 1 tanka kryjącego squishy.

• 0

SoloQsux
  • 48 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 18 Dec 2016 18:31

Orianna, dobrze ograna potrafi wyciągnąć grę ze swoim ultem i pozostałym kitem. Ludzie też często nie potrafią na to grać. W niższych ligach nikt nie obserwuje gdzie pozostawiasz kulkę, w wyższych czasem również, choć tu już ciężej, to jednak można tym wyjść bez problemu do challengera. A skutkiem nieobserwowania - łatwo wyciąga się gierki z Rki. Wymaga trochę praktyki, niektórzy np. totalnie nie potrafią tym ultować ani sami zwracać uwagi gdzie ich kulka, ale wymasterowana działa cuda. A nafeedowana? Dobre kombo i jeśli nie mają tanka to pentakill :D No i co najważniejsze- nie nudzi się aż tak szybko. Np. Nie wyobrażam sobie grania podanym tutaj przez kogoś xinem przez więcej niż 5 gier z rzędu, bo dostałbym do głowy :D

• 0

Bill
  • 1145 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: dziś, 14:45

No i co najważniejsze- nie nudzi się aż tak szybko. Np. Nie wyobrażam sobie grania podanym tutaj przez kogoś xinem przez więcej niż 5 gier z rzędu, bo dostałbym do głowy :D

Nie wiem jak można myśleć że xin zhao nudzi się szybciej niż taka postać jak orianna. (w sumie to ona ma podobnie jak xin, niby prosta mechanika rzucania kulką a tyle możliwości) Umiejętności xin zhao może wydają się nudne i ,,nie skillowe'' ale takie nie są, jest wręcz przeciwnie. Jestem osobą której większość postaci nudzi po najwyżej kilku grach. (dla mnie np. taki yasuo, zed czy jax są strasznie nudni)

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych