Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Nowy Klient/Launcher

2 odpowiedzi w tym temacie
Sharkmen
  • Członkowie społeczności
  • 8 postów
  • Unranked
  • Last active: 09 lis 2016 14:33

Na stronie lola pisało że przy włączaniu wyskoczy mi komunikat o nowym launcherze/kliencie a nic nie mam, o co chodzi? 

• 0

arratres
  • 34 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 11 sty 2017 18:58

Na stronie lola pisało że przy włączaniu wyskoczy mi komunikat o nowym launcherze/kliencie a nic nie mam, o co chodzi? 

Na stronie lola było napisane, że klient niebawem przejdzie do otwartych beta testów i właśnie wtedy pojawi się powiadomienie z zapytaniem o przejście na nowszą wersję. Nie podano oficjalnej daty (nie musiała zbiegać się z patchem 6.22). Prawdopodobnie jest to kwestia tygodni

• 0

Finito
  • 368 postów
  • Srebro IV
  • EUNE Nick:Fíníto
  • Last active: 03 kwi 2017 07:31
Powiadomienia brak, ale nowy launcher już można pobrać. Choć nie warto o ile nie jest się bardzo ciekawym, kupa błędów, paskudna optymalizacja, mniej funkcji
  • 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych