Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Jakich znacie wartościowych twórców na yt?

11 odpowiedzi w tym temacie
MisterSatuk
  • Członkowie społeczności
  • 405 postów
  • Srebro IV
  • Last active: wczoraj, 18:31
Szukam kogoś kto daje jakieś sztuczki ciekawe, pokazuje najnowsze wybryki mety, ciekawe zagrania i ogólnie uczy.
Dziękuję bardzo za Nervariena, którego kanał jest skierowany do ludzi sprzed 30 lvla.
Tak samo nie chce jakiegoś gownianego redmercy, którego content polega na zagraniu easy gry i nadaniu tytułu filmu X IS BROKEN.NEW JUNGLE OP CHAMP!
Liczę też na ciekawą dyskusję na temat twórców Lola na yt.
  • 0

Finito
  • 368 postów
  • Srebro IV
  • EUNE Nick:Fíníto
  • Last active: dziś, 10:44
Redmercy akurat spoko jest. Może nie tyle jego wszystkie filmy, ale dobra jest jego seria Journey to Master, gdzie grając praktycznie tylko kilkoma champami pokazuje masę tricków nań.
Spoko content robi też Jeremy "Gaming Curios", może troche sypie aż nazbyt oczywistymi faktami, ale i często powie o czymś mniej znanym, a związanym z metą.
Najczęściej jednak oglądam 2 kanały: Tekk oraz Lol Highlights. Szczególnie na tym drugim codziennie są zamieszczane dziesiątki, jak nie setki pełnych gameplay'ów graczy high elo z całego świata.
A z polskiego mainstreamowego nurtu najlepszą zawartość ma Kubon, w jego poradnikach jest wszystko. Niezły też jest Next Level Fizz.
Warto też szukać kanałów pod kątem konkretnego champa. Jak Szako to tylko Insanity. Singedowy content ma Singed420 itp.
  • 0

Jan Rengar Drugi
  • 913 postów
  • Ten typ co gra kotem
  • EUNE Nick:Dforak
  • Last active: 20 Jan 2017 23:54

https://www.youtube....wvgrYZ_SrON96KA

Jak Szako to tylko Insanity.

kappa.png

• 0

Piekarz Ciastkarz
  • 493 postów
  • Srebro III
  • Last active: dziś, 11:11

Pants are Dragon i jego Challenger to rank 1 wydaje się być dobrą serią. Co prawda, po iluś tam odcinkach niektóre rzeczy zaczynają się powtarzać, ale wciąż są to porady od Challa bez życia i z azjatyckimi korzeniami. W swoich filmach skupia się głównie na tym, co zrobił źle, no bo wiadomo - to z porażek płynie nauka.

• 1

tXTtIqw.png

MisterSatuk
  • 405 postów
  • Srebro IV

Redmercy akurat spoko jest. Może nie tyle jego wszystkie filmy, ale dobra jest jego seria Journey to Master, gdzie grając praktycznie tylko kilkoma champami pokazuje masę tricków nań.
Spoko content robi też Jeremy "Gaming Curios", może troche sypie aż nazbyt oczywistymi faktami, ale i często powie o czymś mniej znanym, a związanym z metą.
Najczęściej jednak oglądam 2 kanały: Tekk oraz Lol Highlights. Szczególnie na tym drugim codziennie są zamieszczane dziesiątki, jak nie setki pełnych gameplay'ów graczy high elo z całego świata.
A z polskiego mainstreamowego nurtu najlepszą zawartość ma Kubon, w jego poradnikach jest wszystko. Niezły też jest Next Level Fizz.
Warto też szukać kanałów pod kątem konkretnego champa. Jak Szako to tylko Insanity. Singedowy content ma Singed420 itp.

Sprawdziłem te Journey to Master i to jest tylko gameplay - żałosny content pod 12 latków, które przecież nawbijają Ci subów i viewsów.

Jeremy ma kilka fajnych filmików, reszta tak jak up.

Tekk i LoL higlights to konkretny match up - ja takich rzeczy nie lubie, wole się ogólnie rozwijać niż grać na pamięć.Nic nie widzę w tych 2 polskich ciekawego.Champow tez nie chce konkretnych bo gram wszystkim po trochu teraz.

Plejsy Riven i Rengarem, no nie wiem co to za nauka ;c.

Pants are Dragon i jego Challenger to rank 1 wydaje się być dobrą serią. Co prawda, po iluś tam odcinkach niektóre rzeczy zaczynają się powtarzać, ale wciąż są to porady od Challa bez życia i z azjatyckimi korzeniami. W swoich filmach skupia się głównie na tym, co zrobił źle, no bo wiadomo - to z porażek płynie nauka.

No nie oglądałem tej serii, nawet ciekawa, czegoś podobnego szukam, ale to ciągle nie to.

Ogólnie Pants kiedyś robił bardzo dobry content i wtedy właśnie był idealny dla mnie, teraz robi gówno wzorując się na redmercy, żeby więcej hajsu zarobić.

Dzięki wszystkim za sugestie ;c.

• 0

Jan Rengar Drugi
  • 913 postów
  • Ten typ co gra kotem
  • EUNE Nick:Dforak
  • Last active: 20 Jan 2017 23:54

Cofnij się 30-40 filmów wstecz do dostaniesz ponumerowane gry z nazwą patcha, każda z komentarzem i tłumaczeniem co robi i dlaczego.

• 0

Duffcio
  • 340 postów
  • Srebro V
  • Last active: 15 Feb 2017 19:41

Osobiście polecam Phylol -> https://www.youtube....Phylol/featured

Z ciekawszych to jeszcze, foxdropLoL ->https://www.youtube....ropLoL/featured

• 1

My+name+say_54a04d_4506328.gif

aLittle mouse
  • 922 postów
  • Złoto V
  • Last active: dziś, 13:10

Co do Irelii polecam IreliaCarriesU. Kanał na YT: https://www.youtube....er/CarryMe2Plat, Twitch: https://www.twitch.tv/ireliacarriesu, jakieś Twittery czy poradniki sobie znajdziesz. Omawia zmiany w Irelii po patchu, daje lane'ning vs coś (nie stompy), pokazuje tricki itp., ogólnie bardzo konkretna osoba, tylko ma jakieś problemy psychiczne i chce popełnić samobójstwo od czasu do czasu, bez kappy. 

Albo ja jakbym poradnik do czegoś jebnął, hehe.

• 1

Outlaw
  • 361 postów
  • Srebro IV
  • Last active: 11 Feb 2017 21:49

Ode mnie -->https://www.youtube....1bTFMhquCKt3ngA--> replaysy najlepszych, z których można sporo zobaczyć + co jakiś czas najlepsze highlightsy.

Tekk i IcU jak najbardziej.

SickMotion jest jeszcze fajny jeśli chodzi o top lane, ograny, ogadany, też omawia patche, zmiany itp, zawsze fajnie mówi co robi i co ma zamiar, też idzie się nauczyć. Z tego co wiem to jego konik też właśnie Irelka.

A jeśli chodzi o "Szako", to tylko Shaclone, gdzie jest pokazane jak naprawdę Shaco powinno się grać i ile można z niego wycisnąć.

• 0

KLEEEEEEEEEEEEEEEEED!!!

Nah, just Kled.

-- Kled.

MisterSatuk
  • 405 postów
  • Srebro IV

.Tekk i LoL higlights to konkretny match up - ja takich rzeczy nie lubie, wole się ogólnie rozwijać niż grać na pamięć.Nic nie widzę w tych 2 polskich ciekawego.Champow tez nie chce konkretnych bo gram wszystkim po trochu teraz.

Mimo wszystko dzięki za propozycje ;v.

• 0

MasterAnimit
  • 71 postów
  • Brąz III
  • Last active: 01 Mar 2017 23:58

Jeremy ma kilka fajnych filmików, reszta tak jak up.

Nigdy bym nie powiedział, że Jeremy tworzy typowo poradnikowy content... Siłą jego kanału są filmy bardziaj "w tematyce LoLa" niż gameplay'e, czyli filmy o jego mechanice, historii itp.

• 0

"... mogę Ci powiedzieć, że w najbliższym teamfight'cie zdobędę 1 fraga. Skąd to wiem? Otóż przede mną walczy 12 minionów, a na mapie widać 7 osób. Jak dobrze wiemy 12*7=84. Jednakże mam miniguna z trzema lufami, więc 84/3=28. Mogę też wybrać rakietnicę która zabiera 20 many za strzał. 28/20=1,4, ale mam tylko 140 many, zatem 140/1,4=100. Posiadam 100 golda, a jak dobrze wiemy 100/100=1. Tak więc wiem, że będę miał 1 fraga.

Everything is calculated motherfuckers."

MaX Zino
  • 88 postów
  • Brąz III
  • Last active: 13 Dec 2016 16:47

Dodam od siebie, ze jeśli chodzi o supportów to na polskiej scenie daje radę Delord. Wiem, że niektórzy kojarzą go tylko jako śmieszka z shotów. Szkoda, że wrzuca rzadko materiały na yt, ale nawet jak coś tłumaczy na niższych ligach to robi to z sensem ;)

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych