Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Postać na topa dywizja silv - gold

24 odpowiedzi w tym temacie
Outlaw
  • Członkowie społeczności
  • 361 postów
  • Srebro IV
  • Last active: 11 Feb 2017 21:49

bait/10, ale złapię. 

Nie jestem w żaden sposób obrażony, nie mam na co, po prostu przedstawiłem swój punkt widzenia. Forumowicze tego wspaniałego forum i tak mam wywalone w to co piszę, bo i tak każdy ma swoje racje, nieważne, że im je wytłumaczysz i uargumentujesz. E na Jhinie dobre maksowanie, Q na Irelii w jungli dobre maksowanie, ściana Yasuo jest skillowa, "jestem w X dywizji przez noob teamy", Thornmail to dobry pierwszy item vs Trynda na Jaxie, Gunblade nic nie daje Kacie, Anivia nie jest OP, Vayne to tylko silver bolty, Frozen Mallet na Gnarze ssie i wiele wiele innych śmiesznych pierdół, w które ich autorzy pewnie ciągle wierzą. W sumie w ogóle nie wiem po co się na tym forum udzielam. 

Jeszcze zapomniałeś że Nasus to OP shit bez możliwości bycia kitowanym przez enemy adc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• 0

KLEEEEEEEEEEEEEEEEED!!!

Nah, just Kled.

-- Kled.

Outlaw
  • 361 postów
  • Srebro IV
  • Last active: 11 Feb 2017 21:49

Ode mnie tak:

Jedno pytanie: - chcesz postać do parcia wyżej, czy do lubienia i czerpania satysfakcji. Wiadomo, można to połączyć i to nawet fajnie wtedy wychodzi ale:

Jax, Irellia, Voli, Aatrox, wszyscy mają plusy dodatnie i plusy ujemne, ale nie dadzą rady ugrać sytuacji (napisze żeby nie było fantastyki) support + TY 2v5 (nie mówię tutaj o skrajnych sytuacjach gdzie Irelka skacze sobie po ludziach i lasthituje ich z Q). Brakuje im aoe dmg, których jak nad to ma Riven. Może i rak, trudna mechanicznie (sam się ostatnio bawię na randomach), ale nic nie daje takiej satysfakcji jak w przypadku Illaoi wyjęcie przeciwników na ganku 1v2. Ciężko się jej nauczyć, ale ograną Rivenkę nawet Kennenem jest ciężko pokonać, a satysfakcja z robienia przeciwników jak się chce jest przednia. To tylko moje subiektywne zdanie na szybko. Więc jeśli szukasz maina (nie mówię tutaj o otp) to Riven jest jak znalazł, zwłaszcza że na Plat/Gold/Silver to robi pogrom jeśli masz to ograne.

• 1

KLEEEEEEEEEEEEEEEEED!!!

Nah, just Kled.

-- Kled.

Imigrant z brązu
  • 88 postów
  • Brąz III
  • Last active: 22 Nov 2016 20:45

Obczaj sobie Lulu full ap na topie. Fajna nawet na lane bully a'la Darius, czy nawet Riven, ale trzeba uważać na ganki.

Taka jedna moja akcja: :)

http://plays.tv/vide...0/4x4?from=user

• 0

MisterSatuk
  • 410 postów
  • Srebro IV
  • Last active: dziś, 17:26

Obczaj sobie Lulu full ap na topie. Fajna nawet na lane bully a'la Darius, czy nawet Riven, ale trzeba uważać na ganki.

Taka jedna moja akcja: :)

http://plays.tv/vide...0/4x4?from=user

Wow, ale akcja po prostu dobijasz free kille.

Lulu raczej teraz na suppie lepsza po zmianach.

• 3

Bill
  • 1175 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: dziś, 16:13

Witam, gram w lola od czwartego sezonu i nigdy nie zastanawiałem sie nad mainowaniem jednej postaci na górną linie. A więc, ostatnio (około 2 miesiące) grałem w większości Aatroxem, lecz ostatnio coś mi nim nie idzie, więc postanowiłem, że naucze sie grac jakąś postacią, którą mi równie dobrze idzie i teraz pytanie, która postać (które zaraz wymienie) ma najmniej słabych punktów, bądź inaczej, która jest warta mainowania na obecny Patch i sezon.

Postacie, które mi sie podobają, bądź którymi mi dobrze idzie:

- Jax

- Wukong

- Voli

- Riven

Jax jest chyba najbardziej op z tej czwórki, ale też wymaga najmniejszych umiejętności. Jeśli chodzi ci o mainowanie postaci przez dłuższy czas to tylko Wu i Riven się do tego nadają. Mocne i wymagają jakichś umiejętności. (Wu to nawet na ulcie ma chyba 460% od ad obszarowego dmg z podrzuceniem rozłożone na chyba 3 sekundy) Jeśli chodzi ci tylko o łatwe wygrywanie to Jax i Voli. Od siebie dodałbym jeszcze gnara, powiedziałbym że na 40% wymaga umiejętności a pozostałe 60% to czysta op'kowatość. 

• -2

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych