Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Viksiu - YouTube dla zabawy

3 odpowiedzi w tym temacie
DarkinMasterRace
  • Członkowie społeczności
  • 532 postów
  • Piekarz Ciastkarz
  • Last active: 12 wrz 2018 09:58

Jak niektórzy forumowicze już wiedzą, co jakiś czas wysyłam filmiki na YouTube. Część z nich jest związana z Ligą, pozostałe dotyczą innych gier (głównie tych, w które grałem jako uczeń podstawówki). Nie wrzucam tu tego, żeby dowiedzieć się "jak być lepszym" - YouTube jest dla mnie pobocznym hobby, a nie głównym celem. Wrzucam to, żeby większa ilość osób mogła się pośmiać z żartów (w większości sucharków, kappa) bądź kwadratowych plejsów, jakie wyłapuję Frapsem, ew. powspominać stare gierki typu Rayman. Niektóre moje starsze filmy są porozrzucane po innych tematach na tym forum (Snowdown/Lunar Revel Shop, Liga How2Win).

Zacznę od filmu, który nagrałem z okazji rocznicy istnienia mojego kanału (starring: Sevcia, Snigo i wielu innych) ༼ つ ◕_◕ ༽つ

PS (głównie do moderatorów działu)

Spoiler

• 2

y5FRS7Z.png

DarkinMasterRace
  • 532 postów
  • Piekarz Ciastkarz

Pewien anonimowy Kordylian bardzo chciał być fejmem, więc od nakręcenia tego filmiku dość natarczywie pytał, kiedy go udostępnię. Jako że jest jedną z osobistości tego forum, wrzucam tu film z jego udziałem.

• 0

y5FRS7Z.png

DarkinMasterRace
  • 532 postów
  • Piekarz Ciastkarz

Zakupiłem sobie nowy komputer i zacząłem sprawdzać jego możliwości, a wyszedł całkiem nienajgorszy stream. Dziś i jutro nadawać będę prawdopodobnie cały dzień, więc zapraszam was, żebyście napisali "dobry stream KAPPA" albo "znam tego gościa, własnoręcznie przerypał dwie Ligi How2Win" :D

https://www.twitch.tv/darkinmasterrace

• 1

y5FRS7Z.png

DarkinMasterRace
  • 532 postów
  • Piekarz Ciastkarz

Osoby chętne popatrzeć, jak przegrywam gierki próbując wpoić zasady pracy drużynowej czterem innym graczom zapraszam serdecznie do kliknięcia w link z postu wyżej. Planuję nadawać do około godziny 21

• 0

y5FRS7Z.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych