Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

#2 BOT PREMADE [D2-adc/D3-supp]

43 odpowiedzi w tym temacie
Nasiu
  • Członkowie społeczności
  • 484 postów
  • Srebro III
  • Last active: wczoraj, 23:00
Kiedy następny stream?
  • 0

c1b2ae04c2ddd.jpg

Spoiler

Vandraw
  • 33 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 28 Oct 2016 22:54

Siemano All. :) mam takie szybkie pytanie znajdzie się dwóch cwaniaków do pogrania 3vs3 RankedTeam?  Tak żeby coś ciekawego ugrać :)

• 0

9babfd.jpg

Kala
  • 5 postów
  • Unranked
  • Last active: 29 Dec 2016 11:31

/ Van Support
Jakie runy polecasz na Poppy support ? Póki co sam testuje pojawiające się (dość rzadko) na probuilds, ale nie jestem przekonany - zawsze wydaje mi się mój układ znacznie lepszy tj: mark - dmg, yellow - hp/armor (już nie pamiętam), blue - mr, duże - armor. Przyznaję, że lubię nią grywać, a swego czasu na 2lvl potrafiła zrobić first blood. 
Spotkałeś się może z tym jak Thresh hooknął hecarima podczas rozpędzenia ? Wtedy Thresh leci razem z nim ? I jaki support najlepiej kontruje Hecarima ? Niestety bestia jest często grywana.
Pozdrawiam

• 0

Vking
  • 3 postów
  • Unranked
  • Last active: 14 Jan 2017 02:50

Pytanie [van support]

Zazwyczaj supportuje nautilusem ale to chyba nie jest ważne

wyobraźmy sobie sytuację:

wywiązała się walka i jesteśmy bici i nie mamy szansy pozytywnie z tego wyjść a szansa na przeżycie załóżmy 50/50. Jak się powinien zachować tank-supp? zostać i umrzeć by zwiększyć szanse adc na przeżycie czy zwiewać?

druga podobna sytuacja jednak tutaj adc jest strasznie w dupie i mała szansa na uratowanie go. Powiniennem rzucić się na pomoc i prawdopodobnie umieramy obaj ale jest szansa że go uratuje kosztem siebie czy dać spokój i np zostać bronić wieży?

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych