Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Liga How2Win #3 - Zapisy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
58 odpowiedzi w tym temacie
Kaadzik
  • How2Win
  • 254 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: dziś, 14:38

Temat ten służy do zapisania się do turnieju. Jeśli masz jakieś pytania w sprawie Ligi, zadaj je w odpowiednim temacie do dyskusji - tutaj.

Przed zapisaniem się należy koniecznie przeczytać regulamin Ligi How2Win #3. Zgłoszenia od osób, które nie posiadają konta na forum z napisanymi przynajmniej 5 konkretnymi postami nie będą brane pod uwagę.

Zgłoszenia należy wysyłać w odpowiedziach do tego tematu zgodnie z podanym poniżej wzorem:

Nick:
Dywizja:
Odpowiedź na pytanie kontrolne:
Pytanie alternatywne:
Zapoznałem/am się z regulaminem turnieju i zobowiązuję się do przestrzegania go na każdym etapie rozgrywek.

Pytanie kontrolne:
- Którą z umiejętności (pasyw, Q, W, E, R) dowolnej postaci League of Legends chciałbyś posiadać w prawdziwym życiu i dlaczego?
Pytanie alternatywne:
- Jaka jest instrukcja obsługi banana?

Do swoich postów możecie dopisać preferowane role i trenera, do jakiego chcielibyście trafić, lecz nie gwarantujemy, że będziemy się tym jakkolwiek kierowali.

A oto lista kapitanów w tej edycji:

Achmed - Najbardziej wystrzałowy kapitan z całej ósemki. Dawno temu, w wyniku średnio udanego eksperymentu naukowego, pozbawił się wszelkich szans na zwycięstwo w konkursie piękności oraz włosów na głowie. Jego wybuchowy temperament niejednokrotnie zawstydzał samego Ziggsa, a bombowe taktyki mają w teorii zaprowadzić jego drużynę do zwycięstwa. Wprawiony w organizacji turniejów dla How2Win, chce pokazać, że umie je także wygrywać.

Euphranor - Z wystrzałowością prawie dorównuje Achmedowi, lecz jego specjalnością jest strzelanie prosto w głowę niczym Caitlyn swoją superumiejętnością. Główny redaktor działu CS:GO i fanatyk noży nie ustępuje jednak nikomu w swoich zdolnościach na Polach Sprawiedliwości i w wolnych chwilach między rushowaniem B, praktyczną nauką rosyjskiego i otwieraniem skrzynek przygotowuje plan podboju Runterry.

Gord0n - Spośród wszystkich trenerów, on jako jedyny zajmuje się tym już od pierwszej edycji. Najpierw w półfinale, potem w finale, teraz celuje tylko w najwyższe miejsce na podium. Na stronie zajmuje się opieką nad działem newsów, a prywatnie marudzeniem i utwierdzaniem innych, że to on ma zawsze rację. Mimo twardej skorupy, w środku jest tak naprawdę delikatną duszyczką oglądającą My Little Pony.

Hansen - Pomimo bycia najnowszym narybkiem w redakcji, szybko się zaaklimatyzował i już szykuje się na podbój świata. Lekcje dotyczące swojego ukochanego Veigara brał wprost od wschodnich mnichów z zakonu Rei i tę wiedzę z pewnością będzie chciał wykorzystać w praktyce, udowadniając innym, że rzeczywiście jest złem oraz zmieniając ich śmiech w nieskończoną rozpacz.

MicroAce - W wiedzy o e-sporcie prawie dorównuje Kaadzikowi, więc został mianowany na przełożonego tego działu w strukturach How2Win. Od tego czasu dzielnie i cierpliwie analizuje wszystkie ważne mecze, co, mimo wszelkich starań i nieskończonej wiary w Renegades, pozwoliło mu jak dotąd uniknąć ostatniego miejsca w Fantasy LCS. W Lidze, po skończeniu swoich wykładów o szacunku wobec wszystkich, nawet najbardziej znienawidzonych wrogów czy streamerów, chce pokazać, z jakiej ulepiony jest gliny.

Radomi - Tak, to on. Ten, który za odpowiednią opłatą dostarcza koreańskim mistrzom informacje o najlepszych pickach wprost ze swoich Tier List. Obecnie ukryty pod przykrywką newsmana, tworzy te arcydzieła, by mydlić oczy przeciwnikom. Prywatnie koneser wszelkich bohaterów wsparcia, rodowity mieszkaniec Radomia, a na domiar złego (wraz z Gord0nem) zagorzały fan Clown9.

Snakersid - Naprawdę stara się być najlepszym, jak nigdy dotąd nikt. Choćby dżunglę miał przemierzyć wzdłuż i wszerz, odnajdzie wszystkie buffy. Wszystkie techniki, jakie pragnie wykorzystać, nabył, oglądając gry profesjonalistów podczas niewolniczej ciężkiej pracy w e-sporcie (choć chodzą słuchy, że to oni nabyli je od niego). Jedno jest pewne - jeśli usłyszysz w lesie jego śpiew, nie oczekuj niczego dobrego i bierz nogi za pas!

Shiro - Jako jeden z nielicznych postanowił dzielnie kontynuować dziedzictwo triumfatora poprzedniej edycji turnieju, a przynajmniej w zakresie oglądania zbyt dużych ilości anime. W życiu, którego przez mangę pozostaje mu już niewiele, zajmuje się pisaniem - na portalu artykułów, a na Summoner’s Rift obelg na czołach zmasakrowanych jego karabinem maszynowym rywali (oczywiście katakaną). Jest również niepoprawnym optymistą, co pokazuje poprzez nieograniczoną wiarę w wygranie Worldsów przez Fnatic. Z podobnym nastawieniem zamierza ruszyć na czyhających na jego drodze przeciwników.

Zapisy potrwają do 27.11.16r.

• 6
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Antroy
  • Członkowie społeczności
  • 78 postów
  • Brąz III
  • Last active: 31 Oct 2016 19:41

Nick : Antroy

Dywizja : s2

Naturalnie w rachubę wchodziły tylko 2 umiejętnośći. Jedną z nich był hiperkinetyczny odwracacz pozycji a drugą pomarańcza gangplanka,jednak po długich przemyśleniach zdecydowałem się postawić na pomarańcze gangplanka gdyż(i przytoczę tu cytat) "Got hit by car?Eat an orange, be K"

Zapoznałem/am się z regulaminem turnieju i zobowiązuję się do przestrzegania go na każdym etapie rozgrywek.

Preferowana pozycja jungle>mid/top/adc.

• 1

Gentleman Bulbasaur
  • 404 postów
  • Virtuti Bulbasauri
  • Last active: 12 Mar 2017 23:58

Nick: Anemostat
Dywizja: Gold 5
Odpowiedź na pytanie kontrolne
wybrałbym Q alistara  i bym mówił do randomowych ludzi na ulicy na okrągło

Pytanie alternatywne: Serio banan? TRIGGERED. Najlepsza jaką znalazłem  

Spoiler

I teraz od siebie

1. Gram Top/Jungle 

2. Jestem otwarty na różne opcje co do kapitana a pratycznie niewyczuwalnym wskazaniem na Gordona

3."W głowę" do PASYW Cait a nie ult. Do poprawki  

4.Antroy ubiegł mnie co do W GP więc nie będe powtarzać 

• 0

5f37debdd7410.png

FeederAkaAfker
  • 1 postów
  • Unranked
  • Last active: 01 Nov 2016 10:14

Nick: Prinson600
Dywizja: Diamond IV

Chciałbym posiadać ultimate Zileana, mogłoby to być bardzo ciekawym doświadczeniem :D

• 0

Blué
  • 25 postów
  • Brąz V
  • Last active: 16 Jan 2017 22:32

Nick: Expect

Dywizja: Obecnie Platyna III

Odpowiedź na pytanie kontrolne: To oczywiste! Chciałbym mieć R Ekko, aby móc cofnąć się w czasie (ale więcej niż 4 sekundy xD). Jakbym się cofnął to bym poszedł do lotto wygrać miliony i nie musiałbym już oczekiwać na wypłatę dla kilku RP  :D

Pytanie Alternatywne: Instrukcja obsługi banana? Na to pytanie odpowie wam Soraka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I parę rzeczy ode mnie: Gram topa/jungle/mid i jeśli się uda to najchętniej poszedłbym do MicroAce'a albo Gordona  :) 

• 0

Yakuza
  • 5 postów
  • Unranked
  • Last active: 12 Mar 2017 23:32

Nick : Yàkuzà

Dywizja: D5

Pytanie kontrolne : Skillset Ekko. Powiesz coś głupiego do dziewczyny i cofasz czas o 4 sekundy. Coś pięknego.

Pytanie alternatywne : Ciągniesz za łodygę, zjadasz środek, wyrzucasz śmiercionośną czarną część razem ze skórką.

Przeczytałem regulamin i będę go przestrzegać 

Zgodnie z tradycją chciałbym do drużyny Gordona. Tym razem musimy wygrać.

• 1

Felix
  • 310 postów
  • Srebro V
  • Last active: dziś, 12:24

Nick: PMP
Dywizja: g4/g5 jak rok temu. xD
Odpowiedź na pytanie kontrolne: w Azira. Fajnie byłoby mieć podwładnych, no i moje ego by urosło tak bardzo.

@preferuję top/supp

• 0

ghostekmen1
  • 5 postów
  • Unranked
  • Last active: 04 Dec 2016 11:54

Nick : KoxWielki

Dywizja : Diament V

Odpowiedź na pytanie kontrolne

Chciałbym mieć Happy Hour, ponieważ odzyskiwanie zdrowia po wypiciu trunku to trochę takie perpetuum mobile ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

• 1

StAnger
  • 5 postów
  • Unranked
  • Last active: 03 Nov 2016 18:41
Nick: Miettekk
Dywizja: p1
Odpowiedz: to proste, e Barda. Kto by nie chciał odbyć magicznej podróży???

Zapoznałem się z regulaminem i zobowiązuję się do przestrzegania go.
Gram na pozycjach jungler, top, mid.

Instrukcja obsługi banana? Nie wiem, ale się domyślam.
  • 0

Ilidan-Miku
  • 399 postów
  • Ili
  • Last active: dziś, 14:09
Ważna sprawa. 5 postów jest wymogiem, dla wszystkich którzy chcą brać udział w lidze.
  • 0

sL5Cvi7.jpg

Już nigdy nie ujrzysz mego uśmiechu...

Pozwól mi odejść, tak będzie lepiej

Bo tylko tego pragnę, tego chcę...

Twej przyjaźni, bo miłość umiera

Xaron
  • 112 postów
  • Brąz II
  • Last active: 14 Mar 2017 15:07

Nick: Vaphor
Dywizja: Na East Unranked (ale zanim skończą się zapisy postaram się rozegrać parę rankedów więc mogę tą informację jeszcze zedytować), więc można sugerować się moją dywizją na West: Gold V. Chyba że koniecznie potrzeba na East to w zeszłym sezonie zakończyłem na Gold I jakoś jeśli ta informacja coś pomoże.
Odpowiedź na pytanie kontrolne: R Ryze'a / Shena - Teleportacja w dowolne miejsce chyba ułatwiłaby życie każdemu  ;)
Pytanie alternatywne: Ja nie wiem ale ludzie main'ujący Sorake pewnie wiedzą.
Zapoznałem się z regulaminem turnieju i zobowiązuję się do przestrzegania go na każdym etapie rozgrywek.

Preferowane role: MID, Supp (dokładnie w tej kolejności) ewentualnie top, adc (też w tej kolejności), wolałbym nie grać Jungli (przynajmniej dla dobra teamu:) ).

@EDIT
Rozegralem placementy na eascie więc moja aktualna dywizja do Plat V. 9-1 easy^^

• 0
Dołączona grafika

Laionik
  • 8 postów
  • Unranked
  • Last active: 04 Nov 2016 15:23

Nick: Laionik
Dywizja: G3 (nie gram ranków od kilku miesięcy)
Odpowiedź na pytanie kontrolne: W - Gragas. Kurde... napić się piwa, być silniejszym i się leczyć? Każdy facet tego chce (wypić lub się leczyć ;p) a tak wciąż musimy udowadniać kobietom, że piwo dobrze działa na nerki, że hamerykańscy naukowcy udowodnili, że piwo jest zdrowsze niż woda itd
Pytanie alternatywne: Wukonga by trzeba było zapytać... To Małpy a nie Soraka najlepiej wiedzą jak obsługiwać banany

Pozycja TOP/MID/SUPP (najlepiej to pierwsze ;))

• 0

Tam gdzie gra Lech! Tam wszyscy jedziemy!...

Command DDOS
  • 20 postów
  • Brąz V
  • Last active: 27 Feb 2017 00:22

Nick: Command DDOS
Dywizja: Platyna 2
Odpowiedź na pytanie kontrolne: To byłoby pewnie Q Gnara :) rzucanie bumerangiem jest po prostu fajne :D a podczas wkurzenia Kamorem :)
Pytanie alternatywne: Dobywasz Banan do ręki 

Sprawdzasz swoją płeć 

Mężczyzna: bez obaw obiera banana i wkłada go do jamy ustnej w celu zjedzenia

Kobieta: rozgląda się czy nie ma gapiów po czym wykonuje czynności mężczyzny, choć podobno niektóre mają inne zastosowanie dla bananów.

preferowane pozycje: top>adc>support>mid , na jungli nikt mnie widzieć nie chce :)

• 0

IEatYourSalad
  • 19 postów
  • Brąz V
  • Last active: 14 Nov 2016 15:19

Nick: SCG Salad
Dywizja: Platinum V (jeszcze w tym sezonie powalcze)
Odpowiedź na pytanie kontrolne: Myślałem nad czymś bardziej ambitnym, ale nie, wybieram E Ahri(charm) [I'm so lonely please no hate]
Pytanie alternatywne: Znajdź banana, weź banana w ręke, zauważ że jest bardzo żółty jeśli nie jest to chwyciłeś ogórka, znajdź nóż(najlepiej ostry), nożem przetnij końcówke z ogonkiem ale nie do końca - tak żeby jedna warstwa skórki trzymała się z tym ogonkiem, teraz bierzesz ten półobcięty ogonek i ciągniesz wzdłuż banana i bezwysiłkowo banan magicznie jest obrany, przystępujemy do spożycia

Tak było.

Coś poza tym:

Gram topa, dam radę mida/adc*, ostatecznie las, Jestem raczej solidny, na topie nie mam problemów innych niż bycie campionym przez cały przeciwny team, moim mainem jest Urgot.

* - a to sie kiedyś ewentualny kapitan/drużyna dowie o co chodzi z tą gwiazdką jeśli zapytają

• 1

Transire
  • 881 postów
  • Miszcz Bajta
  • Last active: 20 Mar 2017 15:32
Nick: BlackPerfum
Dywizja: Diamond V na EUNE
Odpowiedź na pytanie kontrolne: Ripostę Fiory... a nie ja już jestem w nią wyposażony, to może Ultimate Shaco lub Passyw Evelynn

Mogę grać na każdej pozycji, aczkolwiek nie wymagajcie ode mnie niczego na adc, najlepiej mi idzie na jungli, potem top/supp, mid.
  • 0

Spoiler

Snîgønas
  • 1521 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: dziś, 13:32

Nick: ProGraczWlolaPL 

Dywizja: G5, głównie Top/Adc, ale w sumie zagram wszędzie oprócz suppa.

Odpowiedź na pytanie kontrolne: Talonie! Wybieram Cię i skilla Twego znajdującego się pod E! Nauczaj mnie miszczu jak skakać po wszystkim!

Pytanie alternatywne:  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedna mała prośba. Chcę być w teamie z Ilidanem. :v

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

ReConnet531
  • 6 postów
  • Unranked
  • Last active: 03 Nov 2016 22:58

Nick: ReConnet
Dywizja: Balansuje na granicy P1/D5 Najlepiej czuję się na jungli ponieważ mogę kontrolować mapę a w tym jestem dość dobry.
Odpowiedź na pytanie kontrolne: Zawsze marzyłem o "ultimacie" Siona.Bardzo lubię pociągi
Pytanie alternatywne  : Trzeba włożyć go do buzi  :lol: ale oczywiście pierw go rozpakować  -_-

• 0

Yasuro
  • 13 postów
  • Brąz V
  • Last active: 02 Dec 2016 19:51

Nie byłem w stu procentach przekonany co do zapisywania się, ale w sumie, czemu nie.

Nick : ImaJhinYourDeath

Dywizja: Plat III

Odpowiedź na pytanie kontrolne: Bezapelacyjnie ultimate Ekko. Mógłbym cofnąć czas jeśli chodzi o wiele moich błędów, szczególnie że bardzo często najpierw robię, potem myślę. No i można by "przypadkiem" sprawdzać jaką koleżanka ma miseczkę, zawsze to pewniejsza informacja, gdy sprawdzisz manualnie ;)

Pytanie alternatywne: Najlepiej zjeść z dużą ilością śmietany. Ale odradzam przy tym obecność osoby trzeciej. Później się z tego nie wytłumaczycie. Serio.

A tak dodatkowo mogę napisać, że głównie grywam Mid/ADC, ale mogę grać na każdej roli oprócz Supporta, na którym uważam że prezentuje ciut mniejszy poziom niż na innych rolach. Po prostu chce być stabilnym członkiem drużyny, a nie jej dopełniaczem. A kapitan do którego odgórnie chciałbym się dostać to oczywiście Gord0n :>

• 0

tumblr_inline_nv5rtvLFtJ1qbjnvs_500.png

Nah. i don't...

Kala
  • 5 postów
  • Unranked
  • Last active: 29 Dec 2016 11:31

Nick: KalatriaHighborn

Dywizja: Gold 4 ( http://eune.op.gg/su...alatriaHighborn )

Odpowiedź: Chciałbym posiadać umiejętność ultimate Shena. Pomaga osobie zagrożonej, a ponadto potrafi się teleportować w wybrane miejsce. Spełniłbym w ten sposób swoje sny z dzieciństwa. Swoją drogą wciąż nie ustaję w poszukiwaniach możliwości teleportacji na poziomie fizycznym. Choć ultimate Ekko wydaje się równie atrakcyjny. 

Alternatywne: Bierzesz banana do ręki, jedną ręką przytrzymujesz za jeden koniec, a drugą pociągasz za wystający ogonek i pokolei obierasz ze skóry. Swoją drogą bardzo dobry owoc. ^^
art_113640357757f50adc95ce0.jpg 

Preferowana rola: support / mid (postacie: zyra, nami, karma)

Z powyższej listy i opisu preferuję trenera  Snakersid (ze względu na dążenie do bycia najlepszym), oraz MickoAce (ponieważ również bardzo lubię analizować spotkania e-sportowe na polach sprawiedliwości i staram się wyciągnąć jak najwięcej wniosków).

Zapoznałem się z regulaminem turnieju i zobowiązuję się do przestrzegania go na każdym etapie rozgrywek.

large.gif

• 0

Hitmanek13
  • 5 postów
  • Unranked
  • Last active: 30 Nov 2016 22:14

Nick: Hitmanowy13
Dywizja: Platyna 5
Odpowiedz: W/R zeda, bo kto by nie chcial kontrolować swojego cienia? :D
Preferowana rola: mid/top

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych