Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Leaver buster

10 odpowiedzi w tym temacie
słaby gracz ligi legend
  • Członkowie społeczności
  • 233 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 08 Nov 2016 10:15

Uwaga, pytam się całkiem serio: Co musżę robić żeby podczas open mida nie dało mi leaver bustera? Chodzę po całej bazie, castuję spellki przez niecałe 5 minut czekając aż pushną, a i tak dało mi tego zjebanego leaver bustera na 20 minut, strasznie irytujące to jest. Lepiej jest iść midem cały czas i zrobić 0/15 czy co?

• 0

Finito
  • 368 postów
  • Srebro IV
  • EUNE Nick:Fíníto
  • Last active: 03 Apr 2017 07:31
Widać tu nie zadziałał automat, a reporty czy coś, bo gdy sam się natiltuję i stanę na fontannie, to robiąc symboliczny kroczek co 2 minuty nigdy leavera nie dostałem, choć overall przez 2 lata gry miałem z różnych innych powodów już jakieś 10 kar 5x20 min.
  • 0

Wujcio Wojcio
  • 473 postów
  • Srebro III
  • Last active: dziś, 17:28

Wyjdź z bazy (albo fontanny, nie pamiętam dokładnie). Ja w przypadku "open mid" stawałem z reguły w krzaczkach w jungli przeciwnika, przecież i tak po niej nie biegają, skoro buszują w mojej bazie. Możesz sobie iść zrobić herbatę czy wyprowadzić psa, nie powinni cie znaleźć. 

• 1

Angkor
  • 661 postów
  • Srebro I
  • Last active: dziś, 19:10

Zamiast open mida graj do końca jak prawdziwy mężczyzna.

Git gud never surrender.

• 9

tumblr_nbgrm57qXJ1qgvse2o1_400.gif

- Axew, mogę Ci zadać pytanie?

- Wal śmiało, tylko niech będzie piękne jak ja

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kordylian
  • 433 postów
  • Prawie poeta
  • EUNE Nick:Kordylian
  • Last active: dziś, 18:46

Robienie open midu mnie triggeruje, więc powiem, że jakbyś nie robił, to by nie było problemu.

• -2

"Zanim siądziesz na kibel, sprawdź, czy masz papier" ~ Sedes z Ebonitu

Jako że chyba najbardziej się udzielam na "Podaj nutę", to macie tu moją rozpiskę ocen:

Spoiler

słaby gracz ligi legend
  • 233 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 08 Nov 2016 10:15

Zamiast open mida graj do końca jak prawdziwy mężczyzna.

Git gud never surrender.

chansub-global-emoticon-ddc6e3a8732cb50f

Robienie open midu mnie triggeruje, więc powiem, że jakbyś nie robił, to by nie było problemu.

Akurat tutaj cały team się zgodził, chociaż to nie ja callowałem.

• 0

aLittle mouse
  • 922 postów
  • Złoto V
  • Last active: wczoraj, 00:13

Nie jestem fanem ani surrendera, ani "open mida", rzadko kiedy daje ten pierwszy call, nigdy ten drugi, ale bądźmy szczerzy - czasami szkoda waste'ować czas. Przykładowo. Powiedzmy że masz wysoką dywizję, w której obie drużyny potrafią wykorzystać niemal każdy błąd przeciwnika. Twój duo bot lane dostał po dupie, twój Yasuo na topie po ganku enemy junglera zwyzywał swojego i ztiltowany pushuje, dostaje bez przerwy ganki, koniec końców ginąc 1v1 od enemy topa, a mid i jungle - choć starali się zrobić wszystko co mogli - nie dali rady wybić się ponad resztę swojej drużyny i albo wyszli na zero, albo na minus. Dalej, nie macie teamcompu (np. 0 knock upów pod w/w Yasuo), early game'owe (np. Pantheon jungle) i do tego full AD team (np. nasz ukochany Zed na midzie). Lecimy dalej - w enemy mają super teamcomp (np. Malphite top, Rammus jungle, Braum support, Kog'Maw ADC i Anivia APC), który w dodatku idealnie działa na wasz teamcomp, lepszych graczy, są bardzo ahead na zbyt wczesnym etapie gry itp. Wówczas nieważne co byście zrobili, poprosilibyście Boga o win, mielibyście Fakera w teamie na tym Zedzie - chuja byście ugrali. Czy jest sens psuć sobie KDA, na siłę starać się coś kombinować, flame'ić bardziej tego Yasuo itp., czy lepiej po prostu zrobić tego open mida i poczekać sobie na fontannie do 20-tej/pushu Nexusa żeby nie tracić jeszcze bardziej wiary w ludzkość.

Co do LeaveBustera - też miałem taką sytuację co ty, po prostu ruszyłem się co minutę na spawnie, castowałem spellki itp., i też mi go zarzuciło. Wujcio może mieć racje, że jak się wychodzi z bazy to LeaveBuster cię olewa i dostajesz go tylko wtedy, kiedy rzeczywiście się nie ruszasz, jak to ewentualnie musiałbyś po prostu przejść jakiś dłuższy dystans. 

• 0

bbbbbbbbb
  • 1050 postów
  • Złoto IV
  • Last active: 19 Apr 2017 20:21

Jako iż zostało już dużo powiedziane na temat "leave bustera", to czas na trochę trashtalku

mielibyście Fakera w teamie na tym Zedzie - chuja

przecież Faker nie jest nawet najlepszym midem na worldsach

• 0

aLittle mouse
  • 922 postów
  • Złoto V
  • Last active: wczoraj, 00:13

Jako iż zostało już dużo powiedziane na temat "leave bustera", to czas na trochę trashtalku

przecież Faker nie jest nawet najlepszym midem na worldsach

Nie znam się na tym kto jest najlepszy, znam ten nick, kojarzę, że robił plejsy, to wstawiłem go tutaj. Weź sobie swojego najlepszego mid lanera na swoim ulubionym picku w najlepszej formie i wstaw w jego miejsce - nic to nie zmieni, a sens mojej wypowiedzi ciągle zostanie zachowany. 

• 0

open mid ff cya
  • 1047 postów
  • Złoto V
  • Last active: 25 Mar 2017 20:49

Propsuje open mid ale ludzie nie potrafią się pogodzić czasem i na siłę utrudniają przeciwnikom push ew. przeciwnicy nie mają za mało wolnego czasu i nie pushują. Irytujące to jest ponieważ większość stompowanych gier nie jest do odwrócenia tymbardziej nie przez 5 losowych osób które grają na podobnym poziomie (niższym od przeciwnika).

• 0

vayne piekna postac darmowe punkty

SoloQsux
  • 48 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 18 Dec 2016 18:31

@Up: Ja raz sobie biłem przeciwników z nudów przy open midzie. Robili błędy bo myśleli, że wszyscy to mają gdzieś. Nafeedowałem się z ziomeczkiem i wygraliśmy przy otwartym nexusie XD Ale i tak większości gier nie da się odwrócić.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych