Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Liga How2Win #3 - Regulamin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu
K.A.A.D.
  • How2Win
  • 258 postów
  • Seria do srebra
  • Skąd:ja mam to wiedzieć?
  • Last active: 11 gru 2017 19:35
  • Joined: 11 kwi 2015

Regulamin Ligi How2Win #3


Administratorzy turnieju: Kaadzik, MaxBurnHeart

1. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie w czasie trwania turnieju.

2. W przypadku złamania którejkolwiek z zasad przez uczestnika czy trenera, zostanie on ukarany w zależności od rodzaju przewinienia. Nieznajomość regulaminu lub jego fragmentów nie zwalnia z ich przestrzegania.

3. Liga How2Win #3 będzie odbywać się na serwerze EUNE. Faza grupowa rozpocznie się 02.12.16 i będzie trwać aż do 08.01.17, lecz jeśli wszystkie mecze zostaną zakończone wcześniej, okres ten ulegnie skróceniu. Terminy fazy pucharowej zostaną ogłoszone po zakończeniu rozgrywek w grupach.

4. Zapisy potrwają od 31.10 przez 4 tygodnie, aż do 27.11.16 i będą odbywać się w odpowiednim temacie naszego forum.

5. Rozgrywki będą prowadzone między 7 ekipami w jednej grupie, gdzie powinny rozegrać jeden pojedynek każda z każdą w formacie BO1. Po zakończeniu fazy grupowej, do następnego etapu przejdzie 6 zespołów, z czego dwa pierwsze uzyskają slot w półfinale, a pozostałe cztery zawalczą w ćwierćfinałach. O tym, kto zagra z kim, zadecyduje kolejność w tabeli.

 

6. O wyborze strony podczas gry decyduje rzut monetą lub pojedynek 1v1 między wytypowanymi przez drużyny zawodnikami, z wykluczeniem tych o najwyższej dywizji w danym zespole. Zasady: Howling Abyss, do zdobycia pierwszego zabójstwa, zniszczonej wieży lub 100 minionów.

7. Podczas trwania fazy grupowej drużyny same ustalają między sobą terminy spotkań, więc to od nich zależy kiedy i ile meczów uda im się zakończyć.

8. O kolejności w klasyfikacji decyduje liczba zwycięstw i liczba rozegranych meczów. W przypadku remisu kluczowym czynnikiem będzie bilans bezpośredni między teamami, a jeżeli do tej potyczki nie doszło, spór zostanie rozstrzygnięty na tej samej zasadzie, co wybór stron przed meczem.

9. Faza pucharowa będzie rozgrywana w formacie BO3 i w całości streamowana i komentowania na żywo na stronie głównej How2Win oraz kanale www.twitch.tv/kaadzik, a skróty meczów znajdą się na kanale www.youtube.com/c/kaadzik. Biorąc udział w Lidze, jednocześnie wyrażasz na to zgodę. Stronę w fazie pucharowej pierwszy wybiera zespół o wyższej pozycji w tabeli.

10. Każda osoba, która pragnie się zapisać do turnieju musi:
- posiadać konto na forum z przynajmniej pięcioma napisanymi postami,
- zaznajomić się z regulaminem,
- wyrazić chęć udziału w odpowiednim temacie na forum, podając swój nick i odpowiadając na pytanie kontrolne

11. Spośród chętnych administracja turnieju przydzieli każdemu kapitanowi 5 zawodników. Brane będą pod uwagę przede wszystkim odpowiedzi na pytania oraz zachowanie balansu między stworzonymi zespołami.

12. Każda z drużyn składać się będzie z sześciu osób, w tym kapitana. W związku z tym, każdy z członków zespołu (wyłączając kapitana) ma obowiązek rozegrać przynajmniej 3 mecze w fazie grupowej. W szczególnych przypadkach możemy zezwolić na inne rozwiązanie, lecz jedynie za przyzwoleniem poszkodowanych przez nie graczy.

13. Osoby niewybrane do żadnego zespołu po zapisach będą mogły dołączyć do specjalnie przygotowanego klubu w kliencie LoL-a, z którego będą brani priorytetowo jako zmiennicy do innych drużyn w przypadku absencji jednego z zawodników (jeśli w klubie nie uda się znaleźć pasującej osoby, wtedy dozwolone jest branie subów "z zewnątrz").

14. Każdy mecz w fazie grupowej musi być rozegrany przy obecności jednego z wybranych przez administratorów sędziów i to on będzie rozstrzygał wszelkie spory podczas meczu lub kontaktował się z jednym z administratorów, jeśli uzna to za stosowne.

15. Jeżeli przed rozegraniem spotkania zostanie wprowadzony zmiennik, drużyna przeciwna może się na niego nie zgodzić, lecz musi mieć do tego konkretny powód. Gdy sędzia uzna, że drużyna celowo utrudnia grę rywalom, może, mimo braku zgody, dopuścić suba do meczu.

16. Każda drużyna może spóźnić się na umówiony mecz maksymalnie 10 minut, a jeśli po tym czasie w grze znajduje się przynajmniej 2 jej członków, mają oni kolejne 20 na skompletowanie reszty zawodników i/lub wprowadzenie zmienników. Jeżeli nastąpi sytuacja wyjątkowa, administracja może rozstrzygnąć ją w inny sposób.

17. Gdy zostaje wprowadzony zmiennik, po zaakceptowaniu go oponentom przysługuje dodatkowe 10 minut na przygotowanie się, zmianę taktyki, picków itp.

 

18. W przypadku sytuacji nieopisanych w regulaminie, decyzje podejmuje administracja i jej zdanie jest wówczas niepodważalne.

 

Jeżeli któryś z punktów regulaminu jest dla Ciebie niejasny, prosimy jak najszybciej napisać o tym w temacie o dyskusji - tutaj - aby uniknąć wszelkiego rodzaju nieporozumień i nieprzyjemności, a my postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.


  • 6
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych