Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Głupi rework asasynów

89 odpowiedzi w tym temacie
gRaczek
  • Członkowie społeczności
  • 165 postów
  • Brąz I
  • Last active: 31 Jan 2017 23:00

Co myślicie o zbliżającym się reworku tejże klasy? Czy asasyni będą mieli jakiś sens istnienia? Co się stanie z niewidzialnością? Zapraszam do dyskusji :P

• 0

MisterSatuk
  • 396 postów
  • Srebro IV
  • Last active: wczoraj, 19:23

Myślę, że zmiany na plus wyjdą, rengar czy np talon z youmuu i flashem jest totalnie niezdrowy, tak to assassyn, ale w niektórych przypdkach masz 0 reakcji na nich.

Raczej nie sądzę, że osłabią jakoś specjalnie burst, lekkie opóźnienie, aż tak nie zaszkodzi jeśli dadzą sensowne itemy.

Ogólnie assassyni niszczą czasem solo q, bo na teamówkach spokojnie można sobie z nimi poradzić, na talona pink na ziemię i jak wskoczy to ult shield lulu np. i już nie zrobi nic - a powinien mieć szansę zareagować.Tak samo w 2 stronę.

Wiadomo ryzyko to domena assassynów, ale mimo wszystko potrzebna jest zmiana  - to zależy od rito czy będzie to zmiana na dobre - sam koncept zmiany jest dobry.

Co do niewidzialności to nie mam pojęcia, pewnie dadzą mechanikę zrób coś a dostaniesz niewidzialność, zamiast zwykłej aktywacji na skillu.

• 0

Angkor
  • 657 postów
  • Srebro II
  • Last active: 18 Feb 2017 19:39

Niech umierają.

Będę na to patrzeć i śmiać się z ich upadku.

O tak.

Śmierć k6, zedowi, rengarowi i reszcie tej rakowej paczki.

• 7

tumblr_nbgrm57qXJ1qgvse2o1_400.gif

- Axew, mogę Ci zadać pytanie?

- Wal śmiało, tylko niech będzie piękne jak ja

( ͡° ͜ʖ ͡°)

MisterSatuk
  • 396 postów
  • Srebro IV

Niech umierają.

O tak.

Typowy ADC main kappa B).

Kha zix ma bardzo dobrą mechanikę, stealth nie jest jakoś specjalnie przesadzony, jego dash nie robi damage praktycznie, q to definicja solo burstowania - po prostu assassyn, w trochę głupie, z ewolucją jest bardzo spoko skillem.

Jego E daje resety co jest dobrym pomysłem - Jak spotka ADC solo to pewnie go zburstuje, ale jeśli dobrze go pilnują, to Kha nie jest taki useless, bo jak jego team focusuje kogoś innego, to Kha może pomóc go dobić i uciec, a potem zabijać resztę.

Zresztą jak ktoś myśli, że assassyni są zbalansowani, to powodzenia na granie na Fizza pod 45% CDR, denerwujące gówno, które bez ulta zabije squishy target i ucieknie.

• 5

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1308 postów
  • Khada Dejl
  • EUNE Nick:Deelya
  • Last active: dziś, 02:18

Niech umierają.

O tak.

aha doigrales sie, moja ulubiona klase szkalować, porozmawiamy jak wrocisz (tak, jestem super zedem i lepszą katariną od ciebie XD)

Kha'Zixa to oni niech tylko znerfią pod dmg, bo to co on potrafi wyprawiać to koszmar jakiś. I na jaki zasięg jest ta izolacja? Stoimy w piątkę pod wieżą, ktoś się wychylił i nagle on z niewiedzialności skoczył i uderzył 1k z hita mając 6/0, to jest jego normalny dmg w końcu czy już z izolacją? Rengara da się skontrować, ale w early i mid, potem nie ma miejsca na pinka w eq, moim zdaniem głupota, rework Rengara mógłby się skończyć na dodaniu jednego miejsca w eq na pinka (gdzieś pod wardem). Szczególnie, że w late wizja spada już głównie tylko na supporta, bo reszta czasami rzuci tego trinketa, a tak to full build nie pozwala na nic więcej.

Według mnie, najlepsi kandydaci na rework to kha i fizz (bo irytujące ścierwo na 45% cdr nie do skontrowania praktycznie, bo raz skoczy tu, a chwile później skoczy tam, tylko że ty już będziesz martwy). Nie wiem co oni chcą zrobić z Talonem, imo pasyw mogliby zmienić. Asasyni to w końcu klasa, która zabija i ucieka. A w tf'ie ciężko takiemu się wbić w adc i go zabić, jeżeli przy adc będzie support (nawet coraz częściej spotykane janna i lulu), które po prostu nie pozwolą umrzeć swojemu adc. A jak to będzie Lulu, to jeszcze wiewiórkę rzuci.

A gdyby chcieli coś pozmieniać w niewidzialności, to jeszcze musieliby zacząć kombinować przy Shaco. ; )

• 0

87O4AmP.jpg

Spoiler

WIOSKA YASUO |

| Galeria | JustEkkoThings | Blog | JustTaliyahThings

"Kill, kill, and kill again, Probably I'll meet you someday..."

"My will is God's desire, and my existence is God's will."

osa21c
  • 244 postów
  • Gnar z Powołania
  • Last active: 08 Feb 2017 15:54
Lb powinna oderwać na zasięgu Q. Kombo QR jest zbyt bezpieczne i zadaje przy tym dużą ilość obrażeń, jak na koniec uda nam się dołożyć W to jest jeszcze "zabawniej". Niech dalej ma ten dmg, ale żeby wyłożenie go wiązało się z jakimś ryzykiem.
  • 4

Arcade Cancer
  • 476 postów
  • Srebro III
  • Last active: wczoraj, 22:18

Lb powinna oderwać na zasięgu Q. Kombo QR jest zbyt bezpieczne i zadaje przy tym dużą ilość obrażeń, jak na koniec uda nam się dołożyć W to jest jeszcze "zabawniej". Niech dalej ma ten dmg, ale żeby wyłożenie go wiązało się z jakimś ryzykiem.

Zabawna szybka śmierć...

IMO asasyn powinien polegać na snowballu i skillu.Często widze jak asasyn dominuje linię,skille jako tako ma a pozniej nic nie robi.Inna sytuacja gdy asasyn zrobi 0/5 na linii a w 30 minucie kliknie R-E-W-Q i zabije sobie adc(mówie o fizzie,ale  dotyczy się też większej ilości zabójców).Rozumiem że ta gra powinna mieć jakiś balans czy jakiś sposób na skontrowanie asasynów,ale to w końcu są asasyni.Bo jak dostaną oni zbyt mocne nerfy to wystarczy ze przeciwnik picknie jakąś vayne,koga trist jinx czy cokolwiek i przetrwa do 30 minuty(choć może i wcześniej).

Na tę chwilę to wszystko ode mnie.Jak sobie coś przypomnę to napiszę

• 1

c1b2ae04c2ddd.jpg

Spoiler

Xeerix
  • 187 postów
  • Brąz I
  • Last active: 11 Jan 2017 16:34

Assasyni są może bardzo niezdrowi, ale dmg to właśnie ich domena (co nie zmienia faktu że taki dmg musi być kontrowalny i musi dawać jakikolwiek czas na reakcję). Ale taki assasyn jest papierowy, schodzi bardzo szybko pomimo jego dmg. Gorsi są niektórzy tankowie, potrafią zadawać więcej niż taki assasyn i mieć jeszcze 4-5 tysięcy hp. (Wiem, kiteowalni i małomobilni, ale taki Garen ze swoim Q nie jest już taki powolny). Wg. mnie powinni zmienić Rengara i LeBlanc, LB wogóle ma mało wspólnego ze swoją postacią maga iluzji, powinna manipulować i wprowadzać w błąd przeciwnika, a ta ma do zaoferowania tylko chorego bursta...

• 1

Angkor
  • 657 postów
  • Srebro II
powinna manipulować i wprowadzać w błąd przeciwnika, a ta ma do zaoferowania tylko chorego bursta...

Tym czymś można baitować przeciwników do tego stopnia, że twój team jest w stanie zrobić barona, w czasie gdy enemy team pali 3 ulty na twojego klona i nie trafia twojej LB, bo wracasz sobię do W / R(W). 

Jednak zgodzę się, burst ma chory już nawet na 2 lv XDD

• 1

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xeerix
  • 187 postów
  • Brąz I

Tym czymś można baitować przeciwników do tego stopnia, że twój team jest w stanie zrobić barona, w czasie gdy enemy team pali 3 ulty na twojego klona i nie trafia twojej LB, bo wracasz sobię do W / R(W). 

Jednak zgodzę się, burst ma chory już nawet na 2 lv XDD

No w sumie tak, ale mimo wszystko schodzi to na drugi plan patrząc na to, że nie musi ona kombinować żeby zabić przeciwnika na dwu-trzyskillowe combo.

• 1

Angkor
  • 657 postów
  • Srebro II

QW na pierwszym lv i przeciwnik nie ma pół hp

WR w teamfight i pół teamu nie ma pół hp

QRW i przeciwnik leży martwy

WQRE i przeciwnik leży martwy (W jako gap closer)

WRQE i przeciwnik ma 1/4 hp X'DDDD (W + R(W) jako gap closer)

Ta postać to rak, a jedyne co neutralizuje jej rakowość to stun i instant burst. Dlatego świeci w SoloQ, a na jakichś rozgrywkach teamowych trzeba by było dobrze wytimeować to wszystko. 

• 1

( ͡° ͜ʖ ͡°)

aLittle mouse
  • 922 postów
  • Złoto V
  • Last active: wczoraj, 23:56

QW na pierwszym lv i przeciwnik nie ma pół hp

WR w teamfight i pół teamu nie ma pół hp

QRW i przeciwnik leży martwy

WQRE i przeciwnik leży martwy (W jako gap closer)

WRQE i przeciwnik ma 1/4 hp X'DDDD (W + R(W) jako gap closer)

Ta postać to rak, a jedyne co neutralizuje jej rakowość to stun i instant burst. Dlatego świeci w SoloQ, a na jakichś rozgrywkach teamowych trzeba by było dobrze wytimeować to wszystko. 

Kappy zapomniałeś. 

• 0

Angkor
  • 657 postów
  • Srebro II
Kappy zapomniałeś. 

Fak, rzeczywiście.

Wracając do całego reworku - myślę, że jeśli Assasyni po tym czymś z zabijania w 1 sekundę przerzucą się na 2 sekundy, to ta gra będzie miała chociaż trochę zdrowszy gameplay ( w końcu xddd ). 

• 0

( ͡° ͜ʖ ͡°)

aLittle mouse
  • 922 postów
  • Złoto V
  • Last active: wczoraj, 23:56

Fak, rzeczywiście.

Wracając do całego reworku - myślę, że jeśli Assasyni po tym czymś z zabijania w 1 sekundę przerzucą się na 2 sekundy, to ta gra będzie miała chociaż trochę zdrowszy gameplay ( w końcu xddd ). 

Ta gra będzie miała zdrowszy gameplay jak przywrócą solo queue, chuj z asasynami. Ewentualnie powinni pasyw Singeda skasować w piździec, zamienić na coś co nie jest najbardziej useless pasywem w grze, zwiększyć cholernie bazowe HP i dać Tenacity na ulcie, znerfić Anivię do tier 1 i nie nerfić Irelii, bo to, że "jest OP" to głupota i każdy gracz Irelii sprzed buffa Trinity, a po nerfie R i pasywki ci to powie. Jest mocna, fakt, ale taka była od paru lat (Trinity + Zephyr rush, never forget). 

• 1

Gość od Talona
  • 861 postów
  • Seria do złota
  • Last active: 29 Aug 2016 08:24
Już teraz coraz ciężej samemu carrować grę assasynem mimo snowballu wyskoczy jakaś Shyv, Malph albo Naut których za nic nie ubijesz za to oni Ciebie z łatwością. Jeśli assasini dostaną "nerfa" na możliwość szybkiej eliminacji celu pogorszy to snowball każdego z nich. Do tego będzie to miało ogromny wpływ na wybieranie np supportów, niektórzy po prostu będą useless bo adc i tak przed takim assasinem obroni się sam. Niby ciekawi mnie co zrobią z Talonem a szczególnie z jego AOE ale coś czuje że te zmiany na dobre mu nie wyjdą.
  • 0

xcj6of8s66aw.png

Finito
  • 367 postów
  • Srebro IV
  • EUNE Nick:Fíníto
  • Last active: wczoraj, 19:53
Sam oczekuję od reworku assassinów tylko jednego - zrównania Fizza z glebą,bwięcej do szczęścia nie trzeba. Dłuższe okienko zadawania dmg? Gut. Po nerfach qss i zhonyi na niektóre champy, khemzedkhem, counterplay jest zbyt mały, tylko masa lifesteala i sterak dają szansę przeżycia typowemu adc. Ciut też abstrahując(nie zacytuję bo na telefonie niewygodnie) - imo pasywowi Singeda daleko od bycia najgorszym w grze, kilkaset hp zawsze na propsie, już pasywki Talona, Dongera, Taliyah, czy TFa słabsze. No i w sumie pasywka odróżnia dobrych od słabych chemików, ci drudzy wezmą łezkę, roa i morello bo pasyw Kappa. A Talon imo przez moment na pewno będzie chorym gównem, jak każdy większy rework w ramach update'u całych klas. Czy to tuż po wyjściu, czy po buffach klasy Swaina jeśli nie będzie zadowalający.
  • 0

Xeerix
  • 187 postów
  • Brąz I

Wydaję mi się że żadnemu assasynowi na dobre te zmiany nie wyjdą, w końcu chcą zmienić ich tak żeby byli słabsi. (przynajmniej odnoszę takie wrażenie).

• 0

Gość od Talona
  • 861 postów
  • Seria do złota
  • Last active: 29 Aug 2016 08:24

Wydaję mi się że żadnemu assasynowi na dobre te zmiany nie wyjdą, w końcu chcą zmienić ich tak żeby byli słabsi. (przynajmniej odnoszę takie wrażenie).

Raczej trudniejsi i ciekawsi w gameplayu a nie slabsi. Ale jak wyjdzie to Riotowi to sie okaze :P
  • 0

xcj6of8s66aw.png

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1308 postów
  • Khada Dejl
  • EUNE Nick:Deelya
  • Last active: dziś, 02:18

będą jeszcze silniejsi, jak prawie wszystkie postacie po reworku... boję się...

• 2

87O4AmP.jpg

Spoiler

WIOSKA YASUO |

| Galeria | JustEkkoThings | Blog | JustTaliyahThings

"Kill, kill, and kill again, Probably I'll meet you someday..."

"My will is God's desire, and my existence is God's will."

MisterSatuk
  • 396 postów
  • Srebro IV

Już teraz coraz ciężej samemu carrować grę assasynem mimo snowballu wyskoczy jakaś Shyv, Malph albo Naut których za nic nie ubijesz za to oni Ciebie z łatwością. Jeśli assasini dostaną "nerfa" na możliwość szybkiej eliminacji celu pogorszy to snowball każdego z nich. Do tego będzie to miało ogromny wpływ na wybieranie np supportów, niektórzy po prostu będą useless bo adc i tak przed takim assasinem obroni się sam. Niby ciekawi mnie co zrobią z Talonem a szczególnie z jego AOE ale coś czuje że te zmiany na dobre mu nie wyjdą.

Co Ty gadasz człowieku xD 

Przecież to oczywiste, że tanki kontrują assassynów, jakiś balans musi być, co by było, gdyby assassyni mogli zburstować tanka (lub mieć szansę walczyć na CC championa) to przecież Assassyni byliby jedną opcją.Celem assassynów są squishy postacie, muszą być czymś kontrowani, bo wtedy te squishy postacie byłyby instant dead.

Odnoszę wrażenia, że RITO robi to, bo KATA OP OMG OMG dla świętego spokoju, przecież oni wiedzą, że jak to zepsują to duża część MAJNÓW zedów dostanie raka i się pogniewa i nie kupi już skina do Zeda :(.Nie martw się, RITO może i osłabi burst, ale na pewno da coś innego - jakieś pewnie mechaniki trudne, żeby było się czym bawić.

Rito zwodzi jak nowa Leblanc B)

będą jeszcze silniejsi, jak prawie wszystkie postacie po reworku... boję się...

Otóż to :)

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych