Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

5 podstawowych błędów świeżaków

• Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie
Wujcio Wojcio
  • Członkowie społeczności
  • 473 postów
  • Srebro III
  • Last active: 17 sie 2018 11:19

Heloł, wspomniałem o mechanicznym graniu postacią. Chodzi w moim poście tylko i wyłącznie o to, że KAŻDĄ postać mam teoretycznie ograną, ale praktycznie nie, bo wiedza na temat matchupów>>>>>mechanika.

Źle przeczytałem, masz 100% racji.

• 0

Gentleman Bulbasaur
  • 410 postów
  • Virtuti Bulbasauri
  • Last active: 31 gru 2017 00:22
Mam ochotę napisać temat dla nowych forumowiczów opisujących po trosze tych aktywniejszych, bo jak nowy zobaczy teksty Dforaka, Arceusa albo XM to zblednie
  • 0

5f37debdd7410.png

Wujcio Wojcio
  • 473 postów
  • Srebro III
  • Last active: 17 sie 2018 11:19

Mam ochotę napisać temat dla nowych forumowiczów opisujących po trosze tych aktywniejszych, bo jak nowy zobaczy teksty Dforaka, Arceusa albo XM to zblednie

Takie osoby robią na forum klimat, bez nich byłoby szaro, buro i ponuro.

• 1

Gentleman Bulbasaur
  • 410 postów
  • Virtuti Bulbasauri
  • Last active: 31 gru 2017 00:22
Wiesz ale o to chodzi że gość wchodzi na forum zobaczyć temat co ma poprawić bo gra low a tu "TALON TO MIŁOŚĆ" a tuż pot Dforak w kontrataku. I człowiek zastanawia się nad forumowym Quality, a tak wie co omijać a co cztać z popcornem
  • 2

5f37debdd7410.png

Mortyr
  • 849 postów
  • Placementy
  • EUNE Nick:MORTYR1
  • Last active: 27 wrz 2018 18:47

Tak, to dobry pomysł, tylko o nikim nie zapomnij.

• 0

"Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, są skazani na jej powtarzanie." ~George Santayana.

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 mar 2017 21:17

No ba i dodaj, że 80% postów Mortyra to najbardziej bezwartościowy spam na tym forum. #nooffence #niewiemtosięwypowiem

W obecnej mecie możesz być bogiem mechanik, grać trudnymi champami, stawiać wardy, itd. Nie zmienia to faktu, że albo trafisz lepszy team i poprowadzisz go do zwycięstwa (tzn. ty lub ktoś z drużyny umie kończyć gry), albo przegracie 1 teamfight po 30-tej minucie i przegrywacie grę przy stanie 21-16 dla was (pozdrawiawm tsm wczoraj). Trafiając gorszy team przegrasz. W ~80% przypadków. Zwłaszcza w dynamicq grając solo. Dlatego polecam duo/trio/quatro/pento (hehe pento) z kimś na twoim lub nieco wyższym poziomie i wspólne wychodzenie z niezadowalających nas dywizji (uprzedzam, 2, 3, a nawet 5 silverów może nadal mieć problem z wyjściem z silvera, żeby nie było). Ogólnie riot na siłę robi z lola grę super-duper drużynową, co skutkuje zmniejszeniem znaczenia jednostki i jej ewentualnego sukcesu w early gamie do absolutnego minimum, dając drużyną narzędzia do ciągłego wracania do już-dawno-przegranej-gry. Nudne to jak flaki z olejem, no ale nie będę przecie grał w doto, bo tam są rzeczywiście wymagające mechanixy

• 0

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

rmx65
  • 246 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 01 maj 2016 15:42

@ Pan z Topa to X i Y to taki ogólny przykład, żeby czasem ktoś mnie źle nie zrozumiał. Tak jak pisałem wcześniej pewnie masz rację że matchupy>mechanika, ale ja aktualnie wychodzę z silvera, a tam jest odwrotnie i od siebie dodam: ogólna wiedza o grze>matchupy>mechanika. To moje zdanie i można się z nim nie zgadzać.

@Rammus Niezły pomysł xD Długo mnie tu nie było i kilka osobistości nieznajomych się pojawiło. Nad popcornem też się muszę zastanowić.

Tak odchodząc od offtopu... na oficjalnej EUNE pojawił się artykuł o wychodzeniu z brązu - jak ktoś ma z tym problem to polecam. Jak ktoś jest w G+ to nie, bo same podstawy tam są.

• 0

"Dragons do not do well in captivity.

How do you know that ?

That's what I do. I drink and I know" - Tyrion Lannister i Missandei z Naath.

Transire
  • 897 postów
  • Miszcz Bajta
  • Last active: 01 sie 2018 20:58

Low HP tank ma większe survi od adc. Przykład 300 HP z 200 armora to więcej niż 1200hp bez armora

1200 HP z 0 armora to 133,(3)% survi 300 HP z 200 armora... Poza tym gdy nasz tank ma 200 armora to adc posiada około 40~60
  • 1

file.gif

Dope
  • 171 postów
  • Brąz I
  • Last active: 01 lis 2017 17:25

ja nie wiem po co tu sie wypowiadają ludzie z bronz-gold bo sami nic nie wiedzą o grze bo jak by wiedzieli to by nie siedzieli w tych dywizjach

i dają zazwyczaj złe porady dla świeżaków

• 0

Jan Rengar Drugi
  • 951 postów
  • Ten typ co gra kotem
  • EUNE Nick:Dforak
  • Last active: 08 wrz 2018 14:17

ja nie wiem po co tu sie wypowiadają ludzie z bronz-gold bo sami nic nie wiedzą o grze bo jak by wiedzieli to by nie siedzieli w tych dywizjach

To nie jest tak, że każdy kto ma golda i siedzi w tej "średniej" dla każdego dywizji bredzi głupoty. Ale w większości przypadków tak jest, że ludzie łapią syndrom "nie znam się, to się wypowiem".

• 0

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I
  • Last active: 24 mar 2017 20:38

To jest forum i nie może się wypowiedzieć o postaci, którą zna najlepiej i zobrazuje najlepiej? Czemu H2Talon? Nie widzę, żeby pisał On każdy post o swoim mainie, nawet gdyby ma do tego prawo, w końcu forum. I wytłumacz mi czemu macie do niego problem ciągle? Zrobił Wam coś? Stara się udzielać i nikomu krzywdy nie robi. Płaczki :))

Wiadomo, ale przecież może utworzyć wątek o talonach

• 0

bbbbbbbbb
  • 1 073 postów
  • Złoto IV
  • Last active: 01 wrz 2017 15:29

Błędy świeżaków? -

Kupowanie skina do yi czy innego syfu za startowe RP (które za jakiś czas znikną, zostaną zastąpione shardami(?)) którym później i tak nie grają, a znaczna większość żałuje.

Wastowanie tokenów zwrotu.

No ba i dodaj, że 80% postów Mortyra to najbardziej bezwartościowy spam na tym forum. #nooffence #niewiemtosięwypowiem

W obecnej mecie możesz być bogiem mechanik, grać trudnymi champami, stawiać wardy, itd. Nie zmienia to faktu, że albo trafisz lepszy team i poprowadzisz go do zwycięstwa (tzn. ty lub ktoś z drużyny umie kończyć gry), albo przegracie 1 teamfight po 30-tej minucie i przegrywacie grę przy stanie 21-16 dla was (pozdrawiawm tsm wczoraj). Trafiając gorszy team przegrasz. W ~80% przypadków. Zwłaszcza w dynamicq grając solo. Dlatego polecam duo/trio/quatro/pento (hehe pento) z kimś na twoim lub nieco wyższym poziomie i wspólne wychodzenie z niezadowalających nas dywizji (uprzedzam, 2, 3, a nawet 5 silverów może nadal mieć problem z wyjściem z silvera, żeby nie było). Ogólnie riot na siłę robi z lola grę super-duper drużynową, co skutkuje zmniejszeniem znaczenia jednostki i jej ewentualnego sukcesu w early gamie do absolutnego minimum, dając drużyną narzędzia do ciągłego wracania do już-dawno-przegranej-gry. Nudne to jak flaki z olejem, no ale nie będę przecie grał w doto, bo tam są rzeczywiście wymagające mechanixy

Bo Riot nie wypuścił jeszcze SoloQ na które przejdzie 80% osób którym zależy na rankingu. Sądzę, iż dynamic nie będzie brany na poważnie tak jak SoloQ, może jedynie w przypadku team5.

• 2

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I
  • Last active: 24 mar 2017 20:38

Nie ważne jaką dywizje byś miał mnie nie przebijesz. Ban za czitowanie bez czitów. Pozdro 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych