Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Doberman - Support Montages

6 odpowiedzi w tym temacie
doberman
  • Członkowie społeczności
  • 10 postów
  • Brąz V
  • Last active: 10 lis 2017 14:59

Cześć. Chciałbym podzielić się z Wami moim tegorocznym support montage'm: The Beauty Of Supporting. Film zawiera głównie akcje Thresha i Morgany (których mainuje), ale nie tylko. W zeszłym roku wrzucałem pare filmików, a w tym roku zdecydowałem się na jeden dłuższy montage. Wszystkie akcje pochodzą z rozegranych tego lata gier rankingowych na EUW i EUNE (platyna/diamond elo). Moje konta:
EUW https://euw.op.gg/su...elineDionPrayer

Zachęcam do oglądania. Film w poście poniżej, gdyż jest to temat z zeszłego roku - edytowałem wstęp oraz usunąłem poprzednie posty (jednak stare montage można dalej znaleźć na kanale)

Co jakiś czas wrzucam też nowe filmiki, zachęcam do oglądania.

• 2

Xeerix
  • 188 postów
  • Brąz I
  • Last active: 07 maj 2017 19:13

Ten pies nie wskazuje na to że jest to montage, fajnie jakbyś dodał tam jakiś motyw z lola :) Mogę wiedzieć na jakiej podstawie określasz się najlepszym diax supportem w europie?

• 1

doberman
  • 10 postów
  • Brąz V

• 0

doberman
  • 10 postów
  • Brąz V

Halo, halo! Chcecie zobaczyć jak radzi sobie Annie na supportcie w obecnym sezonie w elo hell (D5)? Zapraszam do oglądania kolejnego filmu.

• 0

doberman
  • 10 postów
  • Brąz V

Ten montage kosztował mnie sporo nerwów. Granie Ryze'm na supporcie zdecydowanie nie jest akceptowalne przez większość graczy. Akcje nie są wybitne, chciałem przede wsystkim pokazać tylko że można grać Ryzem na supporcie i robić to z powodzeniem (62% win ratio, diamond 5 EUW). Zapraszam do oglądanie i zluzowania majtów jeżeli ktoś pickuje na supporta Ryze :D

• 0

doberman
  • 10 postów
  • Brąz V
Kolejny film, tym razem w luźniejszej wersji. 

• 1

Annie z brązowego wzgórza
  • 188 postów
  • Brąz I
  • Last active: 12 gru 2017 21:01

Kojarzy mi się z tym: 

evil_lux_by_natalietran1411-dbgwf0l.jpg

nie no, ogółem spoko montage, chociaż z tą muzyką wydaje mi się że ściągane od Kshaway, no i trochę po 3 minutach jakoś tak troszku nudno się zrobiło :|

• 1

iO6sIwS.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych