Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Problem z logowaniem !!

3 odpowiedzi w tym temacie
balticbus
  • Członkowie społeczności
  • 22 postów
  • Brąz V
  • Last active: 04 gru 2016 18:24

Witam , a więc problem jest następujący

po wygranym meczy , wyszedłem z gry  pomijając statystki , jednak gra zlagowała się i karze logować się do gry ponownie bo niby nie została zakończona , więc loguje się ... gra sie ładuje spowrotem , ale wyskakuje tym razem komunikat odnosnie błędu gry i karze sie ponownie połączyć ... niestety bez efektu

wiem ze na EUNE jest problem ze statystykami na koniec meczu , ale ja nie mogę w dalszym ciągu wejść do menu ?

jakies sugestie/

• 0

Nigirium Ignis
  • 1 postów
  • Unranked
  • Last active: 03 paź 2016 21:19

Witam. Mam identyczny problem, lecz niestety w moim przypadku(Zapewne w twoim także) żadna próba rozwiązania nic nie dała, więc niestety pozostaje nam cierpliwie czekać i najwyraźniej to jest jedyne rozwiązanie. :|

• 0

Janiś
  • 113 postów
  • Seventy again
  • Last active: wczoraj, 23:58

Czekajcie i tyle, problemy z serwerem, pograjcie sobie na WEŚCIE chwile jak macie kontka, tam chyba jest all ok.

• 1

Bill
  • 1 183 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: wczoraj, 15:17

Wszyscy mają teraz problem z logowaniem na nowego clienta? ,,Wystąpił nieoczekiwany błąd'' Na każdym koncie tak mam. Włączyłem naprawę tego clienta. Czekam na rezultaty.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych