Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Full dmg

22 odpowiedzi w tym temacie
RRR
  • Członkowie społeczności
  • 71 postów
  • Brąz III
  • Last active: 20 Apr 2017 19:56

Zastanawiam się czy przeczytaliście ze zrozumieniem to co napisałem, bo mam wrażenie, że niespecjalnie xD

• 0

Bill
  • 1175 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: dziś, 16:13

Dobrze, to może weźmy pod lupę inną sytuację, taki tryndamere który jest 0/1 na przeciwnika który całkowicie go kontruje, wszystkie inne linie pushują więc nie można im zgankować, po napisaniu im tego nie przestają, dżungler ma tryndę gdzieś bo poszedł do dżungli żeby pofarmić a wszystkie potwory wokół topa zostały wybite. (a samolubny dżungler-farmer stara się je zabrać jak najprędzej zaraz po tym jak się pojawią) Ich dżungler jest duo z topem i próbuje gankować i wyciągnąć cię spod wieży. (pamiętam że takim np. threshem można do dżungli chodzić, niektórzy taliyah próbowali, a jak top i jng mają escape to mogą pokusić się o killa pod wieżą[po ulcie tryndy oboje uciekają/stunują]) A jeśli chodzi o takie combo top/jng z cc i escape'ami to może być np. irelia/rengar/gnar+vi/kindred[ma slow'a, ale i tak wystarczy czasem żeby zabić]/elise. (pierwsze przykłady z głowy, jeśli chodzi o tryndę to nie wiem co go kontruje, nie myślałem nad tym jeszcze) No, więc co należy w takiej sytuacji zrobić? Nie zdarza się taka często ale ponoć wszystko da się wygrać z odpowiednią strategią, którą pewnie w tym przypadku będzie oczekiwanie na okazję do farmienia. (w międzyczasie wróg feednie się jeszcze mocniej na innych liniach)

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Snîgønas
  • 1534 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: dziś, 19:47

Grasz masterkami 18/0/12 z perkiem zwiększającym mr i armor pod wieżą, starasz się farmić do drugiego itemku. Jak przeciwnik nie zbuduje jakiegoś armora/dużo hp/dużo lifesteal lub nie jest totalną kontrą na Tryndę, to bez problemu go robisz. ;) 
Wcześniej tak jak napisałem, po prostu farmisz pod wieżą, rzucasz control warda w 3busha (Jeśli blue team), lub krzaczka vis a vis krugów (Jeśli red team). Nie wbijasz się w enemy. Jeśli nie jest to jakaś postać, która Cię zabija na combo przed 6lvl lub Gnar, który obija Cię z aa, lub Darius, który może Cię wciągnąć, starasz się nie pozwolić tym minionkom podejść do wieży, bo pod nią trudniej się farmi. (W sumie Tryndą gorzej, bo raz kryt wejdzie, raz nie...)
I to chyba tyle. Bot kiedyś przestanie pchać, chyba że jest już 6/0 w 10 minucie i zdejmuje drugą wieżę. To wtedy na 90% enemy top zejdzie na bota pomóc, co go ztiltuje (Miał przewagę na SWOJEJ linii, ale noob bot lane zaprzepaścił szanse żeby wykerował, bo ŁASKAWIE zszedł im "pomóc", ale padł wbijając się na pałę, lub dając się obijać, lub łapiąc cc i padając chwilę później. :) ), a Ty się odfarmisz, może weźmiesz wieże. (Czy może "wieżę", cholera nie wiem...)

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych